Įkraunama...
Įkraunama...

Bijau... Savo vyro..

Sveikos. Gyvenu užsienyje su šeima. Atrodo viskas būtų gerai, vaikai lanko mokyklą, aš su vyru turime darbus. Bet yra vienas bet... Labai dažnai bijau savo vyro. Tiesa turiu ir nerimo sutrikimą, dažnus panikos priepuolius,del buvusio nenusisekusio pirmo šeimyninio gyvenimo. Su dabartiniu vyrų sutariu gerai, dažniausiai, bet na jam užeina tokie pykčio priepuoliai, kad dėl bet kokio menkniekis šaukti pradeda, buvo pora kart ir mane papurtes, daužėsi, pastūmė. Po tu poros kartų  tai tiesiog širdis šoka iš krūtinės, kaip bijau jo tu pykčio priepuoliu, nes tada su juo neįmanoma susitart, jis teisus turi būti. O man tai tiesiog nepernešama, tik išgirstu, kad jis rėkia, tai mane tiesiog visa kūną baime sukausto, norisi dingt iš tos vietos, bet jaučiuosi tarsi bejėgė. Nes jis žino, kad čia kur gyvename aš niekur nesikreipsiu dėl jo elgesio. Tai kaip įmanoma tokiais atvejais bandau ji raminti ar ne lįsti jam į akis.. Galvojau apie išvykimą, išsiskyrimą su juo, bet vaikams čia mokykla, dukra niekų gyvų nesutinka iš čia važiuot, o ir darbą gerą turiu. Tik va tas nerimas nuolatinis, ir baimė trukdo gyventi. Galvoju kad reikia kreiptis į psichologą, ar psichiatrą, nes ta paniška baimė varo iš proto.. Turiu ir daugiau baimių, ne tik dėl vyro.. Gal manyje čia problema. 

Atsakyti
QUOTE(Ernestina @ 2019 04 15, 20:42)
Su dabartiniu vyrų sutariu gerai, dažniausiai, bet na jam užeina tokie pykčio priepuoliai, kad dėl bet kokio menkniekis šaukti pradeda, buvo pora kart ir mane papurtes, daužėsi, pastūmė.


Ar jam su galva negerai o gal jus isvedat is kantrybes?
Cia yra esme...
Jei su galva jam negerai, tai kaip sedet ant tiksincios bombos. Tada nieko nepakeisit.
O jei jus isvedat is kantrybes tai reikia keisti elgesi, nes po kurio laiko zmogus nieko gero ir nesitiki.

Mes tai pasiedam, supykstam tiek kad nesinori gyventi. Del menkniekiu. Del "teisybes"...
Atsakyti

Visko gali būti, kad išvedu jį iš kantrybės, gali būti ir mano čia problema. Dažnai dėl daug ko jam nepritariu, ir dėl savo įkyrių baimių vis jam kalbų apie tai, dėl ko man tas nerimas kyla. Bet bėda tame, kad jis nesistengia manęs suprasti, tada aprekia, o man tada vėl ta paniška baimė, na ir taip užburtas ratas ☹️ manau be psichologo čia jau niekaip.. Sakau kad ir jam reikia, bet jis sako kad reikia tik man. O čia kur gyvename sunku su psichologais, vargu ar jie suprastų.. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestina: 15 balandžio 2019 - 20:28
Tai ne vyrą išsišnekėjimo objektu tada imkite, o draugių susiraskite, sesei ar mamai kalbėkite. Moterys labiau supras dėl to buvusio vyro ar pan.
Bet ir jų gaila, kad taip apkrausite. Gal geriau tada forumuose junkitės į depresuojančių ir panašių temas ir ten visos liekitės širdį. Visada toks tokį geriau supranta. Nes jei jau taip nusprendėte, kad niekur kreiptis negalite, tai kažin ar kas čia jus perkalbės? Turbūt bijote, kad vaikus atims ar ko?
Atsakyti
QUOTE(Ernestina @ 2019 04 15, 20:42)
dėl bet kokio menkniekis šaukti pradeda,

nes tada su juo neįmanoma susitart, jis teisus turi būti.

Nes jis žino, kad čia kur gyvename aš niekur nesikreipsiu dėl jo elgesio.


