Įkraunama...
Įkraunama...

Nusprendusios nemaitinti krūtimi

Aš tai visai įdomiai paskaičiau šią temą ir absoliučiai neturiu noro kažką keisti ar perkalbinėti smile.gif

Pati, savo labai artimoje aplinkoje, turiu moterį, kuri nemaitino kūdikio krūtimi ir natūraliai negimdė (savo noru prašėsi Cezario pjūvio, kad be krūtinės, dar nepakitusi liktų turbūt dar ir makštis g.gif ).
Metams bėgant su ta krūtine vis vien nieko įspūdingo. Sensta ir tįsta tos krūtys kaip ir visoms g.gif Kolageno natūraliai mažėja, audiniai silpnėja, oda nukara, raukšlėjasi ir neįžiūriu stebuklo. Aš maitinau, gal ta krūtinė ir iki kelių, bet kad ir pas nemaitinusią ta krūtinė su metais darosi negraži. O moteris visad labai prisižiūrėjo, ir svorį, ir išvaizdą. Metams bėgant nebent tik gultis po skalpeliu ir koreguot viską iš eilės, kad tik pokyčių nesimatytų.
Na, su makštim negaliu nieko pasakyt, išoriškai nesimato, kad įvertint biggrin.gif , bet šeimyninės laimės ir ypatingos meilės irgi neatnešė.
Atsakyti
QUOTE(Eliya @ 2015 04 06, 21:29)
Atsakomybė netgi labai prie ko. Jokia nauja gyvybė nesiprašė į šį pasaulį. Pradėjom, pagimdėm ir esam atsakingi už jų gyvenimo kokybę, kol jie taps savarankiški patys priimti sprendimus.


Tai aš tos atsakomybės neatsisakau ir neperleidžiu. O mano vaiko gyvenimo kokybė NENUKENTĖJO, nenukentėjo ir mano. Kiek galima kartoti? Pasilikite jūs tuos savo sveikiau, geriau, gražiau ir bla bla bla SAU. Aš gi jums neaiškinu kaip maitinti savo vaikus, nes man visiškai vienodai šviečia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2015 04 06, 21:34)
bet šeimyninės laimės ir ypatingos meilės irgi neatnešė.


Na manau ne šiaip tą sprendimą priėmė. Ar poto dėl jo gailėjosi? O gal jinai poto savo vaiką mažiau mylėjo, ar jums kažką skaudėjo dėl tokio jos pasirinkimo? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 06 balandžio 2015 - 20:41
Nesigailėjo turbūt. Žinau tik viena, kol nesulaukė tam tikro amžiaus - ne vaikas buvo svarbiausia. Taip visąlaik ir blaškėsi su savo nesuprantamais sprendimais ir siekiu būti mylima vyro. Bet nei tie vyrai šalia liko, nei kažkaip ypatingai "išsisaugojo".
Tam vaikui jau 25+ ir abu nėra labai laimingi (tiek mama, tiek vaikas). Graži, kiek ir gali būti graži 45+ moteris, savam amžiuje smile.gif Bet viena.
Papildyta:
QUOTE(Nastya @ 2015 04 06, 21:37)
O gal jinai poto savo vaiką mažiau mylėjo, ar jums kažką skaudėjo dėl tokio jos pasirinkimo? biggrin.gif

Taip, deja, manau mylėjo mažiau. Neužaugino iki pilnametystės, paliko LT dar vaiką ir išvyko visam laikui gyventi svetur, vaikas užaugo su seneliais. Motiną kažkada aplankė, bet abu gyvena skirtingose šalyse ir bendrauja minimaliai.
Ar man skaudėjo? Na, man už artimus žmones visad skauda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 04 06, 21:48)
Nesigailėjo turbūt. Žinau tik viena, kol nesulaukė tam tikro amžiaus - ne vaikas buvo svarbiausia. Taip visąlaik ir blaškėsi su savo nesuprantamais sprendimais ir siekiu būti mylima vyro. Bet nei tie vyrai šalia liko, nei kažkaip ypatingai "išsisaugojo".
Tam vaikui jau 25+ ir abu nėra labai laimingi (tiek mama, tiek vaikas). Graži, kiek ir gali būti graži 45+ moteris, savam amžiuje smile.gif Bet viena.
Papildyta:

