Įkraunama...
Įkraunama...

Autoimuninės ligos ir jų gydymas

QUOTE(Lionesss @ 2016 09 01, 14:56)
Turiu nemazai pazistamu zmoniu, kurie serga tokiomis ligomis, tai nei vienam nepadejo.
Rusu forumuose irgi skaiciau, kad nieko gero.
As turejau vilti, todel pati pabandziau, deja, stebuklu nebuna, kitaip visi sveiki butu. Tiesiog, kazkam labai pelningas biznis.


Kada as parasau, kad man padejo Balvociutes zoles, esu tikra daugelis ironiskai sypsosi, bet tai tiesa. Pigu , profesionalu ir patikima.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 09 01, 15:07)
Kada as parasau, kad man padejo Balvociutes zoles, esu tikra daugelis ironiskai sypsosi, bet tai tiesa. Pigu , profesionalu ir patikima.

Zoles, tai tas pats, kas ir vaistai, tik naturalesne forma ( bet veikimo principas tas pats). Ir veikia tik jas vartojant. Be to, autoimunines ligos- ne vienas organas, kad galetum ji stimuliuot/ slopint . Neisivaizduoju, kaip jos padet gali.
Idomu, nuo ko geret?
Atsakyti

Sveiki,

esu Vilniaus universiteto V kurso medicinos studentė, kartu su kolege Gintare atliekame tiriamąjį darbą, kurio tikslas išsiaiškinti gyvenimo kokybę sergant baltme (vitiligo) ir mums labai reikalinga pagalba 1f642.png:)Jeigu sergate baltme, labai prašome užpildyti šią anoniminę anketą. Taip pat, jei turite draugų ar artimųjų, sergančių baltme, nuoširdžiai prašome pasidalinti anketa ir su jais. Kiekvienas atsakymas mums yra labai vertingas!

Atsakyti

Sveiki,

šiuo metu atliekame tiriamąjį darbą, kurio tikslas išsiaiškinti gyvenimo kokybę sergant baltme (vitiligo) ir mums labai reikalinga Jūsų pagalba 1f642.png:) Jeigu sergate baltme, labai prašome užpildyti šią anoniminę anketą. Taip pat, jei turite draugų ar artimųjų, sergančių baltme, nuoširdžiai prašome pasidalinti anketa ir su jais. Kiekvienas atsakymas mums yra labai vertingas! Nuoširdžiai dėkojame už pagalbą!

https://forms.gle/a378C625PbBm1kd28 

Atsakyti

Laba ,įtaria autoimuninę ligą sarkoidozis ,prašau parašykit ,gal kas turit informacijos kaip pasveikt nuo šios ligos.

Atsakyti

Laba ,įtaria autoimuninę ligą sarkoidozis ,prašau parašykit ,gal kas turit informacijos kaip pasveikt nuo šios ligos.

Atsakyti

Laba ,įtaria autoimuninę ligą sarkoidozis ,prašau parašykit ,gal kas turit informacijos kaip pasveikt nuo šios ligos.

Atsakyti