Įkraunama...
Įkraunama...

Autoimuninės ligos ir jų gydymas

Sveiki,
Ieškau žmonių sergančių tokiomis ligomis ir pasirinkusių netradicinį medikų siūlomą gydymą hormonais ir kitu š...
Atsakyti
Aš sergu autoimuniniu tiroiditu (skydliaukės uždegimas). Bet apie tai žinau tik keli mėnesiai. Harmonų išrašė, bet nepirkau ir negėriau. Kol kas pasirinkau alternatyvius būdus. Tyrimų po gydymo pradžios dar nedariau nes galvoju kad bent 2 mėnesius pagersiu antpilą ir tada bandysiu darytis ar kas pagerėjo. Bet jaučiuosi geriau.
Atsakyti
QUOTE(palmal @ 2016 08 02, 16:14)
Aš sergu autoimuniniu tiroiditu (skydliaukės uždegimas). Bet apie tai žinau tik keli mėnesiai. Harmonų išrašė, bet nepirkau ir negėriau. Kol kas pasirinkau alternatyvius būdus. Tyrimų po gydymo pradžios dar nedariau nes galvoju kad bent 2 mėnesius pagersiu antpilą ir tada bandysiu darytis ar kas pagerėjo. Bet jaučiuosi geriau.

Koki antpila geriat? Daugiau nieko nedarot? Valgot viska?
Atsakyti
As geriu enzimus, atsisakiau gyvulines kilmes maisto produktu, mankstinuosi ir jauciuosi neblogai.
Tris savaites geriau hormonus ir prieuzdegiminius, situos geriau beveik puse metu, tai nuslinko plaukai, nuotaku kaitos, siaubingi galvos skausmai, pykinimas, dusulys, silpnumas. Neistveriau ir meciau visus vaistus. Man itaria ankilozini spondilita, nes antigenas HLAb27 teigiamas. O siaip skauda siek tiek , tiksliau maudzia sanarius. Gydytoja uzsimine, kad galima butu bandyti be hormonu, bet mazdaug, ai pagerkit hormona. Bandziau aiskinti jai apie salutini, bet nenori girdet. Eisiu, darysiu tyrimus, bet vaistu negersiu, zinoma nieko nesakysiu. Matysiu., ar gereja, ar blogeja, ieskau kitu netradiciniu gydymo metodu, taciau kiek suprantu, pagrindinis dalykas gyvenimo budas (mityba, sportas) zarnyno valymas.
Atsakyti
Gyvenimo būdą keičiu keli metai. dar kai nežinojau, nesupratau kodėl mano imuninė sistema tokia silpna. Tada papuoliau pas LOR gydytoją kuris ir sake kad reikia keisti maista. Gyvulinės kilmės produktų liko labai nedaug ir retai. pagrindas žaliavalgiškas maistas. Miltinių patiekalų, cukraus nevartoju. tik reta proga. Kavos atsisakius visiškai. Pradėjau daugiau sportuoti ir darau kelis specialius pratimus, bet jie užima ryte kokias 6 min ir vakare panašiai. Tai rusų metodas "Raktas' ir harmonalinė gimnastika iš yotube irgi rusiška. dėl rakto konsultavausi su meistre iš Maskvos skype pagalba. Man padeda, nes buvau žiauriai nervuota,pikta. o kaip konsultavausi su alternatyvios medicinos gydytoja tai ir sakė kad pagrindas užterštas žarnynas (mano viduriai būdavo labai užkietėję visą gyvenimą) ir nervai. Ieškojau pagalbos dėl nervų, dalyvavau seminare apie atleidimą.
O dabar geriu baltosios sidabražolės antpilą. Jis labai gerai prie skydliaukės. Gal ir kitoms ligoms padeda, reikia paskaityti.
http://zdorovyavsem....apchatka-belaya
Atsakyti
QUOTE(palmal @ 2016 08 02, 19:27)
Gyvenimo būdą keičiu keli metai.

Kas nors pasijaute pakeitus mityba?
Prie sanariu bedu tas pats, pagrinde kaltas uzterstas zarnynas. As kai geriau hormonus, buvau tokia pikta, kad net pati sau paaiskint negalejau doh.gif is kur tas pyktis.
Atsakyti
QUOTE(palmal @ 2016 08 02, 20:27)
Gyvenimo būdą keičiu keli metai. dar kai nežinojau, nesupratau kodėl mano imuninė sistema tokia silpna. Tada papuoliau pas LOR gydytoją kuris ir sake kad reikia keisti maista. Gyvulinės kilmės produktų liko labai nedaug ir retai. pagrindas žaliavalgiškas maistas. Miltinių patiekalų, cukraus nevartoju. tik reta proga. Kavos  atsisakius visiškai. Pradėjau daugiau sportuoti ir darau kelis specialius pratimus, bet jie užima ryte kokias 6 min ir vakare panašiai. Tai rusų metodas "Raktas' ir harmonalinė gimnastika iš yotube irgi rusiška. dėl rakto konsultavausi su meistre iš Maskvos skype pagalba.  Man padeda, nes buvau žiauriai nervuota,pikta. o kaip konsultavausi su alternatyvios medicinos gydytoja tai ir sakė kad pagrindas užterštas žarnynas (mano viduriai būdavo labai užkietėję visą gyvenimą) ir nervai. Ieškojau pagalbos dėl nervų, dalyvavau seminare apie atleidimą.
O dabar geriu baltosios sidabražolės antpilą. Jis labai gerai prie skydliaukės. Gal ir kitoms ligoms padeda, reikia paskaityti.
http://zdorovyavsem....apchatka-belaya

