Įkraunama...
Įkraunama...

Vakarų Škotijos baltieji terjerai



VAKARŲ ŠKOTIJOS BALTIEJI TERJERAI - VESTUKAI

[attachmentid=234975]

INFO APIE VESTUKUS

PARODŲ TVARKARAŠTIS

[attachmentid=234976]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gliukas: 09 rugsėjo 2015 - 12:58
QUOTE(Gliukas @ 2015 09 09, 14:48)


aciuks.gif assa.gif assa.gif clap.gif clap.gif
Tirim naujus namucius thumbup.gif
Tik verysad.gif , kad tustoki g.gif
Atsakyti
Tai vat aš ir užsukau pasižvalgyti kas čia įdomaus, o net namų neradau biggrin.gif Tai sorry jau teko savo galeriją panaudoti lotuliukas.gif ekshibicionistinis toks gavosi titulinis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ooo nauji namai biggrin.gif praeita tema sukurta senu senoveje buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gliukas @ 2015 09 10, 16:27)
Tai vat aš ir užsukau pasižvalgyti kas čia įdomaus, o net namų neradau biggrin.gif Tai sorry jau teko savo galeriją panaudoti  lotuliukas.gif  ekshibicionistinis toks gavosi titulinis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

wub.gif Šaunuolė, foto thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki. Nusipirkome vestuka ( patineli 4 men.) kazko viena akis traskanoja, ar cia yra budinga skotukams? Jei ne, su kuom plaunat akyte? Ar reikia kreipstis i veterinarija?
Atsakyti
Kaip smagu del naujos temutes wub.gif man ji tokia smagi ir reikalinga, gaila tik kad mazai besilankanciu 4u.gif
Atsakyti
hi.gif
turiu blogų naujienų, Kipis užsikasė, reiškia, kad už 2 savaičių bus jau šalta verysad.gif
Gero žiemojimo jam 4u.gif

Saulene430 na šiaip nebudinga, bet pasitaiko retkarčiais, bandykit ramunėlių arbata.
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2015 09 15, 14:16)
Saulene430 na šiaip nebudinga, bet pasitaiko retkarčiais, bandykit ramunėlių arbata.

Aciu uz atsakyma. Kas kiek laiko maudote savo suniuka?
Atsakyti
QUOTE(Saulene430 @ 2015 09 15, 22:09)
Aciu uz atsakyma. Kas kiek laiko maudote savo suniuka?

Iki 6 men. isvis nerekomenduoju maudyt. O siaip max 1 kart i menesi, tik kojas plaunam ir snukuti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2015 09 15, 21:02)
Iki 6 men. isvis nerekomenduoju maudyt. O siaip max 1 kart i menesi, tik kojas plaunam ir snukuti smile.gif

Ojei,... Labai jau smirda jis mums. Tokiu lauku g.gif
Atsakyti
o kodel negalima iki maudyti ne tiki 6 menesiu? 4u.gif

mes tai maudom kas kokias 5-6 savaites 4u.gif
Atsakyti