Įkraunama...
Įkraunama...

Deciem.com priemonės

f93a2bdda1cd6c64dafc2d2996111d9769.jpg
Niekur neradau tokios temos.. tikiuosi gerai ieskojau smile.gifSiuo metu labai ant bangos firma The ordinary.. tai yra deciem grupes firma, kuri prekiauja itin nebrangiais, bet labai geru sudeciu produktais.. is deciem.com siuntimas nuo 25 e nemokamas.. kurjeris pristato i namus.. as ka isbabndziau, tai kol kas laaaabai patenkinta santykiu kokybes ir kainos.. O is bandziau siuos produktus:
Hyalurona su B5.. daug kartu siunciaus is amazon toki kitoki.. daug skystesni, gryna hialiurona... lb patiko... bet dabar naudoju si ir lb patenkinta.. jau turiu nusipirkus nauja buteliuka kaip ir paakiu serumo, apie kuri papasakosiu veliau. Sis hialiuronas daug tirstesnis, lipnesnis, nei daguma mano bandytu, bet lb fainas ant veido..
http://theordinary.c...id-2pct-b5-30ml
Toliau labai dziaiugiuosi paakiu serumu su kofeinnu... 30ml net buteliukas.. gan irgi tirstas produktas.. turi kazkokiu kaip sviesa atspindinciu daleliu.. tikrai nuima paburkima paakiu siek tiek.. naudoju rytais preis krema. Be jo niekada nenoriu buti..
http://theordinary.c...-5pct-egcg-30ml
Toliau kremas drekinantis.. tobulas!! Tekstura labai idomi.. labai prisotina dregmes veida.. BET tik 30ml ir baigiasi lb greit.. maaaaaax men 1k naudojant dienoj.. bet kartosiu. Labai patiko.
http://theordinary.c...factors-ha-30ml
Nakciai nusipirkau Rosehip oil.. kuris yra vienas pagrindiniu ingridientu, kovojant su senejimu..kol kas dar nebandziau
http://theordinary.c...p-seed-oil-30ml
Izymusis ,,Buffet''' serumas, kuriame gausu peptidu.. idomi konsistencija.. tepu po hialiurono pries krema smile.gif
Siaip zaliam zmogeliui ten sudetinga..nieks neaisku nei ka imt nei t.t todel as daug perziurejau apzvalgu ir t.t nes labai painus produktai.. labai rekomenduoju tiek hialiurona, tiek paakiu seruma, tiek drekikli su HA.. noreciau, kad turetu prausikliu dar kokiu... tonika turi, bet su rugstim

Atsakyti

turiu ne vieną priemonę, bet kadangi baigiau tik vieną, tai apie ją. 

Įžymusis Buffet'as:

rdn-buffet-30ml.png

Tirštesnis šiek tiek nei Hyaluronic Acid 2%+B5. Tepasi gerai, maloniai iki kol įsigeria, įsigeria labai greit, nepalikdavo jokio lipnumo, netraukdavo kaip po Hyaluronic Acid 2%+B5  serumo. Karštom dienom aš po jo būdavo nieko ir nebetepu, nesinorėdavo. Drąsiai tepdavau paakius. Dabar tingumo stadija, kai paakių kremo netepu. Pradėjau naudot kovo pradžioje, baigiau gegužės gale, t. y. užteko 3 mėn. naudojant veik kasdien dukart dienoj (būdavo praleisdavau, bet labai retai). Poveikis?  Na, jis toks nematomas, kompleksiškai naudojant Buffet'ą ir Natural Moisturising Factors+HA, oda tikrai atsigavo, atstatė pusiausvyrą, iš dehidratuotos tapo mišri. Šiuo metu Hyaluron serumą naudoju. Manau, ateity tikrai kartosiu Buffet'ą

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2017 06 14, 14:25)
Natural Moisturising Factors+HA, oda tikrai atsigavo, atstatė pusiausvyrą, iš dehidratuotos tapo mišri.

O kaip tau sitas kremas? Greit nesinaudoja? Nu man zaibiskai.. unsure.gif
Atsakyti

Man irgi tas moisturizing factors kremas ziauriai greitai baigesi, o naudojau tik vakarais - kazkaip atrodo, kad greiciau nei per menesi. Atrodo tik pradariau ir teko tuscia pakuote ismest. Nors tiesa sakant biski pati susibalamutinau - atrode, kad jau pabaiga, tai viena vakara galvoju isspausiu visus likucius ir kakla, krutine ir ant kuno sutepsiu jei ka, bet tai ten taip rimtai issispaude, kokiom keliom dienom dar butu uzteke. Bet kaina juokinga, tai kazkaip dzin. 

Hialurono serumas labai patiko, gana taupiai naudojosi. Gal 2-2.5 menesiam uzteko.

O va paakiu serumas su kofeinu tai nesunaudojamas - nuo vasario galo naudoju ir dar trecdalis yra, nors tepu ryte ir vakare. Man nepilno laso reikia, nes kitaip per daug buna. Kazkokio akivaizdaus poveikio nematau, bet oda tikrai padrekinta lieka.

Noriu ir Buffet serumo, ir dar keliu priemoniu, bet kolkas reikia sunaudot ka turiu ir tada papildyt atsargas.

