Įkraunama...
Įkraunama...

Žgutai.V tema, Nėrimas iš biserio.

QUOTE(jurka @ 2016 04 15, 19:18)
Sveikos auksarankės, noriu paklausti patarimo, kokį siūlą naudojate nerdamos apyrankes??? Nes man vyras sukėlė abejonių... Šiaip kiek skaičiau, dažniausiai neriate ant siūlo MAXI ar kažkokio į jį panašaus. Bet kas jeigu apyrankė bus dažnai sušlapinama - įtariu tas siūlas nutrūks??? Suprantu ir tai, kad nereikia praustis su apyranke  biggrin.gif  bet čia būtent vyras nešiotų tą apyrankę, tačiau nenori nusiseginėti dažnai, o dirba tokį darbą kur tikrai gali sušlapti apyrankė.

Bandžiau nerti su valu žvejybiniu, nepavyko, tada dar naudojau kažkokį taip pat žvejybai kaip siūlą skirtą, nepamenu kaip vadinasi, bet per plonas jis ir tada man negražiai gaunasi.

O gal reikėtų mėginti tada storesniuoju būdu nerti - gal tada gautųsi? Dar neišbandžiau storo nėrimo, kol kas tik plonuoju būdu pavyko viena apyrankė....

Ką manot?  :hm

man maxi per storas, aš naudoju penkiasdešimto numerio nėrimo medvilnę, tkrai patvarus siūlas ir nuo vandens nenupūva smile.gif
Atsakyti
Sveikos, karoliukų fanės !
Gal išduosit paslaptį - kokius karoliukus naudojat? Ir kur perkat? Ieškau kokybiškų: vienodo dydžio (bent arčiau to), didelio spalvų pasirinkimo, 10 ir 11 dydžio karoliukų.
Atsakyti
QUOTE(aglyne @ 2016 10 12, 15:38)
Sveikos, karoliukų fanės !
Gal išduosit paslaptį - kokius karoliukus naudojat? Ir kur perkat? Ieškau kokybiškų: vienodo dydžio (bent arčiau to), didelio spalvų pasirinkimo, 10 ir 11 dydžio karoliukų.


veriame.lt perku cekiska biseri. ax.gif
Atsakyti
Laba, žgutautojos.
Turiu klausimukų.
Nėriau kelis žgutus, skirtingais siūlais. Medvilniniais Yarn Art Iris ir sintetiniais. Sintetiniais Maya nertas buvo žyyyyymiai lankstesnis. Viena tetulytė internete papasakojo, kad ne nuo siūlų sudėties priklauso lankstumas. Gal nuo karoliukų ir siūlų storio santykio? Ar nuo nėrinio sutempimo?
Ir kitas klausimas. Užsigeidžiau apnerti karoliuką. Nunėriau iki siaurinimo, kai reikia įdėti vidun didesnį karoliuką ir pasirodo tokio dydžio karolio neturiu. Nėrinys iš 11 dydžio Preciosa, plačiausioj vietoj 36 karoliukai. Kaip video pamokoj mačiau, nėrinys turi gerai apglusti karolį.
Nemaniau, kad bus taip sunku rast didelių karoliukų.
Labai nekantriai laukiu, kas man paaiškins ar pasiųs mane biggrin.gif . Ten, kur rasčiau atsakymų, žinoma.
Atsakyti
Laba diena darbštuolėms. Ateinu su klausimu: kokius klijus naudojat klijuoti storų žgutų kepurėlėms be skylučių (su kilputėm)? Ačiū.

http://www.veriniams...d15e51f37770c7d
Atsakyti