Įkraunama...
Įkraunama...

Laikyti ar paleisti?

nu ta mergina tai dviveide kazkokia, tipo seksu iki vestuviu neuzsiimt, bet pimpala ciulpia ir problemos nemato biggrin30x30.png sitoj vietoj manau kazkokia trauma is vaikystes, kad sitoks mastymas .

o del kitko tai as visai suprantu. dar nebaige studiju, reiskias metu 20+, visiskai normalu, kad zmogui rupi mokslai, darbai, karjera, o ne santuoka.

gal ir myli ja vaikinas, bet jos nori labiausiai del to, kad ji jam dar nedave, nes pats ivardina tai kaip issuki. ir vis tikisi, kad dar kadanors duos.

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 08 21, 12:30)
nu ta mergina tai dviveide kazkokia, tipo seksu iki vestuviu neuzsiimt, bet pimpala ciulpia ir problemos nemato  biggrin30x30.png  sitoj vietoj manau kazkokia trauma is vaikystes, kad sitoks mastymas .

Visais laikais buvo saugoma nekaltybė, o ne burna ax.png .
Atsakyti
QUOTE(gumine @ 2016 08 12, 21:50)
Na, zinot, jei modelis, tai jis gali nieko jau ir nesakyt. Jei iki tol save puoselejo tai ir toliau tik save ir puoseles. Sporto salytes, maistukai, nu sorry. Nesakau, kad negrazu. Taciau... na, manau paiskinimo cia kaip ir nereikia.

Nesupratote mano mintis tikriausiai arba ne visą diskusiją skaitėte. Aš nerašiu apie tikrą modelį. Jis buvo paprastas dirbantis studentas tuo metu, tieisog labai gražiai natūralaii sudėtas ir šiaip labai gražus. O mintis buvo, kad ne visada to pakanka, būna ir su labai gražiu pritrūksta chemijos ar dar ko.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2016 07 30, 23:17)
Ar nėra taip, kad ji laukia kažkokio kito vaikino. Na, tiesiog-būna su tavimi, kad tik būti, bet nieko rimto negalvoja.
Man tiesiog į galvą neįtelpa-jei abu mylit vienas kitą, kaip nenorėti sekso!!! Ji nepasako tau kažko iki galo!


Apie tokį pat variantą pagalvojau unsure.gif
Atsakyti

Sveikos. Padekit prasau. Nebezinau kas darosi. Isvykau gyventi i uk pas savo vaikina, bendravom 4 men viskas buvo nuostabu. Puse metu kartu gyvenom. Buvo nuostabu, kalbu apie musu santykius. Mes mylejom vienas kita, kalbedavomis ivairiomis temomis, be tabu, atradau nauja save, idealu zmogu. Mylejau, verkiau dziaugsmo asarom. Sutarem del visko, be pykciu. Lytyniai santykiai tobuli buvo, rupinomes vienas kitu, lepinom. Bet viska pradejo temdyti depresija. Man atsinaujinti pradejo tik nuvykus i uk nes nutraukiau vaistus. Dirbau naktini darba, 2 metu vaikas namie, buvau irzli, neisimiegojus, vis daugiau grimzdau kol nebesugebejau islipti is lovos ir nueiti iki duso. Cia tai dar nieko, bet tuo paciu metu kaip tycia mane pradejo erzinti mano vaikinas, net jo isvaizda pasidare kitokia, kas buvo grazu pasidare nebe sava ir pradejo erzinti. Nebegalejau buti su juo va ir islekiau gydytis i lt. Po to parasiau, kad nemyliu. Po sio ivykio isvis nustojau valgyti, zudziausi. Isveze su greitaja. Ligoninei supratau kaip man jo truksta. Gryzau, atsiprasiau. Jis mane labai myli ir nenori palikti ir laukia kol grysiu. O as nebezinau ar myliu, visiskaj pasimeciau. Bijau su juo kalbetis, bijau kad nemyliu. Bet sako depresijos metu negalima priimineti svarbiu sprendimu. Ka daryti? Jei ta
Atsakyti
QUOTE(rudenele123 @ 2017 03 26, 17:51)
Sveikos. Padekit prasau. Nebezinau kas darosi. Isvykau gyventi i uk pas savo vaikina, bendravom 4 men viskas buvo nuostabu. Puse metu kartu gyvenom. Buvo nuostabu, kalbu apie musu santykius. Mes mylejom vienas kita, kalbedavomis ivairiomis temomis, be tabu, atradau nauja save, idealu zmogu. Mylejau, verkiau dziaugsmo asarom. Sutarem del visko, be pykciu. Lytyniai santykiai tobuli buvo, rupinomes vienas kitu, lepinom. Bet viska pradejo temdyti depresija. Man atsinaujinti pradejo tik nuvykus i uk nes nutraukiau vaistus. Dirbau naktini darba, 2 metu vaikas namie, buvau irzli, neisimiegojus, vis daugiau grimzdau kol nebesugebejau islipti is lovos ir nueiti iki duso. Cia tai dar nieko, bet tuo paciu metu kaip tycia mane pradejo erzinti mano vaikinas, net jo isvaizda pasidare kitokia, kas buvo grazu pasidare nebe sava ir pradejo erzinti. Nebegalejau buti su juo va ir islekiau gydytis i lt. Po to parasiau, kad nemyliu. Po sio ivykio isvis nustojau valgyti, zudziausi. Isveze su greitaja. Ligoninei supratau kaip man jo truksta. Gryzau, atsiprasiau. Jis mane labai myli ir nenori palikti ir laukia kol grysiu. O as nebezinau ar myliu, visiskaj pasimeciau. Bijau su juo kalbetis, bijau kad nemyliu. Bet sako depresijos metu negalima priimineti svarbiu sprendimu. Ka daryti? Jei ta


Tai jis tave erzint pradejo, kai vaistus nustojai vartoti. Tai nieko apart nuoseklaus gydymo patart neįmanoma. O čia jo kaltės nėra visiškai smile.gif Tik jei dažnai bus myliu/nemyliu tai jam atsibos viena diena.
Atsakyti