Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias grožio procedūras atlikote šiandien?

QUOTE(Vitulka @ 2015 07 28, 19:11)
Plaukus ploviau flirt.gif

Plauku plovimas - grozio procedura? Tuomet pamirsot parasyti, kad dantis valetes ir pazastis prausetes.
Atsakyti
Penktadienį buvo pedikiūras ir priaugintų nagų papildymas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2015 08 09, 16:26)
Plauku plovimas - grozio procedura? Tuomet pamirsot parasyti, kad dantis valetes ir pazastis prausetes.

Be bjaurių bobų neapseisi niekur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2015 08 09, 17:26)
Plauku plovimas - grozio procedura?

švarūs plaukai negražu?

Dabar sėdžiu su Glamglow kauke ph34r.gif
Atsakyti
svarus plaukai higienos reikalas gal labiau. stereotipiskai visuomenej yra yprasta tai daryti, dalis kasdienes rutinos, del to i grozio procedras nereiktu traukt. nors is kitos pusses tada ir epiliaciju nereiktu, juk beplaukis kunas - siu dienu normalus reiskinys g.gif

Mano kaip dazniausiai sekmadieniais pampering rutina - manikiuras, veido kaukes, plauku kaukes, prabangesni kremai/aliejai kunui sudrekint ir primaitint pries ateinacia darbo savaite smile.gif
Atsakyti
Veido, plauku kauke.

As bandau isgyvendint riebius plaukus kuo reciau juos plaudama, tai man galvos plovimas irgi grozio procedura lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2015 08 10, 01:16)
svarus plaukai higienos reikalas gal labiau. stereotipiskai visuomenej yra yprasta tai daryti, dalis kasdienes rutinos, del to i grozio procedras nereiktu traukt. nors is kitos pusses tada ir epiliaciju nereiktu, juk beplaukis kunas - siu dienu normalus reiskinys g.gif

Mano kaip dazniausiai sekmadieniais pampering rutina - manikiuras, veido kaukes, plauku kaukes, prabangesni kremai/aliejai kunui sudrekint ir primaitint pries ateinacia darbo savaite smile.gif

Vitulka svarus plaukai yra grazu, elementari higiena, kaip ir dantu valymas, koju prausimas ir t.t cia ne grozio procedura.
Atsakyti
Trijų veido kaukių SPA.
Atsakyti
Klasikinis manikiūras ir ilgalaikis prancūziškas lakavimas salone. wub.gif
Atsakyti
3dienį kojų epiliacija.
Vakar ilgalaikis gelinis lakavimas nail.gif:
Atsakyti
Šiandien pasilepinau :

deimantinė mikrodermabrazija

ir kiniškas viso kūno masažas. wub.gif
Atsakyti
Naminės fotoepiliacijos seansas kojoms, rankoms, bikini, pažastims.

trijų veido kaukių SPA.
Atsakyti