Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimnazijos

Sveiki 4u.gif
Pati esu aštuntokė ir šiais metais jau teks stoti į gimnaziją. Mokinuosi gan neblogai, klasėje esu pirma su vidurkiu 9,22. Iš visur ir išeina 9 — 10, tik iš chemijos 8 ax.gif Labiausiai trokštu įstoti į Mykolo Biržiškos gimnaziją, nes palyginus važiuoti netoli (gyvenu Fabijoniškėse) ir esu girdėjusi daug gerų atsiliepimų, tačiau dauguma jų palyginti seni, tad būtų labai įdomu išgirsti naujesnių biggrin.gif Ar labai sunku įstoti? Ar daug lemia vidurkiai, padėkos ir panašiai? Ar atmosfera tikrai tokia jauki ir žmonės tokie draugiški, kaip kad pasakojama? Ir ar atsižvelgia į tai, kad mokinys buvo labai aktyvus, dalyvavo įvairiose veiklose ir panašiai?
Atsakyti
Koks stipresnių gimnazijų įstojimo pereinamasis balas?
Atsakyti
gal kuri mama zino, domejosi- kokios Vilniaus gimnazijos desto ir vokieciu kalba?(ta prasme kaip uzs.,papildoma) blush2.gif ir dar klausimas.tarkim mano vaikas baige progimnazija, ir uzsienio kalba buvo ne rusu, kaip daugumoj, o vokieciu. gimnaziju pasirinkimas iskart susiaureja? blush2.gif nesigaudau situose klausimuose... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2016 09 01, 11:58)
gal kuri mama zino, domejosi- kokios Vilniaus gimnazijos desto ir vokieciu kalba?(ta prasme kaip uzs.,papildoma) :blush: ir dar klausimas.tarkim mano vaikas baige progimnazija, ir uzsienio kalba buvo ne rusu, kaip daugumoj, o vokieciu. gimnaziju pasirinkimas iskart susiaureja? :blush: nesigaudau situose klausimuose... :verysad:

Manau, beveik visose gimnazijose dėsto vokiečių k. g.gif VVDG tikrai dėsto. 4u.gif
Atsakyti