Įkraunama...
Įkraunama...

Ką patartumėmte?

Po trečio vaiko labai "užsisėdėjau" doh.gif Nuo rudens planuoju pradėti sportuoti, namuose turiu elipsinį treniruoklį ir svarmenis, bet dar norėčiau ką nors lankyti ir ne namuose. Esu jau kiek brandesnio amžiaus, neištverminga, nepakenčiu aerobinių užsiėmimų, bet norisi tvirtinti kūną, stiprinti raumenis, sulieknėti bigsmile.gif Ką patartumėte - kalanetika, bodyfleksas, baseinas, gal dar kas?
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 08 22, 10:53)
Po trečio vaiko labai  "užsisėdėjau"  doh.gif  Nuo rudens planuoju pradėti sportuoti, namuose turiu elipsinį treniruoklį ir svarmenis, bet dar norėčiau ką nors lankyti ir ne namuose. Esu jau kiek brandesnio amžiaus, neištverminga, nepakenčiu aerobinių užsiėmimų, bet norisi tvirtinti kūną, stiprinti raumenis, sulieknėti  bigsmile.gif Ką patartumėte - kalanetika, bodyfleksas, baseinas, gal dar kas?

baseinas labai gerai raumenims! o kaip jums joga?
Atsakyti
Patarčiau užsiimt tuo, kas labiausiai prie širdies.
Aš nuo savęs galiu rekomenduot Get Fit, ten yra įvairių rūšių treniruočių už prieinamą kainą ir įvairiose miesto vietose.
Atsakyti
Pilatesas (idealu dirbant sėdimą darbą), joga (bet tik su profesionalu - atsargiai), treniruoklių salė
Atsakyti
Viskas priklauso manau nuo rezultato kuri nori pasiekti, plius tai turetu buti suderinta ir su darbu , kad nebutu per didelio nuovargio, tesiog smile.gif paciam reiktu zinoti kas labiau prie sirdies kaip ir kazkas minejo, o stiprinti raumenis galima ir namie, aisku dabar yra ivairus budai stiprinti ir vidinius raumenys ir t.t
Atsakyti