Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ilgas ir dažnas maitinimas išsekina?

Eina sau.Vasara baigias tureciau gi jaustis pilna jegu, nes buvo pilna visur naturaliu vitaminu taigi vasara tiek darzoviu,vaisiu ir kt gerybiu...O as jauciuosi taip kaip kaip atrodau ,o atrodau ne kaip laugh.gif sutikau keleta pazistamu ir visi arba klausiamai nuziuziurinejo,arba tiesiai klause kas man yra,tokia pasikeitusi blink.gif Nu bet ir pati jausciu ,kad ugis yrrr o smugis dingo laugh.gif Sakutes...Na buvo serija blogesniu naktu ,nes 5 dantukai iskarto aukseliui dygsta,bet as gi valgau normaliai net naktimis dabar o ir vitaminu kruva(prenetali,calci,magni,cinka,nakvisos alieju+akims vitaminus)o kodel taip blogstu nizinau,ugis 172,o svorio liko nepilnai 52kg.Ar gali issekinti daznas maitininmas?Kaip jauciasi tos kurios maitina vaikucius 10-ati menesi bet ne maziau kaip 10 kartu,a?
Atsakyti
Dar kyla tokie klausimai-zinoma,kad gali.Kiek suprantu ,tavo leliukas nera jau visai mazulytis,gal bandyk mazinti maitinimu skaiciu ar net (ziauriai skamba) baigti maitinti krutimi?Nes turiu pavyzdziu,kai toks pasiaukojantis maitinimas ne tik,kad issekina mama,bet ir pats pienas yra nevisavertis-konkreciu atveju mergytei buvo ivaryta mazakraujyste ir labai krites imunitetas.
Atsakyti
Na nezinau,as nelabai sutinku su Ostra.As dukryte maitinau iki 2 su trupuciu metu,tai tikrai jokio issekimo,ar nuovargio nejauciau.O ir dukryte ne karto nesirgo clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (Jolanta26 @ 2004 08 29, 09:38)
Eina sau.Vasara baigias tureciau gi jaustis pilna jegu, nes buvo pilna visur naturaliu vitaminu taigi vasara tiek darzoviu,vaisiu ir kt gerybiu...O as jauciuosi taip kaip kaip atrodau ,o atrodau ne kaip laugh.gif sutikau keleta pazistamu ir visi arba klausiamai nuziuziurinejo,arba tiesiai klause kas man yra,tokia pasikeitusi blink.gif Nu bet ir pati jausciu ,kad ugis yrrr o smugis dingo laugh.gif Sakutes...Na buvo serija blogesniu naktu ,nes 5 dantukai iskarto aukseliui dygsta,bet as gi valgau normaliai net naktimis dabar o ir vitaminu kruva(prenetali,calci,magni,cinka,nakvisos alieju+akims vitaminus)o kodel taip blogstu nizinau,ugis 172,o svorio liko nepilnai 52kg.Ar gali issekinti daznas maitininmas?Kaip jauciasi tos kurios maitina vaikucius 10-ati menesi bet ne maziau kaip 10 kartu,a?

As taip maitinau didziaja... IR NEKRITO SVORIS NORS PASIUSK!!!!!!! Kaip pavydziu tom, kurios krinta.

Miau
Atsakyti
Mano 2.gif tuoj bus 11 menesiu ir maitinu pilnu tempu, nes nieko daugiau mano zuikis nevalgo.
Nakti prabunda 2-4 kartus (kartais ir dazniau, jei dantys dygsta) ohmy.gif
Valgau daug. Ziuriu,kad maistas butu racionalus: kiekviena diena mesa/zuvis, koses, darzoves, vaisiai. Plius valgau tai, ko noriu, bet tai tik priedas prie to, kas privaloma. Pvz.: truputi juodo sokolado, ledu, rukytos zuvies, o siandien valgiau vyro iskeptos picos tongue.gif Bet tai tik priedas prie racionalaus maisto, kuris privalomas kiekviena diena.
Geriu multivitaminus maitinancioms.
Ir nesijauciu issekus ( ir svoris krenta po truputi).
Beje, 2.gif hemoglobinas geras smile.gif Ne karto nesirgo net sloga.

Manau, kad neturetu buti issekimo del maitinimo.
Gal pasidaryk kraujo tyrimus g.gif
O tu ne per daug vitaminu ir papildu vienu metu vartoji?
Atsakyti
man maitinimo pabaigoj taip pat buvo jausmas, kad as isciulpta citrina. o kai baigiau maitinti priaugo trys kg.

