Įkraunama...
Įkraunama...

Turkijos, Stambulo klinikos 46-a tema

nezinau ka atrasyt, man rodos parasysiu kad mazai kalbam ir bendraujam per FB o ten niekas jos nepriims ir psio. ir kad forumas neaktyvus. as gavau rezultatus kraujo tai turiu rasyt siandien.
tikiuos, kad daugiau ji neklausines.
nores tai susiras pati cia.
as ir nieko nesakiau, kas netiesa, bet vistiek..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo duua: 17 sausio 2019 - 13:32
Aš parašiau laišką vienai iš forumo administratorių su prašymu dėl galimybės rakinti tema nuo pašalinių akių, jog tik patvirtintos narės galėtų jungtis prie šios temos. Tikiuosi bus įmanoma kažką padaryti...
Atsakyti

Sveikos, nesiųskit nuorodos nei senos nei naujos temos,jei nusiųsit seną,nebus sunku ir naują surasti, ir tada negalėsim laisvai bendrauti

Geriau parašykit,kad dabar bendraujam FB o ten uždara grupė ir šiaip į uždarą grupę niekas negali priimti narių jeigu kas nors nesutinka
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2019 01 17, 15:05)
<p>Sveikos, nesiųskit nuorodos nei senos nei naujos temos,jei nusiųsit seną,nebus sunku ir naują surasti, ir tada negalėsim laisvai bendrauti</p><div>Geriau parašykit,kad dabar bendraujam FB o ten uždara grupė ir šiaip į uždarą grupę niekas negali priimti narių jeigu kas nors nesutinka</div>

as taip ir parasiau, kad bendraujam FB nes forumas nebeaktyvus. nes ji zino apie Supermama siaip , kad toks yra..
Atsakyti

O,kad tie žodžiai nebūtų tušti,ar būtų norinčių bendrauti FB apie TR klinikas,kartu planuotume,kartu džiaugtumės. Čia Sm pliusas,kad galima “pasislėpti” po nickais

as taip ir parasiau, kad bendraujam FB nes forumas nebeaktyvus. nes ji zino apie Supermama siaip , kad toks yra..

Atsakyti

Aš kadangi laikausi santūriai kalbėdama apie tai savo aplinkoje tai turbūt nelabai noreciau, tačiau mes sm merginos kurioms pavyko ir kurios labai susibendravo tam tikru metu turime FB grupe ir ten esame visos ir bendraujame labai gražiai, tad gal ir variantas 😉 aš labiau būčiau už perėjimą į tėvų darželio forumą sukuriant tema apie Turkijos klinikas, bet galvoju kad bus sviestas sviestuotas ir nežinau kiek ten būtų naudos ..taip išsaugai savo asmeninius duomenis bet ten db aktyvesnis forumas iš esmės, supermamas visai nužudė tą nauja versija ir administravimo normalaus nebuvimas, o mūsų tema irgi nebėra tokia aktyvi, anksčiau čia gyvenimas tiesiog virė 🙄😍 nes aš asmeniškai SM naudoju tik dėl sios temos,neskiria tiesiog irgi merdeja,  tuo tarpu tėvų darželį naudoju ir paskaitau bei seku daugiau temu, žymių savo ciklą, esant nėščiai sekiau ir skaičiau su nestumu susijusią informaciją, tikrai patogu kai viskas vienoje vietoje ir tą pačią sistemą kaip sakant 😉 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krown: 17 sausio 2019 - 18:51
Sveikos 4u.gif
Seniai bebuvau čia. Ziuriu pasikeitimu daug- ir tema jau nauja, ir koordinatore nauja, ir turkai fet labiau naturaliam cikle siulo. as labai norejau naturaliam, bet man buvo pasakyta, kad tada turiu 3 sav. tr sedeti. Kadangi galimybiu tuo metu nebuvo, tai dariau nenaturaliam. Bet mano sirdis sake, kad reikia daryt naturaliam...
Turiu atlikusiu vaistu: Crinone kelias dez., estrofem, progestan ( 1 dez). Rasykit i az kam reikia. galiojimas geras.
Sekmes visoms mirksiukas.gif
Atsakyti

