Įkraunama...
Įkraunama...

Protarpinis badavimas

Sveikos,

 

neseniai sužinojau apie tokį lieknėjimo metodą, o gal gyv. būdą "Protarpinis badavimas" kai pvz.: 16 val. nieko nevalgai o likusių 8 val. laiko tarpą gali valgyt. Kai kur radau info, jog per tą 8 val. tarpą žmonės valgo ką nori, kiek nori ir vis tiek lieknėja, kai kur radau info, jog tik 3 arba 2 valgymai būna, bet labai sotūs. Dar kai kas badauja net 18:6 ar 20:4 tokiu intervalu. 

Taigi, gal yra tai išbandžiusių ir gali paikti savo atsiliepimus, pastebėjimus bei rezulatus jei tokių sulaukė  :umn:

 

Aš jau 4-tą diena bandau taip maitintis, tik kartais pamąstau, kad per daug sau leidžiu valgyt per tą 8 val. tarpą  :blink:  :essen:  :oh:

 

LAUKIU JŪSŲ KOMENTARŲ :4u:  :4u:  :4u:

 

Tam, kurios pirmą kartą apie tai girdi įmetu straipsniuką, jei įdomu:

https://raumeningasprotas.lt/issamus-tarpinio-badavimo-gidas/ 

Atsakyti

Jei galima pastabą dėl pavadinimo. Sumaišytos raidės vietomis.

Kaip tik šiandien ieškojau tokios temos SM forume :)

Aš pradėjau protarpinį badavimą 16/8. Beveik du mėnesiai taip badauju, nors nesilaikau labai griežtai tuo labiau, kad buvo Kalėdų, naujųjų metų šventės, gimtadieniai. Bet vistiek pasisekė numesti 3 kg. Mano tikslas nedidelis,šiais metais negrįžtamai kokius 7 kg. geriausiu atveju 10 kg numesti. Nes kiek laikiausi dietų vis ataugdavau po kelių mėnesių. Tačiau aš nešokiruoju organizmo valgau viską ką seniau valgiau. Iš pradžių buvo gana sunku, norėjosi vakare užkąsti ką nors, bet dabar jau pripratau. Užtai pradėjau galvoti dėl menių pakeitimo. Po truputį vienus produktus keisti kitais. Juolab, kad pavasaris ir vasara artėja ir tam bus palankios sąlygos.

Atsakyti

UPS  :huh2:

O pataisyt temos nebeišeina ar aš nemoku :)

 

Ačiū tau už atsakymą. 

Atsakyti

Apie protarpinį badavimą sužinojau tik prieš keletą savaičių paskaičiusi A.Unikausko knygoje ir susigriebiau, kad aš jį - turbūt nesąmoningai - praktikuoju jau ilgai. :) Ryte nesinori valgyti, pusryčiai dažnai būna jau po vidurdienio, antrą kartą valgau apie 19val. ir viskas. Na aišku būna ir užkandžiavimų tame tarpe tarp valgymų. Tiesiog natūraliai taip gavosi, įsiklausiau į savo organizmo poreikius ir stengiuosi savęs neprievartauti valgydama anksti ryte. Na jei dar turint galvoje, jog esu vegetarė/žaliavalgė, gaunasi visai neblogas gyvenimo būdas :) Šiaip palaikau protarpinį badavimą, siūlau išbandyti visoms ir visiems :)

Atsakyti

Aš laikausi 14:10, blogiausiu atveju 12:12. Sunkiausia 5dienį, 6dienį vakare :) Aišku, tuomet ryte pusryčiai labai vėlyvi, bet rytais irgi labai sunku ištvert, kai vyras valgo pusryčius, vaikui reik daryt valgyt  :dry2: Jei laikytis sąžiningai, svoris tikrai krenta, na, jei nekrenta, tai laikosi, ypač jei pavalgai daug.

Šiuo metu laukiuosi, bet irgi stengiuosi laikytis, nes valgau vakarais daug  :oh:​ Tik kažkaip ne taip veikia protarpinis :D 

Atsakyti

Na kiek skaičiau, tai neštukėms ir žindančioms nerekomenduoja tokio rėžimo laikytis. 

na aš manau, kad reikia jums tą valgymo intervalą paslankioti bandyti, pvz aš neiškęsčiau nuo kokių 18 val. nieko nebevalgyt, bet ištempiu iki 12 val. dienos nepavalgius pabūt. Tai gal jums reikia paeksperimentuoti su laiku ;)

Atsakyti

ar gaima gerti kava?kad ir be cukraus?Galiu nevalgyt tas 14 val,bet ryta be kavos su savo zemu kraujospudziu būnu absoliučiai nedarbinga...

Atsakyti

Vieno ats nėra, kiek esu skaičius vieni sako galimas vanduo, arbata, kava be cukraus ir kitų priedų kiti, kad tik vanduo. aš pati geriu kavą be priedų

Atsakyti

kavą, arbatą kaip ir galima, nes nėra cukraus.

Atsakyti

Na kiek skaičiau, tai neštukėms ir žindančioms nerekomenduoja tokio rėžimo laikytis. 

na aš manau, kad reikia jums tą valgymo intervalą paslankioti bandyti, pvz aš neiškęsčiau nuo kokių 18 val. nieko nebevalgyt, bet ištempiu iki 12 val. dienos nepavalgius pabūt. Tai gal jums reikia paeksperimentuoti su laiku ;)

bet kažką reikia daryti :D aš nebadauju, aš tiek vakare privalgau, kad dar ryte nenoriu valgyt  :oh: 

tai aš ir slankioju, vakar pavalgėm apie 18 h, važiavom pas tėvus, nusipirkom pyragą, mama prieš išeinant anūkui guminukų davė ir man vieną įbruko, tai buvo biški po 20 h, tai aš jau šiandien pirmą kartą valgiau 11:45 h, ryte tik mėtų arbatos išgėriau. Tai gavosi beveik 16 h, bet kad valgyt baisiai būčiau norėjusi tai ne, labiau kad reikia 

Atsakyti

Čia tai gera naujiena, kad galima kavą gerti :yahoo: . Nes  aš gerdavau tik vandenį, o nuo jo mane į tualetą varo  :hmm: . Kai pradėjau laikytis 16/8 protarpinio badavimo man geriausiai patiko. O dabar po poros mėnesių žiūriu ryte iš vis lengvai iki kokios 10 ar 11 ištempiu ir vakare užtenka iki 5,6  valgymo. Anksčiau diena daug valgydavau, bet kuo toliau tuo labiau tenka mažinti kiekį, nes persivalgau. Bendrai susumavusi tai mažiau per parą suvalgau nei anksčiau.

Atsakyti

ar gaima gerti kava?kad ir be cukraus?Galiu nevalgyt tas 14 val,bet ryta be kavos su savo zemu kraujospudziu būnu absoliučiai nedarbinga...

 Mano irgi žemas spaudimas, bet išgyvenu be kavos. Ryte prabusti padeda beveik litras šilto(nevirinto, pašildyto) vandens su citrinos sulčių šlakeliu. O kava patikėkite yra narkotikas, ir sakau ne dėl to, kad tokia teorija, o todėl, kad kiekvienąkart kai jos retsykiais išgeriu, kitą dieną pajuntu mieguistumą ir vėl kavos poreikį. To niekada nebūna gyvenant iš viso be kavos. Rinktis jums :)

Atsakyti