Įkraunama...
Įkraunama...

"Pepės Ilgakojinės" mokyklėle

Sveikutes,

Mano drauge zada leisti savo dukryte i sia mokyklele(pepes) galkuri nors zinote kanors daugiau apie ja?
Siaipgirdejau neblogu atsiliepimu.
Busiu dekinga uz informacija. thumbup.gif
Atsakyti
Sveika, as žinau apie Pepės mokyklėlę.Ten priima vaikučius nuo 1,5 metų iki 6 metukų.Vaikai mokosi darbelių, šokių, muzikos, anglų kalbos, didesni ruošiami mokyklai.Patiems mažiausiems atskira programa.Mokyklėlė dirba jau 15 metų, tai manau kad tikrai nebloga jei taip ilgai gyvuoja ir kainos lyg tai normalios.
Jei nori daugiau informacijos tai nueik i puslapi: www.zinija.lt
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
lanke mano dukra pernai.Nieko ypatinga. Uzsiemimai vyko sestadieniais, budavo trys pamokeles; daile( darbeliai), muzika ir anglu.Ismokti tai nieko neismokstama, tik smagu, jei vaikas nori bendrauti ir pakliuna i kitokia aplinka. Silumos truksat. Gera buvo labai anglu mokytoja. zodziu labai vidutiniskai vertinciau. Kvepia valstybine istaiga.
Atsakyti
gal kuri vedat savąjį/-ą į mažiausiųjų grupę? Kaip ten? Mes mąstėm rugpsėjį, kai buvo paskelbtas priėmimas, bet stabdė, kad tegu nebetoli, bet dar neturim pusantrų metų
Atsakyti
Buvome šiandien atidarime šios mokyklėlės, na tokio absurdo tai dar ne teko matyti. VAikai pasodinami prie normalių suolų kaip mokykloj, maniškio tik galvą mačiau, tėvus paprašė išeiti, o po antros pamokos vaikas pasakė, kad nori namo, kad daugiau ne nori sėdėti... schmoll.gif
Pamokos kiek teko matyti tvarkaraštį po 40 min, 5 min pertrauka, vaikai pereina iš vienos auditorijos į kitą, kažkoks haosas tviro. DAr suprasčiau pervedimo poreikį jei klasės būtų pritaikitos, o tai lenta ir suolai, nieko daugiau...
Prieš tai lankėm Yamahos mokyklėlę tai pakraupau šiandien, nes ten viskas viko laisva forma, visi ant kylimo, o čia 3-4 metų vaikai prie suolo blink.gif Nesamonė. Dar ne patiko, kad direktorė iš karto liepė ateiti ir sutartį pasirašyti metams blink.gif , kai kurie teveliai net nepasiteiraudami kaip jaučiasi vaikai nuėjo ir pasirašė doh.gif , o paskui turbūt gailėjosi labai, nes buvo ne labai linksmų veidų, kai aš savo mažių išvedžiau, o kitos tik žiūrėjo ir sakė, kad jų vaikai irgi nori namo... verysad.gif
Silpnai vartinu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nataliukė: 22 rugsėjo 2007 - 21:45
gal kas siemet lanko sia mokyklele?
Atsakyti
QUOTE(s.saulute @ 2006 08 10, 18:10)
Sveika, as žinau apie Pepės mokyklėlę.Ten priima vaikučius nuo 1,5 metų iki 6 metukų.Vaikai mokosi darbelių, šokių, muzikos, anglų kalbos, didesni ruošiami mokyklai.Patiems mažiausiems atskira programa.Mokyklėlė dirba jau 15 metų, tai manau kad tikrai nebloga jei taip ilgai gyvuoja ir kainos lyg tai normalios.
Jei nori daugiau informacijos tai nueik i puslapi: www.zinija.lt
Sėkmės 4u.gif