Galvoju kad reikia kreiptis į psichologą, ar psichiatrą, nes ta paniška baimė varo iš proto..

ar tikrai?

O kam tokiais tartis is vis? blink.gif , pasisalinkit kuo toliau ir greiciau,pvz iseikit is namu su vaikais pasivaikscioti tokiu atveju tada, nusiramins, tada pasakykit, kad toks jo elgesys jum svisiskai nepriimtinas, ir jus tikri ajo nekentesit. Kad jie kas ji pykdo, gali jums issakyti, bet jus i tai atsizvelgit irgi nedarykit to kas jam labai nepatinka, ji gal lygegreciai tai pat piktina, kaip ir jus rekimas.

teisingai galvojat, buna ir lietuviu, kurie dirba nuotoliniu budu.

o kokia salis, jei ne paslaptis?

Papildyta:
QUOTE(Ernestina @ 2019 04 15, 21:22)
Dažnai dėl daug ko jam nepritariu,

kad jis nesistengia manęs suprasti, tada aprekia,

Sakau kad ir jam reikia, bet jis sako kad reikia tik man.

O čia kur gyvename sunku su psichologais, vargu ar jie suprastų.. </p>

kodel jus taip darot? nereikia priestarauti vyrui, reikia pritarti ir daryti kaip jums patinka biggrin.gif

vyrai daznai nepajegus suprasti moteru, ar mes pacios visada save suprantam? biggrin.gif

ne jam nereikia, jums reikia, moterys labai daznai megsta tvarkyti visus aplinkui tik ne save mirksiukas.gif

siais laikais yra internetas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 15 balandžio 2019 - 23:47

Suprantu jus, turėjau panašią situaciją dar jaunystėje, tik jis dar stipriai labai neįmušė, bet jau pradėjo ir fizinį ir emocinį smurtą, tačiau gerai kad nebuvome susituokę, ir net kartu ne gyvenome. Tiesa sakant jau nebe pykstu ant jo, tačiau pradėjau gerai suprasti kitas moteris turinčias panašią situaciją.

Aš jums patarčiau išvykti iš ten. Juk reikia žiūrėti į faktus. Jis jus papurtė, dažnai rėkia. Normaliais santykiais čia net nekvepia. 

Sakėte kad turėjote negatyvią patirtį su pirmu vyru, tačiau tai nereiškia, kad esate kažkuo blogesnė, tiesiog tai nebuvo jums skirtas žmogus. Su šiuo žmogumi laimės taip pat nesukursite, jis jūsų negerbia, ir jaučia savo galią prieš jus. Nesvarbu, kad turite psichologinių baimių, nerimą, jei jis jus suprastų atvirkščiai stengtųsi padėti, nuraminti. Jūsų vyras tiesiog tapo siaubingu žmogumi, jis jūsų nemyli.

Spręsti jums, tačiau niekas nesikeis. Vyras geresnis netaps. Su laiku dėl jo galit atsigulti blogiausiu atveju į psichiatrinę. Greitai tyliai susipakuokit lagaminus, kol bus darbe ir maukit iš ten. Bandys taikytis ieškoti, nepasiduokit. Negrįškite pas jį. Smurtui nėra pasiteisinimų.

Atsakyti
Nu zmones, jus cia skaldot bajerius apie pletkus su draugem, kai vyras atvirai smurtauja tiek psichologiskai, tiek fiziskai. Gal kvanktelejot? blink.gif
Ernestinos reakcija visiskai normali. Cia ne joks sutrikimas, NORMALU bijoti smurtaujancio vyro.
Siulau nieko nelaukiant kreiptis pagalbos, galbut net laikinai issikraustyti ir ziurrt, ar vyras nores keistis ir susitvarkyt su savo pykcio priepuoliais. Rasot gera darba turit, tai finansai nebus problema? Kame tada problema, kad reikia kesti pykcio priepuolius?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 04 16, 08:31)
Nu zmones, jus cia skaldot bajerius apie pletkus su draugem, kai vyras atvirai smurtauja tiek psichologiskai, tiek fiziskai. Gal kvanktelejot?  blink.gif


Pati kvanktelejus su savo smurtavimais ir su savo isvadomis paklausius vienos puses nuomones.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 16, 08:34)
Pati kvanktelejus su savo smurtavimais ir su savo isvadomis paklausius vienos puses nuomones.

