Įkraunama...
Įkraunama...

Kas apmoka sąskaitas?

QUOTE(mylimuke! @ 2018 04 29, 20:35)
O kas ten buvo nenormalaua pas jus? Ir kas pastumejo skyryboms?

Visko buvo, bet tai nesusije su skyrybu priezastimi.
Buna gyvenime ir taip.
Papildyta:
O as ilgiuosi tu senoviniu pasimatymu. Kai vaikinas uzkalbina mergina parduotuveje prie kasos ir jie eina gerti arbatos. Arba susipazista internete ir eina i akla pasimatyma smile.gif
Tai turejo savo zavesio.
Dabar visi nori gauti kuo daugiau nuotrauku, o realus pasimatymai gal ir bus po to, gal ir nebus, nes is kitos gaus labiau gundanciu nuotrauku biggrin.gif
Labai viskas nuejo i vizualika ir zmogaus dusios uz to nebera.
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2018 04 29, 19:56)
Visko buvo, bet tai nesusije su skyrybu priezastimi.
Buna gyvenime ir taip.
Papildyta:
O as ilgiuosi tu senoviniu pasimatymu. Kai vaikinas uzkalbina mergina parduotuveje prie kasos ir jie eina gerti arbatos. Arba susipazista internete ir eina i akla pasimatyma smile.gif
Tai turejo savo zavesio.
Dabar visi nori gauti kuo daugiau nuotrauku, o realus pasimatymai gal ir bus po to, gal ir nebus, nes is kitos gaus labiau gundanciu nuotrauku  biggrin.gif
Labai viskas nuejo i vizualika ir zmogaus dusios uz to nebera.

kokia sena psijutau lotuliukas.gif

o del mokejimo, manau, kas kviecia tas ir moka siais laikais biggrin.gif
Bet kadangi as is vis is dinozautu laiku, tai man vyras turet moket per pasimatymus, tam ir vyras. Nueit i restorana , kavine ir su draugem galima lotuliukas.gif Pirma duoti turi vyras , susimoketi, sudominti, suorganizuoti, o paskui moteris renkasi, o jei nuo pirmu kartu ir uz kokia kava imtu prasyt susimest, tai eina jis lai geriau dirbti ir pinigu taupytis lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 04 29, 09:28)
Vyras turi buti mamutu medziotojas ir tureti mamutienos. Tai minimalus reikalavimai o ne pagrindiniai.

Kitaip jo niekas negerbs. Paziurekit ka kin raso:



Nu gal. Man kažkaip pagarba vyrui neturi tiesioginės sąsajos su tuo, šeria jis mane savo sąskaita ar ne. Nu bet kiekvienas mes turim savo matymą.

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 04 29, 10:13)
Man tai atrodo, kad cia nera pagrindine verte, bet gana svarbi detale. Is patirties matau, kad tie vyrai, kurie nemoka pirmo pasimatymo veliau buna skupus arba is esmes nedemesingi.

As siaip manau, kad poroje jei ilgai draugauji abu turi moketi (plauti indus - irgi), bet jei vyras skupus, tai kerta per kokybe. Nu kai keliauja kaip pigiau, miegi oro uoste nakti, parduotuveje renkasi jogurta 10 min ir galvoja galvoja galvoja pries kiekviena centa isleisdamas, tai tikrai isprotet galima. Kitas variantas, tai tie, kurie nemoka ir kituose klausimuose galvoja tik apie save. Pvz paskirti pasimatyma kur patogu jam vienam. Pasiulyti studentei susitikti kur uz miesto, nes jis ten gyvena. O kaip ten jai nusigauti, tai jam dzin. Nu eina tokie peklon.

As noriu matyti, kad vyras gali dalintis su manim. Kad as ta galiu, tai zinau, o va jo nepazistu, tegul irodo. biggrin.gif


O man tai, ar vyras apmoka pirmas sąskaitas, ar ne, visiškai nieko nereiškia ir nieko nerodo... Iš patirties matau, kad tie, kurie baisiai nori viską apmokėti, neretai nori to pagrindu kontroliuoti moters gyvenimą ir tai, ką ji privalo/negali dartyti. O tai man daug baisiau, nei susimokėjimas už kavą/kepsnį pirmų pasimatymų metu.

Vat tie, kurie galvoja tik apie save, nebūtinai už sąskaitas neapmoka. Ir jei atvirai, mano stebėjimais, daug dažniau tik apie save galvoja tie, kurie įsivaizduoja, kad maitinant moterį nemokamai, jai daugiau nieko ir neturi reikėti.
Šitas "svajonių jaunikis" pavyzdžiui - aš net neabejoju, kad jis visada ir visų savo idiočių sąskaitas apmoka. Ir net neabejoju, kad jis galvoja tik apie save. Ir nieką daugiau. Akivaizdu, kad pilna mergų, kurioms užtenka to, kad už jas moka.

Mano asmenine nuomone, dalintis turi mokėti abu. O reikalavimas, kad už mane mokėtų, man niekaip nesisieja su dalijimusi.

QUOTE(Leksa @ 2018 04 29, 19:33)
na as i aklus pasimatymus niekad nebuvau megeja vaiksciot. O su menkai pazistamu zmogum, tai niekad is pradziu ir neidavau kepsniu valgyt. Pradziai man atrodo pakanka prie kavos puodelio ar sulciu pasikalbet.