Atsargiai su sidabrazole. As irgi buvau kruva uzpilu padarius , bet daug skaiciau zmoniu atsiliepimu, radau ne viena komentara, kad tik blogiau pasidare..
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2016 08 02, 20:02)
As geriu enzimus, atsisakiau gyvulines kilmes maisto produktu, mankstinuosi ir jauciuosi neblogai.
Tris savaites geriau hormonus ir prieuzdegiminius, situos geriau beveik puse metu, tai nuslinko plaukai, nuotaku kaitos, siaubingi galvos skausmai, pykinimas, dusulys, silpnumas. Neistveriau ir meciau visus vaistus. Man itaria ankilozini spondilita, nes antigenas HLAb27 teigiamas. O siaip skauda siek tiek , tiksliau maudzia sanarius. Gydytoja uzsimine, kad galima butu bandyti be hormonu, bet mazdaug, ai pagerkit hormona. Bandziau aiskinti jai apie salutini, bet nenori girdet. Eisiu, darysiu tyrimus, bet vaistu negersiu, zinoma nieko nesakysiu. Matysiu., ar gereja, ar blogeja, ieskau kitu netradiciniu gydymo metodu, taciau kiek suprantu, pagrindinis dalykas gyvenimo budas (mityba, sportas) zarnyno valymas.

Iliskit i senas paleo dietos temas. Ten lankesi dau merginu su autoimuniniais sutrikimais. Ir mitybos deka daug kas labai pasigerino savo bukle. Dietos esme- gyvuliniai riebalai ( cholesterolis) plius kazkiek baltymu ir labai ribojami angliavandeniai. Ir aisku cukraus/ miltu atsisakymas. Pasiskaitykit tikrai idomios temos...
Atsakyti
Tikrai pritariu Nadai pasidomekit Paleo tema nes ten dauguma merginu ir yra su autoimuniniais susirgimais, to ten ir atejo pagerinti savo bukles ir visoms joms gerai sekasi, daugelis savo liga apramino. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2016 08 02, 20:02)
As geriu enzimus, atsisakiau gyvulines kilmes maisto produktu, mankstinuosi ir jauciuosi neblogai.
Tris savaites geriau hormonus ir prieuzdegiminius, situos geriau beveik puse metu, tai nuslinko plaukai, nuotaku kaitos, siaubingi galvos skausmai, pykinimas, dusulys, silpnumas. Neistveriau ir meciau visus vaistus. Man itaria ankilozini spondilita, nes antigenas HLAb27 teigiamas. O siaip skauda siek tiek , tiksliau maudzia sanarius. Gydytoja uzsimine, kad galima butu bandyti be hormonu, bet mazdaug, ai pagerkit hormona. Bandziau aiskinti jai apie salutini, bet nenori girdet. Eisiu, darysiu tyrimus, bet vaistu negersiu, zinoma nieko nesakysiu. Matysiu., ar gereja, ar blogeja, ieskau kitu netradiciniu gydymo metodu, taciau kiek suprantu, pagrindinis dalykas gyvenimo budas (mityba, sportas) zarnyno valymas.


Kokius emzimus geriate? Galite i az, kad nepalaikytu tai reklama.
Atsakyti
Kad suvokti, kodėl autoimuninės (ir kitokios lėtinės) ligos reiškiasi, reikia suprasti kas vyksta organizme. Kaip tai įtakoja stresas ir maistas.

Teisinga informacija
Tada bus aišku ir ką daryti, norint tuos procesus stabdyti. Jei tie procesai nestabdomi, organizmas byra toliau, randasi dar ir dar "ligų".
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2016 08 13, 10:22)
Kad suvokti,  kodėl autoimuninės  (ir kitokios lėtinės) ligos reiškiasi, reikia suprasti kas vyksta organizme. Kaip tai įtakoja stresas ir maistas.

Teisinga informacija 
Tada bus aišku ir ką daryti,  norint tuos procesus stabdyti.  Jei tie procesai nestabdomi, organizmas byra toliau,  randasi dar ir dar "ligų".


Kas rastu autoimuniniu ligu priezasti, laimetu Nobelio premija. Susirgus vienintelis dalykas - kiek imanoma stabdyti procesa. Reikia suprasti, kad kuekvienas esam unikalus ir nera vieno recepto. Daugelis netiki, bet man padejo Balvociutes zoles. Info gerai , bet aklai sekti nereikia. Privalai issirinkti kas tau tinka labiausiai.



Atsakyti