Teisini smurtaujancius vyrus, nes pats dauzei savo zmona.
Tad tavo nuomone siuo klausimu yra nulis.
Atsakyti
Moteris lygiai taip pat gali būti psichologinė smurtautoja, provokuotoja.
Taip pat yra žiauriai sunku gyventi su psich. sutrikimu turinčiu asmeniu. Tokie asmenys iš kantrybės išveda net šventuosius.
Bėda yra pas juos abu, ne pas ją vieną.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 04 16, 11:25)
Teisini smurtaujancius vyrus, nes pats dauzei savo zmona.
Tad tavo nuomone siuo klausimu yra nulis.


As negaliu nieko teisinti, nes nezinau kas ten vyksta. Gal tam vyrui negerai su galva, gal autorei, o gal pati terrorizuoja, kol tas netenka kantrybes.

Sestadieni ms buvo susiede iki rekimu.
Reikia iskraustyti viena buta. Tai pasakiau, kad ten kai kurie baltai tiktu i garaza.
Nu ir pradejo, kad as abiejuose garazuose laikau siuksles. Nors vienam antras automobilis ir turistinis inventorius, kitame daiktai kurie netilpo bute apsigyveenus viename, ir gal keeli daiktai kur as pasilikau issimti kas man reikalingi, o po to ismesti.
Tai del tu daiktu buvo priezastis sukelti visa sirsala, kad visur tik siuksles
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 04 16, 08:31)
Nu zmones, jus cia skaldot bajerius apie pletkus su draugem, kai vyras atvirai smurtauja tiek psichologiskai, tiek fiziskai. Gal kvanktelejot?  blink.gif
Ernestinos reakcija visiskai normali. Cia ne joks sutrikimas, NORMALU bijoti smurtaujancio vyro.
Siulau nieko nelaukiant kreiptis pagalbos, galbut net laikinai issikraustyti ir ziurrt, ar vyras nores keistis ir susitvarkyt su savo pykcio priepuoliais. Rasot gera darba turit, tai finansai nebus problema? Kame tada problema, kad reikia kesti pykcio priepuolius?

Vyrai nesmurtauja pries moteris, nebent degradai, vyrai smurtauja,kai moteris pries saves nemato, jei moteris ji iskveicia i kova, tada jis kovoja, kaip moka.
Kam nuolat priestarauti vyrui, dar neaisku kaip ji tai daro, daznai buna taip, kad pacios musa, pacios rekia. Gal vyrui jos irgi taip pat baisu, kai ji pries ji smurtauja?Moterys labai net galingos, i rneivertina daznai savo jegos, kaip ir vyrai daznai neivertina savo fizines jegos. tai reiktu isijungti siek tiek isminties, o ne na ura i kakta vyrui su savo pirestaravimais nuolatiniais, gal dar su kokiais priekaistais ir t.t.
kodel visa laika toks vienpusiskas vyru nuteisimas, net nezinant situacijos?

sutinku, kad to kenteti nereikia, ta ir parasiau, bet ir paciai ziureti reikia, kaip elgiasi. nes taip begs visa gyvenima nuo vyru, visi pataps smurtautojais....
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 16, 11:44)
As negaliu nieko teisinti, nes nezinau kas ten vyksta. Gal tam vyrui negerai su galva, gal autorei, o gal pati terrorizuoja, kol tas netenka kantrybes.

Sestadieni ms buvo susiede iki rekimu.
Reikia iskraustyti viena buta. Tai pasakiau, kad ten kai kurie baltai tiktu i garaza.
Nu ir pradejo, kad as abiejuose garazuose laikau siuksles. Nors vienam antras automobilis ir turistinis inventorius, kitame daiktai kurie netilpo bute apsigyveenus viename, ir gal keeli daiktai kur as pasilikau issimti kas man reikalingi, o po to ismesti.
Tai del tu daiktu buvo priezastis sukelti visa sirsala, kad visur tik siuksles

butent


oi priezastis gali buti visai ne ta, cia gal buvo tik pretekstas biggrin.gif
isklausai zmona kasdiena, kas ja neramina, kas negerai, ka ji nuveike darbe, kaip jai sekasi ir t.t.?
Atsakyti