Aš esu sukūrusi tėvų darželyje Turkijos temutę,bet niekas ten nerašo

manau jeigu aktyviai čia bendrausim,tai ir atgis temutė

Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2019 01 17, 18:19)
<p>O,kad tie žodžiai nebūtų tušti,ar būtų norinčių bendrauti FB apie TR klinikas,kartu planuotume,kartu džiaugtumės. Čia Sm pliusas,kad galima “pasislėpti” po nickais</p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="duua" data-cid="72325806" data-time="1547734992"><div><p>as taip ir parasiau, kad bendraujam FB nes forumas nebeaktyvus. nes ji zino apie Supermama siaip , kad toks yra..</p></div></blockquote><p></p>

del FB as nezinau, tame ir esme, kad cia mes esam nikais, ten turetume buti tikrais veidais biggrin.gif man FB tuo atveju pasiteisina labiau, kai susibendrauja nestukes, na vietoj cia nestukiu temos, atsidaro Fb grupe, ir foto dalinies, ir paskiau vaikai to paties amziaus. Sita tema tai toks reikalas,kad po sekmingu IVFu mazai kas beuzsuka, na istikimosios tik smile.gif arba kai Fetui ruosias, tai bijau, kad ta FB grupe apmirus bus.




QUOTE(kalifornija @ 2019 01 17, 19:04)
as labai norejau naturaliam, bet man buvo pasakyta, kad tada turiu 3 sav. tr sedeti.

ehm o kodel? kad pastoviai stebetu? mums dabar nieko nesake apie tai, nes irgi siule/siulo natur. bet as lygtais issiprasiau su ovitreliu tik, tai ziuresim kaip cia bus.

QUOTE(ailima @ 2019 01 17, 21:12)
<p>Aš esu sukūrusi tėvų darželyje Turkijos temutę,bet niekas ten nerašo</p><p>manau jeigu aktyviai čia bendrausim,tai ir atgis temutė</p>

vat man TD gal labiau patiktu, nes ten galima uzrakint temas. esu as ir bet labai seniai, reiktu paziuret ar galiu prisijungt dar.
as tai buciau uz keltis ten.

beje, Z parasiau kaip sakiau, kad forumas beveik neaktyvus ir kad mes cia bendraujam ne tik ivfo temom bet ivairiais topikais, ir dar parasiau kad lietuviu kalba, tai nemanau kad butu daug naudos su smailu. gal ji galvojo kad angliskai, nezinau. ir kad daugiau FB.

tai atrase, tik nezinau ar i sita ka atsakiau, ar i mano kraujo rezultatus, kai prasiau kad parodytu gyd biggrin.gif Dear .. ok thank you well noted. biggrin.gif

tai zo, jei dar kurios klaus, sakykit ta pati, FB bendraujam, forumas neaktyvus, ir ten visokiom temom. kas tiesa siaip jau biggrin.gif
Atsakyti

O galit ideti linka TD turkijos klinikos? Mielai lankyčiaus 😁😁😁

Atsakyti
QUOTE(duua @ 2019 01 17, 21:34)
ehm o kodel? kad pastoviai stebetu? mums dabar nieko nesake apie tai, nes irgi siule/siulo natur. bet as lygtais issiprasiau su ovitreliu tik, tai ziuresim kaip cia bus.

taip kad stebetu. Tada visoms darydavo su estrofemu, nes viska uzslopina, geriau planuoti laika, t.y transferiui yra tam tikras langas palankus, o naturaliam gali nevykti viskas taip kaip noretusi. Bet buvo atvejis, kai vienai turkaitei net su estrofemu folis uzaugo, tai skyre ovitreli ir finale viskas sekmingai baigesi. As tai visai noreciau naturalaus feto metu buti tr- nereiktu stresuoti kaip suspeti nuvaziuoti tyrimu tam tikra diena ir dar su gyd susitarti, kad primtu skanui.
Atsakyti

O galit ideti linka TD turkijos klinikos? Mielai lankyčiaus 😁😁😁

Tėvų Darželis » Nėštumo planavimas » Vaisingumo problemos ir jų sprendimo būdai » Vaisingumo klinikos ir gydytojai ir ten rasite Turkijos/Stambulo klinikos 😉

Atsakyti