Gyvenime visko buvo. Ir tai nebutinai nepažįstamas žmogus. Būna, kad su vaikinu/vyriškiu tiesiog bendrauji kaip draugai, pažįstami ir tada jis sugalvoja pasikviesti vakarienės. Neturėjau kažkaip apribojimo, kad jei jau mane kviečia pirmą kartą, tai tik kavos. Bet visada turėjau taisyklę, kad neinu niekur, kur negalėčiau sąskaitos apsimokėti pati. Ypatingai kai dar jauna buvau ir finansai tikrai riboti buvo.

QUOTE(Monteverte @ 2018 04 29, 19:50)
Pritariu. O be to, man kiek keista tai ką rašo Hmmm. Juk jei žmogaus dar nepažįsta, tai ar sėdi taip ilgai su juo brangiame restorane ir užsakinėja kepsnį po kepsnio? Nu nebent buvo pas ją tokių situacijų. Pas mane tai nelabai kažkaip. Daugiau nebent tik kavutė su pyragėliu ar pan., tai tada jau norisi, kad apmokėtų, pažiūrėti ar galantiškas smile.gif


Pas mane visko buvo. Net ir dabar būna, kad kažkas pakviečia papietaut/pavakarieniaut. Ir paskui užsimano už mano sąskaitą sumokėti. Kadangi dabar tai jau apie pasimatymus ar tolimesnius santykius net kalbos negali būti, tai visuomet noriu susimokėti pati. Žinoma, muštis nepuolu, jei visgi vyriškis apmoka, bet tuomet reikia būti atsargiai, kad nepasirodytų tam žmogeliui, jog tai preliudija į kokius nors ekstra santykius ateityje. Vargo vakarienė, jei atvirai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 30 balandžio 2018 - 07:30
Pastoviai skautau mintis, kad va jei kazkas islaiko apmoka tai ir kontroliuoja. Kartais pridedama liudna patirtis.

Vaikysteje skaiciau knygas apie gyvunus, tai ten buvo pabreziama, kad gyvunai labai saugo savo gerkle, nes jei nesaugos, tai kazkas ja perkas.

Taip su tais pinigais. Jei jau nerandat zmogaus kuris jus nuosirdziai myli, tai nei gerkles saugojimas nei savi pinigai laimes jums neatnes. Na, issaugos gyvasti
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 04 30, 09:33)
Pastoviai skautau mintis, kad va jei kazkas islaiko apmoka tai ir kontroliuoja. Kartais pridedama liudna patirtis.

Vaikysteje skaiciau knygas apie gyvunus, tai ten buvo pabreziama, kad gyvunai labai saugo savo gerkle, nes jei nesaugos, tai kazkas ja perkas.

Taip su tais pinigais. Jei jau nerandat zmogaus kuris jus nuosirdziai myli, tai nei gerkles saugojimas nei savi pinigai laimes jums neatnes. Na, issaugos gyvasti


Pinigai - uždirbamas reikalas. Gerklė viena ir nepakeičiama. Savisaugos instinktas - natūralus dalykas.

Meilė - toks dalykas, kuris neturi vieno ir visuotinai vieningai suprantamo apibrėžimo. Tas, kuris viską kontroliuoti nori, irgi galvoja, kad myli. Tik man tokios meilės nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2018 04 30, 08:22)
Pas mane visko buvo. Net ir dabar būna, kad kažkas pakviečia papietaut/pavakarieniaut. Ir paskui užsimano už mano sąskaitą sumokėti. Kadangi dabar tai jau apie pasimatymus ar tolimesnius santykius net kalbos negali būti, tai visuomet noriu susimokėti pati. Žinoma, muštis nepuolu, jei visgi vyriškis apmoka, bet tuomet reikia būti atsargiai, kad nepasirodytų tam žmogeliui, jog tai preliudija į kokius nors ekstra santykius ateityje. Vargo vakarienė, jei atvirai.

Tikriausia del to ir nera vienareiksmisko atsakymo, priklausomai nuo zmoniu amziaus, nuo pazinties ilgumo, nuo materialinio stovio, visai kitaip yra tarp kolegu ir poroje.
Bet jei suauges vyras, kuriam patiko moteris ir kveicia ja i pasimatyma kazkur i kavine, restorana, paskui papraso uzmoketi dali ar visa saskaita, kazkaip juk ne kaip atrodo ar ne? cia kaip atnesti moteriai geliu ir paprasyti, kad grazintu pinigus. unsure.gif O jei moteris nesutinka, kad uz ja sumoketu tai rodo, kad ji nera dar del to vyro tikra, gal tai tik pazinties pradzia, o gal jai vyras nepatiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 08 gegužės 2018 - 12:07
Na, jei pats vyras papraso, tai tikrai nekaip skamba biggrin.gif O kad vyras nepatinka, jei moteris pasiulo uz save susimoketi, tai netiesa.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2018 05 08, 13:50)
Na, jei pats vyras papraso, tai tikrai nekaip skamba biggrin.gif O kad vyras nepatinka, jei moteris pasiulo uz save susimoketi, tai netiesa.

as gi nesakiau, kad butinai tik nepatinka, sakau viena is priezasciu gali buti, kad nepatiko vyras, kita gal nera uztikrinta dar del to vyro, gal per mazai pazysta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 08 gegužės 2018 - 12:52