Taip, deja, manau mylėjo mažiau. Neužaugino iki pilnametystės, paliko LT dar vaiką ir išvyko visam laikui gyventi svetur, vaikas užaugo su seneliais. Motiną kažkada aplankė, bet abu gyvena skirtingose šalyse ir bendrauja minimaliai.
Ar man skaudėjo? Na, man už artimus žmones visad skauda ax.gif


Na čia kitokia istorija, nemanau, kad vaikas mažiau laimingas dėl to, kad jo mama jį pagimdžiusį nemaitino krūtinimi g.gif Gi daug nuo ko priklauso žmogaus ''laimingumas''/
Čia nuo žmonių priklauso smile.gif Visokių jų būna.... Čia atskira tema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 04 06, 21:56)
Na čia kitokia istorija, nemanau, kad vaikas mažiau laimingas dėl to, kad jo mama jį pagimdžiusį nemaitino krūtinimi  g.gif Gi daug nuo ko priklauso žmogaus ''laimingumas''/
Čia nuo žmonių priklauso  smile.gif Visokių jų būna.... Čia atskira tema  ax.gif

Istorija bendra tik tiek, jog pan.sprendimas. Ir kaip bebūtų, tai pagrindinė tokio sprendimo ašis - aš. Sutikit, kad tikrai ne vaikas. Kiekviena moteris turi savo tikslų dėl tokio sprendimo, bet dažniausiai tas sprendimas būna priimtas moters dėl savo poreikių, vyrui per daug ir nesikišant. Tai šitai vienija, o kaip gyvenimas susiklostys ir kokia laimė lydės, jau čia labai asmeniška ir nuo žmogaus priklauso drinks_cheers.gif
Tik tas artimo žogaus sprendimas dėl to, kad krūtys liktų gražios, vyras patenkintas ir visad šalia - niekinis. Laikas vis vien padarė savo darbą.
Moteris nemaitino vaiko mišinėliais, pirko visad (iki primaitinimo) žindyvės pieną, nes motinos pieno nauda visgi matyt tikėjo.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 04 06, 21:37)
Tai aš tos atsakomybės neatsisakau ir neperleidžiu.

O mano vaiko gyvenimo kokybė NENUKENTĖJO, nenukentėjo ir mano.

Pati rašėt, kad atsakomybė prieš vaiką čia nei prie ko - tai pasirinkimas, kaip patogiau jums smile.gif .

Galėjo būti geresnė, jeigu mama būtų žiūrėjusi labiau vaiko, o ne savo poreikių (patogiau, greičiau, gražiau...)

Aišku atsisakymas maitinti savo vaiką - tai ne tragedija drinks_cheers.gif , bet ir ne geriausias variantas kūdikiui.
Atsakyti
QUOTE(Eliya @ 2015 04 06, 22:13)
Galėjo būti geresnė, jeigu mama būtų žiūrėjusi labiau vaiko, o ne savo poreikių (patogiau, greičiau, gražiau...)


Jūs matau geriau žinote kas kaip ir kada mano vaikui geriausia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 04 06, 23:00)
Jūs matau geriau žinote kas kaip ir kada mano vaikui geriausia  thumbup.gif

Rašau - tai ką jūs pati rašėte smile.gif . Jums pačiai taip buvo patogiau, greičiau, jautėtės laisvesnė, negadinote savo grožių ir t.t. Nei vieno sakinio "nemaitinau krūtimi, nes taip geriau buvo mano vaikui". Taip, kad man žinoti jau nieko ir nereikia, tik perskaityti ką parašėt, dėl savęs ar dėl vaiko tokius sprendimus priėmėt.
Atsakyti
Buvo tokia tema sukurta jau. Ir uždaryta. Manau, ir su šia taip atsitiks.
Atsakyti
QUOTE(Eliya @ 2015 04 06, 20:29)


Aišku atsisakymas maitinti savo vaiką - tai ne tragedija  drinks_cheers.gif , bet ir ne geriausias variantas kūdikiui.

