Įkraunama...
Įkraunama...

Momentiniai fotoaparatai vestuvėse

Nebrangiai prasisukot smile.gif Aš Ebay fotoaparasta radau uz 18$
Atsakyti
Aš kiek ieškojau, tai fotoaparatai pigūs, bet kai prideda siuntimą, tai jau kitokia kaina gaunasi doh.gif O dar priklausė nuo nuotraukų dydžio, kur mažesnės tai irgi pigesni g.gif
Atsakyti
Mes dar svarstom reikia mums jo ar ne.
Mano sesers vestuvese sveciai fotografavosi ir klijavo i knyga prie palinkejimu. Buvo smagu tikrai. TIK ne visi sveciai spejo nusifotografuot, nes vaikuciu pulkelis "isfotografavo" visas atsargas, kuriu buvo uzsipirkta dar toli i ateiti biggrin.gif
Atsakyti
Naudojome ir mes momenrinį fotoaparatą,tai smagi atrakcija. Pirkome naują, vien dėl to, kadangi buvo dviguba šventė ir bijojau,kad išnuomotą vaikai nesugadintų.
Dabar po visko, parduosiu. smile.gif
O nuotraukas darėsi,kaip buvo kviečiami pvz draugas su drauge ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
Super idėja, patys per vestuves išsinuomojom fotoaparatą, tai visi svečiai su mielu noru darėsi nuotraukas ne tik sau, bet ir klijavo į palinkėjimų knygą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brillante @ 2015 10 27, 16:53)
Mes dar svarstom reikia mums jo ar ne.
Mano sesers vestuvese sveciai fotografavosi ir klijavo i knyga prie palinkejimu. Buvo smagu tikrai. TIK ne visi sveciai spejo nusifotografuot, nes vaikuciu pulkelis "isfotografavo" visas atsargas, kuriu buvo uzsipirkta dar toli i ateiti biggrin.gif


va va aš irgi pagalvojau apie vaikų zbitkas smile.gif Skaičiuojam vienetus fotolapelių pagal poras,o ne kiekvienam atskirai(na aišku su atsarga), bet vaikui tai kiekvienam reikės būtinai atskirai ir dar keleto kadrų,o kai pirmąkart pamatys fotoaparatą,kuris iškart fotkes atiduoda... doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Ir pas mus bus šita pramoga svečiams. Kol jie lauks mūsų šventės vietoje, pildys linkėjimų knygą ir darys po nuotraukytę. Beje, turėsime nerealią pakvietimų knygą iš Liu My https://www.facebook.com/LiumyDesign (rankų darbo, pagaminta Lietuvoje), tai ten bus specialios kišenėlės Polaroid nuotraukytėms ir vieta sveikinimui. smile.gif
Atsakyti
Man tai žiauriai faina, kai tuos instax'us naudoja per visas šventes, vėliau galima sukurti tokią, kaip ir prisiminimų lentą biggrin.gif
Atsakyti