ar tikrai priima nuo 1,5 metų?
kas galite apie šokius atsiliepimų parašyti?
Atsakyti
Mano dukra atlanke sia mokyklele 4 metus, todel turiu tikrai nemazai patirties. I mokykla priima ne nuo 1,5, o nuo 3 m. amziaus. Paciu maziausiu vaikiuku grupe daugiausiai piesia, lipdo, dainuoja, muzikuoja. Vyresniems jau prasideda pamokeles, viskas kaip mokykloje suolai, lenta ir mokytoja klases priekyje. Mes lankeme ne sestadienine grupe, o du kart per savaite. Kadangi mano dukra nelanke darzelio, bet labai mego bendrauti tai si mokyklele mums puikiai tiko, ji tikrai noriai ejo ir viskuo domejosi. Lietuviu, matematikos ir anglu pamokeles budavo rimtesnes, dailes - darbeliu laisvesne. Buvo rengiamos ivairios sventes, kaledu ir t.t. Kaip kazkuri mamyte sake valstybine istaiga tikrai kvepia, bet mano dukra i pirma klase atejo tikrai labai gerai pasiruosus. Si mokykla tikrai netinka vaikms kurie nei minutes nebuna be tevu, nes pamokelese tevai nedalyvauja. Kai vaikuciai jau ko nors ismoksta buna parodomosios pamokeles kur dalyvauja ir tevai. Zodziu si mokyklele labiau skirta vaikams kurie linke i mokslus, kuriems tai idomu, nes kitu atveju tikrai sedes ir varnas gaudys. Taigi jei norit kad vaikas eidamas i pirma klase turetu lietuviu, matematikos ir neblogus anglu k. pradmenis tai tikrai verta lankyti. Bet jei vaikas lanko darzeli ir kazkokius pradmenis gauna ten tai Pepes mokyklele ju nenustebinsit. Kadangi kaip sakiau maniske darzelio nelanke tai labai laukdavo kiekvieno susitikimo su savo mokykleles draugais, labai laukdavo svenciu. Jei vaikas lanko darzeli as geriau rinkciausi meno mokykleles. Beje mokytojai (ypac anglu) yra tikrai labai geri ir moka dirbti su vaikais.
Papildyta:
QUOTE(ezytee @ 2008 10 01, 15:47)
ar tikrai priima nuo 1,5 metų?
kas galite apie šokius atsiliepimų parašyti?



sokiai ten tik pavadinimas toks, labiau pajudejimui, ivairus rateliai, polkutes, bitute pilkoji, jei norit rimtesniu sokiu tada pvz koki Petreiki reik lankyt smile.gif
Atsakyti
Viena prasčiausių mokyklėlių Vilniuje. Nežinau kaip dabar, mano lankė prieš porą metų. Visų pirma - antisanitarija. Niekas ten ypatingai nesitvarko, tėvai veda sergančius vaikus, ko pasekoje pasigavom rota virusą. Du kartus iš eilės. unsure.gif WC tragiškas. Teisingai mamytė pastebėjo, kad patalpos nepritaikytos užsiėmimams. Man nepatiko, kad itin mažos ir nejaukios. Užsiėmimai žemo lygo, tikra chaltūra. Direktorė arogantiška persona. V.ž. pralankėm porą mėnesių ir po tiek laiko dar nepamiršau šito bardako.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 10 14, 10:37)
Viena prasčiausių mokyklėlių Vilniuje. Nežinau kaip dabar, mano lankė prieš porą metų. Visų pirma - antisanitarija. Niekas ten ypatingai nesitvarko, tėvai veda sergančius vaikus, ko pasekoje pasigavom rota virusą. Du kartus iš eilės.  unsure.gif WC tragiškas. Teisingai mamytė pastebėjo, kad patalpos nepritaikytos užsiėmimams. Man nepatiko, kad itin mažos ir nejaukios. Užsiėmimai žemo lygo, tikra chaltūra. Direktorė arogantiška persona. V.ž. pralankėm porą mėnesių ir po tiek laiko dar nepamiršau šito bardako.


Pritariu jūsų nuomonei ,nes ir gi lankėm bet labai seniai,ir nepatiko man ten tikrai.O direktorė tai tikrai persona tikrąja to žodžio prasme.
Atsakyti
Kazkaip keista, vieni giria, kiti bara...
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 10 14, 10:37)
Viena prasčiausių mokyklėlių Vilniuje. Nežinau kaip dabar, mano lankė prieš porą metų. Visų pirma - antisanitarija. Niekas ten ypatingai nesitvarko, tėvai veda sergančius vaikus, ko pasekoje pasigavom rota virusą. Du kartus iš eilės.  unsure.gif WC tragiškas. Teisingai mamytė pastebėjo, kad patalpos nepritaikytos užsiėmimams. Man nepatiko, kad itin mažos ir nejaukios. Užsiėmimai žemo lygo, tikra chaltūra. Direktorė arogantiška persona. V.ž. pralankėm porą mėnesių ir po tiek laiko dar nepamiršau šito bardako.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif apie "direktore-vadybininke" net kalbet nenoriu.patiko tik mokytoja Violeta.visos kitos pamokeles(anglu,meniniai uzsiemimai)-labai zemo lygio.niekam nerekomenduociau sitos mokykleles schmoll.gif
Atsakyti