Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai su kondensuotu pienu

Išsikepiau tikrai skanių pyragaičių su kondensuotu pienu:

user posted image

TEŠLA:
1 indelis liesos "Mūsų švelniosios" varškės
1 pakelis sviesto
2 stiklinės miltų

ĮDARAS:
1 indelis saldaus kondensuoto pieno
200 ml riebios grietinėlės
4 lapeliai želatinos (8 g)
1 v. š. citrinos sulčių

Tešlai sviestą supjaustyti kubeliais ir iš visų produktų suminkyti tešlą. Ją suvynioti į plėvelę ir palaikyti šaldytuve 1 val.
Iš tešlos formuoti nedidelius rutuliukus ir juos dėti į mini keksiukų formeles ir spaudžiant pirštais iškloti dugną ir šonus. Kepti iki 200 C įkaitintoje orkaitėje apie 10 - 12 minučių, kol pagels.
Įdarui išvirti kondensuotą pieną (1,5 val.), ataušinti. Išplakti grietinėlę iki standumo. Kondensuotą pieną plakti mikseriu iki purumo, įmaišyti plaktą grietinėlę. Želatinos apelius 10 minučių mirkyti šaltame vandenyje, po to ištirpinti 1 v. š. karštų citrinos sulčių ir įmaišyti į kremą.
Kremą palaikyti šaldytuve, kol pradės stingti, tada konditeriniu maišeliu užspausti ant iškeptų krepšelių. Paruoštus pyragėlius dar palaikyti šaldytuve, kad kremas sustingtų.

P. S. tešla labai simpatiška, panaši į sluoksniuotą. Teoriškai suformuotus krepšelius prieš kepant reikėjo subadyti šakute, bet aš to nedariau ir jų vidurys gerokai pakilo. Bet taip gal net ir geriau, tada reikėjo dėti mažiau kremo smile.gif Iš šio kiekio man gavosi 48 nedideli pyragaičiai.

user posted image

essen.gif essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
Oho kaip skaniai atrodo bigsmile.gif Reiks ir man kazka pabandyt iskept toookio biggrin.gif Tik bijau kad nesigaus
Atsakyti
A tų pyragaičių kokis skonis nerealuuuuus... bigsmile.gif essen.gif essen.gif essen.gif ok.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 03 19, 10:55)
Išsikepiau tikrai skanių pyragaičių su kondensuotu pienu:

user posted image

TEŠLA:
1 indelis liesos "Mūsų švelniosios" varškės
1 pakelis sviesto
2 stiklinės miltų

ĮDARAS:
1 indelis saldaus kondensuoto pieno
200 ml riebios grietinėlės
4 lapeliai želatinos (8 g)
1 v. š. citrinos sulčių

Tešlai sviestą supjaustyti kubeliais ir iš visų produktų suminkyti tešlą. Ją suvynioti į plėvelę ir palaikyti šaldytuve 1 val.
Iš tešlos formuoti nedidelius rutuliukus ir juos dėti į mini keksiukų formeles ir spaudžiant pirštais iškloti dugną ir šonus. Kepti iki 200 C įkaitintoje orkaitėje apie 10 - 12 minučių, kol pagels.
Įdarui išvirti kondensuotą pieną (1,5 val.), ataušinti. Išplakti grietinėlę iki standumo. Kondensuotą pieną plakti mikseriu iki purumo, įmaišyti plaktą grietinėlę. Želatinos apelius 10 minučių mirkyti šaltame vandenyje, po to ištirpinti 1 v. š. karštų citrinos sulčių ir įmaišyti į kremą.
Kremą palaikyti šaldytuve, kol pradės stingti, tada konditeriniu maišeliu užspausti ant iškeptų krepšelių. Paruoštus pyragėlius dar palaikyti šaldytuve, kad kremas sustingtų.