Jolanta26 bandyk mazinti maitinimu skaiciu, vaikuciui reikalinga sveika, o ne paliegusi mama wink.gif isivaizduoju 10 kartu per diena ohmy.gif ir nakti turbut gerai neisimiegi, nenuostabu, kad taip jautiesi
Atsakyti
Na as pirmaji 2.gif maitinau taip pat gan ilgai 19 men,bet jokio issekimo nejauciau,bet jam paaugus maitindavau reciau.Prisiminiau viena pazistama kuri vien savo pienu maitino dukryte 11 men kuri kas menesi priaugdavo po 1 kg blink.gif ,bet vargse mamyte tikra zodzio prasme vos nenusibaige.Pradejo sveikata griute griuti,tad beliko mazinti maitinima,bet galu gale reikejo visai nutraukti ohmy.gif Na ,kad pieno gamyba degina daug kaloriju zinau tocna.As siaip kol kas jauciuosi puikiai,tik atrodau nekaip wink.gif Ir zinau,kad tai laikina wink.gif ,matyt tos kelios bemieges naktys ir padaznejes maitininmas padare savo g.gif
Ragana,vitaminus naudoju pasitarusi su gyd,ju man nera per daug.Anksciau geriau tik prenetali,pradejo luzinet nagai,plaukai slinkt,meslungis traukt-pridejau kalci-magni-cinka,jauciu akiu nuovargi tad pradejau naudot naturalius akims vitaminus,o naklvisos aliejus visoms i nauda wink.gif
Atsakyti
Mano 2.gif vis dar po 800-900 per menesi priauga ohmy.gif Ir tik is pieno.
Jei normaliai valgo kita maista, gal tikrai galima sumazinti maitinimu skaiciu g.gif
Gal abandyk valgyti truputi daugiau arba truputi kaloringesni maista, nes jei svoris krenta labai staigiai tai organizmui negerai. As valgau daugiau negu noriu tam, kad pienas butu maistingas ir svoris per daug nekristu.
Atsakyti
QUOTE (ragana @ 2004 08 29, 17:09)
Mano 2.gif vis dar po 800-900 per menesi priauga ohmy.gif Ir tik is pieno.
Jei normaliai valgo kita maista, gal tikrai galima sumazinti maitinimu skaiciu g.gif
Gal abandyk valgyti truputi daugiau arba truputi kaloringesni maista, nes jei svoris krenta labai staigiai tai organizmui negerai. As valgau daugiau negu noriu tam, kad pienas butu maistingas ir svoris per daug nekristu.

Tai va,visa beda ,kad mano mazius nevalgiuku sarase Nr 1,kita maista ypac siuo metu kazkodel sunku isiulyti,lenkiasi prie krutines ir psio. doh.gif Siaip stengiuosi valgyti ir nemazai ir prie naktipieciu ipratau(2 val ) wink.gif Pati jauciuos tikrai normaliai,bet kai aplinkiniai mane mato sublogusia ir tos replikos mane vercia jaustis blogai rolleyes.gif Nieks nebesako komplimentu laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Man buvo tas pats- maitinimo pabaigoj jau buvo gaila savęs. Bet nebuvo išeities- mergina be mano pieno iki metų nieko nevalgė sad.gif Maitinau iki 15 mėn. Dieną naktį, o kai dygo dantys- ištisai....Antrą kartą gaila savęs pasidarė, kai po žindymo nuėjau pas dantistę- nors buvau susitvarkius visus dantis, po tokio žindymo maratono neliko nei vieno danties be karjeso. Net apsižliumbiau kai dantistė tikrino- dabar vėl visą pusmetį teks skyles lopyti. O juk nėštumo ir žindymo metu visą laiką gėriau spec. vitaminus ir dar papildomai kalcį... sad.gif
Atsakyti
Aha, tai cia reiskia del komplimentu, o as pradejau pergyventi, maniau del savijautos biggrin.gif
Tai kai as sveriau tiek kiek tu (esu uz tave zemesne 3-4 cm)iorgi sulaukdavau daugiau uzuojautos negu komplimentu wink.gif
Dabar sveriu 57-58 kg, tai ir komplimentu sulaukiu.
Nors va su draugu seima pries savaite atostogavom pajury, tai isgirdau, kad atrodau toookia kuda, "kaip ne mama" Lygtai mamos visos turi buti storos unsure.gif
Gal i kirpykla nueik ir to uzteks smile.gif
Atsakyti
Na nevisai del komplimentu,nesvarbu kad dar jaciuosi gerai bet ziuu oda isblyskusi,paakiai "ikrite"pajuode tai kaip kokie perspejamieji zenklai ,bet ka as galiu pakeisti. g.gif ilsiuosi kiek iseina,vitaminu ir valgio sociai.Nenoriu nusibaigt...
Atsakyti