Įkraunama...
Įkraunama...

2019 metų kovas/balandis

Sveikos! 

 

Galbūt atsiras tokių, kurios gimdys kovo/balandžio mėnesį? Mano terminas numatytas balandžio 5 dieną, taigi esu nėščia keleta savaičių. 

Atsakyti

Sveikute,termino dar neturiu,pas gine tik menesio antroje puseje,bet testas jau rodo,kad laukiuosi  :nestuke  :yahoo:​ 

Atsakyti

🙂 Ir manasis II balandžio pradžia kol kas prognozės 

Atsakyti

Aš labai laukiau, kol kas nors atsilieps :yahoo: Mes vakar buvom pirmą kartą pas ginekologę; nes man jau savaitę vėlavo :hmm: buvo netikėta, bet džiugiai sutikome naujieną :) ginekologė paskyrė gerti folic acid; vitaminą E ir dar vienus, bet tiksliai nežinau, kaip išvertus; kaip teigė ginė esu nėščia jau 3 savaites; beje, gyvenu Kinijoje ir tai mūsų pirmasis lelius :nestuke

Atsakyti

Labas :) aš irgi prie Jūsų, lialka gimti turėtų apie balandžio 19 d. Nėštumas pirmas, tai viskas įdomu :)

Atsakyti

Pastebėjau, kad daugelis susikuria grupes Facebooke; ką jūs manote?  :hmm: 

Atsakyti

ewaash, šiaip mes visos trys pasisakiusios esame ir kitame forume Tėvų darželis, kur labai daug merginų... nors Super Mamoje esu nuo kiek save atsimenu, bet, deja, labai mažai žmonių čia belikę... tai kviečiu ateiti ir ten, o ten jau ir prie fb grupės prisijungti kaip rasi ir pabendrauti su daug kuo gali ;)

Atsakyti

Kaip tik dabar pabandysiu  :) 

Atsakyti

sveikos, man siandien siurprizas - ryskus nt!!! taigi, laikyciau save nestuke jau.... trecia karta! ar eina ikelti nuotrauka tiesiai is telefono?

Atsakyti
Labutis!
Visų pirma didžiausi sveikinimai visoms♥
Mum jau 6 savaiteles, mazylis ar mazylė turetų gimti balandzio menesi. Tik va problemele....matyt mane perpute vakar, nes visa nakti dege kunas, siuo metu turiu 37.5 ir nezinau ka daryti... vaistų kaip ir negalima bet savaijauta labai bloga verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Linutas @ 2018 08 09, 11:25)
<p>sveikos, man siandien siurprizas - ryskus nt!!! taigi, laikyciau save nestuke jau.... trecia karta! ar eina ikelti nuotrauka tiesiai is telefono?</p>



Wow♥ Kokios puikios naujienos! Mano svajone 3 nuostabus stebukliukai smile.gif Siuo metu laukiuosi antrojo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LTkojote: 09 rugpjūčio 2018 - 12:30

Na man tai tai siokie tokie keblumai. gyvenimo sunkumai ir tt... apie aborta kalbos nera, kaip sakau geriau ranka istiesus stovesius, nei zudysiu besimezgancia gyvybe, kuri is tiesu atejo labai labai ntiketai (buvo tik 1 kartas santykiu per menesi!!!!). zodziu amno antras vaikas atejo labai keistai, gydytojai kilnojo gimdymo data kone +-2 sav. o gime per naujus metus :D, su treciu, jeigu is tiesu tai tikra (nors man atrodo, dar kazkas cia netikro) - irgi neaisku kada gims....

O pirmasis vaikas nenoirejo ateiti pas mus ir mes gyvenom 6 metus nesulaukdami pirmojo dziaugsmo... Taigi.. gyvenimas tikras stebuklas :)

Atsakyti

Visi mūsų pilvinukai stebukliukai 😍

Mes sam stiprios moterys viskas jums bus gerai 😇

Atsakyti