Įkraunama...
Įkraunama...

Tiago/Thiago/Tiagas

Kaip jums vardas Thiago ? Idomios nuomones smile.gif
Atsakyti
Jei esat lietuviai lietuviai, ir gyvensit LT, tai visai nekaip skamba. O jei tėtė ar mama iš Azijos, tai gal ir nieko.Bet jei jums priimtina, vadinkit taip vaikutį ir nesukit sau galvos dėl kitų nuomonės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2016 03 18, 18:51)
Jei esat lietuviai lietuviai, ir gyvensit LT, tai visai nekaip skamba. O jei tėtė ar mama iš Azijos, tai gal ir nieko.Bet jei jums priimtina, vadinkit taip vaikutį ir nesukit sau galvos dėl kitų nuomonės mirksiukas.gif

Sis vardas ispanu kilmes- Santiago variacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2016 03 18, 19:56)
Sis vardas ispanu kilmes- Santiago variacija  biggrin.gif


na- Santjagas- suprasčiau kaip vardą. Tiago/Thiago/Tiagas- schmoll.gif schmoll.gif niekaip. Čia man panašu kaip kažkada buvo- Šaratanga- mergaitės vardas..
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2016 03 18, 19:56)
Sis vardas ispanu kilmes- Santiago variacija  biggrin.gif


Mano galva, kvaikokas Šv. Jokūbo vardo trumpinys, paliekant vieną pirmo žodžio raidę (panašiai, jei žodį "ledynmetis" trumpintume "nmetis").
Atsakyti
Oi ne ne schmoll.gif Užsienyje gyvenant Thiago turbūt nelabai nustebintų, bet Lietuvoje tas Tiagas skambėtų mažų mažiausiai kvailai, manau ax.gif
Atsakyti
Tai tik jusu pasirinkimas, jei jauciate, kad mazylis atsinesa toki varda, taip ir pavadinkite. Man - grazu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Catalea': 25 kovo 2016 - 10:40
Jei LT kažkaip nelabbai kaip man...
Atsakyti
Grubus, it raidžių kratinys, visiškai neskambantis vardas doh.gif umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2016 03 18, 18:51)
Jei esat lietuviai lietuviai, ir gyvensit LT, tai visai nekaip skamba. O jei tėtė ar mama iš Azijos, tai gal ir nieko.Bet jei jums priimtina, vadinkit taip vaikutį ir nesukit sau galvos dėl kitų nuomonės mirksiukas.gif

Jei Lt gyvensit tada nekaip skamba, jei užsienyje, tada thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2016 03 18, 17:51)
Jei esat lietuviai lietuviai, ir gyvensit LT, tai visai nekaip skamba. O jei tėtė ar mama iš Azijos, tai gal ir nieko.Bet jei jums priimtina, vadinkit taip vaikutį ir nesukit sau galvos dėl kitų nuomonės mirksiukas.gif

o as sakyciau, kad dar ir kaip tegul pasuka galva ar vaikas bus patenkintas tokiu vardu ar jam gyvenima tevai "sues" tokia nesamone dave, jei LT gyvena.

QUOTE(Isila @ 2016 04 07, 08:47)
Grubus, it raidžių kratinys, visiškai neskambantis vardas  doh.gif umn.gif

kad tai net ne vardas, o tik trumpinys, kurio net nezino kaip rasyt doh.gif vargsas vaikas.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2016 04 07, 17:27)
kad tai net ne vardas, o tik trumpinys, kurio net nezino kaip rasyt  doh.gif vargsas vaikas.


drinks_cheers.gif
Atsakyti