Atsakyti
Ir as uzsisakiau ordinary produktu, jau pora sav praejo bet is ju kolkas jokiu ziniu.

O is NIOD gal bandet ka nors?
Atsakyti

The Ordinary bumas dar nepraejes, tai jie uzversti uzsakymais. Kai as uzsakinejau, tai rase, kad vien issiust gali iki 10 dienu uztrukt, bet kai issiunte, tai greit atkeliavo.

Is Niod butinai pirksiu mist'a/tonika veidui, dar pora dalyku ziurinejau, bet reikia labiau pasinagrinet, nes Niod tie pavadinimai man truputi tamsus miskas ir iskart neina suprast kas per daiktas.

Na o kalbant ir apie kitus Deciem brandus, tai is Hylamide seruma bandziau (glow kazkaip) - nepaliko ispudzio ir nesunaudojau iki galo. Jis toki kaip tinta veidui duoda nuolat naudojant, bet gal pati kazko labiau kaip dirbtinas idegis tikejausi, o jis tik lengvai, vos matomai paspalvina ir kiek i gelsvuma. Nemaciau prasmes test naudojima, tai ismeciau. Bet noreciau paakiu seruma ir veido anti aging seruma isbandyt.

Dar Grow Gorgeous produktai traukia (nors ir parduotas brandas), taip pat HIF, bet tik keli produktai tebera, o viskas kas domina labiausiai out of stock ir neatsirade nuo vasario...

Atsakyti

Dar pamirsau, kad teko Chemist brand ju isbandyt. Emiau plaukeliu augima po bikini depiliacijos mazinanti geli - irgi i siuksline iskeliavo. Toks jausmas kaip zele tepant, kuri iki galo nesusigeria ir palieka lipnuma. Plius lyg kimso jis oda ir spuogiukai dygt pradejo ji nuolat naidojant. Bet kuriuo atveju efekto nemaciau, kasdien naudot nebuvo patogu del lipnumo.

Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2017 06 14, 22:55)
Is Niod butinai pirksiu mist'a/tonika veidui, dar pora dalyku ziurinejau, bet reikia labiau pasinagrinet, nes Niod tie pavadinimai man truputi tamsus miskas ir iskart neina suprast kas per daiktas.</p><p></p><p>

Is Niod mane kaklo kremas domina.. bet kol kas bio oil teploju ir gerai
Atsakyti
As irgi pasidaviau sitam bumui vos tik pamacius sudetis ir kainas blink.gif prisisakiusi jau daug visko esu, bet isbandyti spejau tik dvi priemones, t.y. matrixyl seruma ir serum foundation. Serumas labai patinka. Kiek lipnus, bet greitai susigeria, patinka, kad tinka ir pries makiaza man labai, kazkaip graziau krempudra dengiasi biggrin.gif o serum foundation isvis fantastika uz tokia kaina! Ji labai skysta, vandenine, paskirstyti lengva ir visiskai nemoksai butu ax.gif man ji tobula, nes absoliutiskai nesubega i jokias raukslelis net nefiksuojant, atrodo kaip tikra oda, o ne pudros sluoksnis. Atspalviu pasirinkimas zinoma irgi vienas ispudingesniu. As dabar naudoju 1.1 atspalvi su silver highlights. Tai kadangi as labai šviesios odos, pirkau si atspalvi naudojimui kaip paakiu maskuokli. Na ir puikiai pataikiau. Atrodo super! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2017 06 15, 22:12)
o serum foundation isvis fantastika uz tokia kaina!


galima nuoroda? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2017 06 15, 22:12)
As irgi pasidaviau sitam bumui vos tik pamacius sudetis ir kainas blink.gif  prisisakiusi jau daug visko esu, bet isbandyti spejau tik dvi priemones, t.y. matrixyl seruma ir serum foundation. Serumas labai patinka. Kiek lipnus, bet greitai susigeria, patinka, kad tinka ir pries makiaza man labai, kazkaip graziau krempudra dengiasi biggrin.gif  o serum foundation isvis fantastika uz tokia kaina! Ji labai skysta, vandenine, paskirstyti lengva ir visiskai nemoksai butu ax.gif  man ji tobula, nes absoliutiskai nesubega i jokias raukslelis net nefiksuojant, atrodo kaip tikra oda, o ne pudros sluoksnis. Atspalviu pasirinkimas zinoma irgi vienas ispudingesniu. As dabar naudoju 1.1 atspalvi su silver highlights. Tai kadangi as labai šviesios odos, pirkau si atspalvi naudojimui kaip paakiu maskuokli. Na ir puikiai pataikiau. Atrodo super! wub.gif

Ane????? bigsmile.gif o vat pudros visai manes nedomino, bet jau kad sugundet dabar.. kazkaip i senatve ir man norisi nematomos biggrin.gif o matrixyl serumas ateities planuose.. p.s tie silver highlights, tai svytejimo kazkokio suteuikia? Visam veidui ktinka, ar lb blizgu gauans?
Papildyta:
QUOTE(isdykusS @ 2017 06 16, 01:16)
galima nuoroda? smile.gif

Sita kaip suprantu smile.gif nes yra kita daugiau maskuojanti
http://deciem.com/pr...on-10-p-eu-30ml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 16 birželio 2017 - 07:17

mane labai vilioja NIOD copper isolate serumas, niekas nebandet? :)

Atsakyti