P. S. tešla labai simpatiška, panaši į sluoksniuotą. Teoriškai suformuotus krepšelius prieš kepant reikėjo subadyti šakute, bet aš to nedariau ir jų vidurys gerokai pakilo. Bet taip gal net ir geriau, tada reikėjo dėti mažiau kremo smile.gif Iš šio kiekio man gavosi 48 nedideli pyragaičiai.

user posted image

essen.gif  essen.gif  essen.gif  essen.gif

sonatina,o kaip ju skonis ar daug laiko uzima padaryti
Atsakyti
Skonis tikrai geras 4u.gif Visiems, kurie ragavo, tikrai patiko. O laiko daug neužima, jeigu kondensuotą išsivirsi iš vakaro ar iš anksto... Tešla susiminko per kelias minutes, o kremas irgi greitai pagaminamas smile.gif
Atsakyti
man patinka toks desertas:


REIKĖS:
kondensuoto pieno indelio
sluoksniuotos tešlos (nesvarbu pirkta ar pačios gaminta)
marakujų ar papajų ( džiovintų ananasų ar šiaip kokių džiovintu vaisių gabaliukų)
sviesto


PARUOŠIMAS:
išverdi kondensuotą piena indelyje (neatidarytą virti ~1h),o tuo metu supjaustai sluoksniuota tešla juostelėmis ( maždaug 2cm plotis,o ilgis kokių 15 cm,bet šiaip galit daryt kokios patinka), ir tas juosteles dėti į orkaitę ir kepti kol tešla iškeps(turėtų parusti švelniai). tada atidaryti išvirusį kondensuotą pieną ir į jį įmaišyti sviesto.tuomet imi vieną sluoksniuotos tešlos iskeptą juostelę ir is abiejų pusių aptepi kondensuoto pieno ir sviesto mišiniu. dabar belieka pafantazuoti ir sudėti i lekštę.aš tai dedu kaip šulinį:dvi lygiagrečias juosteles padedu ant viršaus skersai joms dar dvi ir taip delioju.poto pabarstau vaisiai ir valgom. itin skanu kai tas skanumas pabūna kelias valandas ir suminkstėja... niam niam thumbup.gif
Atsakyti
As cia ieskojau ieskojau bet neradau kaip ji reikia virti:) tiesiog i vandeni?Ir kiek laiko?Ir dar klausimas. jei idesiu virt tokia skarbonke su naujovisku atidarymu, su rankenyte ( na kaip koncervai dabar visi) , jis man verdant nesusprogs?
Atsakyti
Taip, paprasciausiai i vandeni ir verdi 1,5 - 2 valandzikes.... o del tu nauju skardiniu tai nezinau.
Atsakyti
Viriau ne kartą ir su rankenyte, viskas buvo OK smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2006 05 19, 16:13)
As cia ieskojau ieskojau bet neradau kaip ji reikia virti:) tiesiog i vandeni?Ir kiek laiko?Ir dar klausimas. jei idesiu virt tokia skarbonke su naujovisku atidarymu, su rankenyte ( na kaip koncervai dabar visi) , jis man verdant nesusprogs?

o kam tau jį virti ir vargti kelias valndas? mirksiukas.gif Juk yra pirkti gamyklinio išvirto (pavadinimas Rududu) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolla @ 2006 05 19, 20:41)
o kam tau jį virti ir vargti kelias valndas? mirksiukas.gif  Juk yra pirkti gamyklinio išvirto (pavadinimas Rududu)  biggrin.gif



Aš "Rududu" neragavau, bet mamytės rašė kažkurioje temoje, kad visgi skiriasi skonis to "Rududu" ir paprasto virto kondensuoto pieno... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2006 05 19, 22:17)
Aš "Rududu" neragavau, bet mamytės rašė kažkurioje temoje, kad visgi skiriasi skonis to "Rududu" ir paprasto virto kondensuoto pieno...  ax.gif


Aisku, kad skiriasi mirksiukas.gif man labiau patinka virtas pienas thumbup.gif
Atsakyti