Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos kursai

Sveikutės,
gal kas žinot gerus fotografijos kursus. Kažkada skaičiau apie Foto/Video akademijos organizuojamus kursus. Gal kas nors juos lankėt? Kaip jie?
Tiesa, kažkuri iš mamų rašė, kad galima internete įsivertinti savo darytas fotografijas g.gif . Žodžiu, kažkur reikia nusiųsti ir jie atsako, na, iškeikia ir panašiai biggrin.gif . Labai norėčiau sužinoti kur reikia siųsti, kad iškeiktų blush2.gif
GAL KAS NORS KĄ NORS ŽINOTE????? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tahra @ 2006 09 12, 20:10)
Sveikutės,
gal kas žinot gerus fotografijos kursus. Kažkada skaičiau apie Foto/Video akademijos organizuojamus kursus. Gal kas nors juos lankėt? Kaip jie?
Tiesa, kažkuri iš mamų rašė, kad galima internete įsivertinti savo darytas fotografijas  g.gif .  Žodžiu, kažkur reikia nusiųsti ir jie atsako, na, iškeikia ir panašiai  biggrin.gif . Labai norėčiau sužinoti kur reikia siųsti, kad iškeiktų  blush2.gif
GAL KAS NORS KĄ NORS ŽINOTE????? blink.gif


man rgi butu labai aktuali si informacija bigsmile.gif
Atsakyti
Mano vyras irgi zada mane i tokius kursus siusti ax.gif tik nezinom kur Vilniuje butu verti demesio kursai ir kaip suzinoti nuo kokio lygio pradeti unsure.gif
Atsakyti
Aš į šituos kursus pradėjau vaiščioti. Pasakysiu po kurio laiko atsiliepimus savo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 10 04, 21:44)
Aš į šituos kursus pradėjau vaiščioti. Pasakysiu po kurio laiko atsiliepimus savo  blush2.gif

labai idomu kokie atsiliepimai ax.gif
Atsakyti
O Klaipedoje???
Atsakyti
Negi Klaipedoje nera??? verysad.gif
Atsakyti
sweiki smile.gif
tai idomu ar buvo kasnors tuose kursuose? smile.gif laaaabai idomu butu isgirsti atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
Na, as girdejau, kad Remigijaus Zolubo kursai geri. Bandysiuy nuo rudens keliaut, bet kaip tai galvoju, kad as dar labiau prie pradedanciuju noreciau nei prie pazengusiuju prisirasyti smile.gif
o kaip isvis nusprest - pazenges tu ar ne smile.gif

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tahra @ 2006 09 12, 19:10)
Sveikutės,
skaičiau apie Foto/Video akademijos organizuojamus kursus. Gal kas nors juos lankėt? Kaip jie?

Lankiau kursus šioje akademijoje pas Tadą. kaip mokymosi fotografijos pradžia patiko, išmokau naujų dalykų, mokymas pakankamai nuoseklus, teorija persipyna su praktika. manau, daug kas priklauso nuo dėstytojo. man Tadas pasirodė toks prie meno, netradicinio mąstymo, tai ir darbų norėjo iš mūsų kažkokių tokių. naujokams šie kursai turėtų būti visai įdomūs mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Relaxa: 07 rugpjūčio 2007 - 11:51
Remigijaus Zolubo kursai isties labai geri! Viskas labai nuoseklu ir kas svarbiausia, suprantama naujokui. Teorija pateikiama kartu su praktika. Uzduodami namu darbai, veliau analizuojamos darbu klaidos. Zodziu trumpai, ka domina fotografija galiu drasiai rekomenduoti siuos kursus, nes jie suformuoja visai kitoki poziuri i fotografija...
Atsakyti
o kokios siu kursu kainos mazdaug? blush2.gif
Atsakyti