Jau tik nepasakokit,nes nepatikesiu, kad vaikus auginama iki pat pilnametystės ziuresit tik kas jiem geriau. Jokiu saldumynu,jokiu cipsu, jokiu gazuotu gėrimų,gi nesveika. Ir JOKIO atsildyto majsisto,gi dingsta vertingos medžiagos, tik sviezuteli, ką tik pagaminta. Ir pageidautina jokio kepto maisto,gi irgi nesveika. Apie saslykus visai ne kalbų, gi kancerogenas! Nuodai blink.gif Čia jei tik vien apie maistą kalbant. Ar anot jūsų, iki kažkiek mėnesių reikia žiūrėti tik vaiko gerovės, na, kol kudikis, o paskui jau kaip iseis, galima ir kad mažiau tu geriausiai varijantu žiūrėti?

O šiaip jau tai šią tema reikėtų perkelti iš kūdikių žindymo i maitinimo skyrelį, tiksliau butu ir MA,jau atsirastų moralisciu.
Atsakyti
Leksa, skaityk ką parašiau mirksiukas.gif .
Jeigu paduosiu pusfabrikačių - tai nesakysiu, kad tai lygiai taip pat gerai, kaip ir naminis maistas.
Jeigu, kur nors žiūrėsiu kas geriau man - tai neapsimetinėsiu, kad taip nėra, kad tai lygiai taip pat gerai vaikui, kaip ir kitu atveju ir bla bla bla...
Atsakyti
QUOTE(Eliya @ 2015 04 06, 23:47)
Leksa, skaityk ką parašiau  mirksiukas.gif .
Jeigu paduosiu pusfabrikačių - tai nesakysiu, kad tai lygiai taip pat gerai, kaip ir naminis maistas.
Jeigu, kur nors žiūrėsiu kas geriau man - tai neapsimetinėsiu, kad taip nėra, kad tai lygiai taip pat gerai vaikui, kaip ir kitu atveju ir bla bla bla...


Taip, man taip geriau. Ir vaikas nuo to nenukenčia. Gyvenu ir džiaugiuosi, visi laimingi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Eliya @ 2015 04 06, 22:13)
Galėjo būti geresnė, jeigu mama būtų žiūrėjusi labiau vaiko, o ne savo poreikių (patogiau, greičiau, gražiau...)


Praeitą kartą šiektiek ne taip paklausiau jūsų. KAIP mano vaikui galėjo būti geriau, kaip ir kuom? Nevelkit čia sveikatos, nes jinai pas mane ir dabar neserga ir jokių problemų neturi. Tad laukiu paaiškinimo, kaip ir kuom mano vaikui galėjo būti geriau?
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2015 04 06, 23:29)
Jau tik nepasakokit,nes nepatikesiu, kad vaikus auginama iki pat pilnametystės ziuresit tik kas jiem geriau. Jokiu saldumynu,jokiu cipsu, jokiu gazuotu gėrimų,gi nesveika. Ir JOKIO atsildyto majsisto,gi dingsta vertingos medžiagos, tik sviezuteli, ką tik pagaminta. Ir pageidautina jokio kepto maisto,gi irgi nesveika. Apie saslykus visai ne kalbų, gi kancerogenas! Nuodai  blink.gif  Čia jei tik vien apie maistą kalbant. Ar anot jūsų, iki kažkiek mėnesių reikia žiūrėti tik vaiko gerovės, na, kol kudikis, o paskui jau kaip iseis, galima ir kad mažiau tu geriausiai varijantu žiūrėti?


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 07 balandžio 2015 - 01:16