Įkraunama...
Įkraunama...

"Dvarelis", buvęs 36-tasis vaikų darželis

QUOTE(Zajoncek @ 2007 02 11, 16:37)
siandien kaip tik vaikstinejom netoli to darzelio... manau reiktu kuria diena jau susiruosti ir paciai nueiti apziureti, apsitarti del eiles ir siaip  ax.gif  tik kad prisiruosti vis laiko nera  doh.gif  o ten kaip tiesiog atini ir viskas? na jei as noreciau apziureti patalpas, susipazinti ir pan.  g.gif


mes tiesiog atėjom, užlipome į antrą aukštą pas vedėją ir užsiregitravome, parašę pareiškimą. patalpas tik praeidami matėme, bet ok.gif pasirodė. na, mums tas daržas idealioje vietoje pagal patogumą, nes šalia darbo, tai kitur net ir neregistravome.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 02 11, 19:32)
mes tiesiog atėjom, užlipome į antrą aukštą pas vedėją ir užsiregitravome, parašę pareiškimą. patalpas tik praeidami matėme, bet ok.gif pasirodė. na, mums tas daržas idealioje vietoje pagal patogumą, nes šalia darbo, tai kitur net ir neregistravome.


aisku 4u.gif tai gal sia savaite ir nukulniuosiu, kaip tik laisvo laiko yra. man tai netoli namu visai tas darzelis, jei su masina tai gal kokia minute vaziuociau iki jo biggrin.gif tai uztai ir domiuosi. beje dar toks klausimelis... na as, kartais atrodo, kad pati nesenei darzeli baigiau lotuliukas.gif tai net neisivaizduoju kokie ten mokesciai buna? uz menesi ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
manau, kad moka už mėnesį. gal apie šimtą litų mastau.gif
Atsakyti
parasysiu jei ant dienu nueisiu, issiklausinesiu kaip ten piniginiai dalykai ax.gif juk aktualu... blush2.gif ir pasiprasysiu patalpas apziuret tongue.gif
Atsakyti
labai šaunu, manau, būtų toje pačioje grupėje mūsiškiai, tik tavasis vėliau ateitų.
mes per pietus buvome, tai patalpas tik prabėgom matėm.
Atsakyti
na stai, jau buvom biggrin.gif uzregistravo Kaju 2008 metu rugsejui. bet sake galim nuo rugpjucio pradet eit kol apsipras kol kas kaip. o kada tavo atzalele turetu pradeti lankyti?
taigi pasakoju ispudzius:
direktore tik labai thumbup.gif patalpas apziurejau normaliai, tik kad ten tu patalpeliu labai nedaug ax.gif na darzelis tikrai labai mazytis, bet tuo paciu labai jaukus man pasiorde. sake grupeje buna berods apie 26 vaikiukus. yra dvi grupes smalsuciu, mazesniu vaikiuku ir ziniuku wub.gif
labai patikos fainos raudonos lovytes ir patalyne spalvinga, na cia pasakoju kas vat ispudi paliko ax.gif kainyte 130lt i men, manau nera labai daug g.gif nors net neisivaizuoju kiek siaip darzeliai kainuoja blush2.gif
na siaip ispudi paliko kuo geriausia.
tik kaip ir pati direktore pasakojo, jie neturi sporto sales ir jokiu lavinimo bureliu. siuo klausimu sake geresni yra darzelis esantis antanavos gatveje. siule usiregistruot ir i ji.
na ziuresim kol kas dziaugiuosi kad i viena uzsirasem ir jau ramu. veliau ziuresim.

ir vis dar laukiam atsiliepimu is mamyciu kuriu vaikiukai jau lanko 36 darzeli 4u.gif
Atsakyti
mūsų nuo 2008 balandžio.
130 Lt mums nėra daug - dabar auklei mokame 500.
aga, laukiame atsiliepimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 02 13, 18:19)
mūsų nuo 2008 balandžio.
130 Lt mums nėra daug - dabar auklei mokame 500.
aga, laukiame atsiliepimų smile.gif


aha as irg manau kad nera daug g.gif kol kas as studijuoju, tai vistiek iki 3m bet apie aukle irg kartais pagalvoju. nors mama paziuri vaika kol man reikia ir kiek reikia, bet kartais jau nesmagu prasinet blush2.gif bet kad va, jau prabanga aukle samdytis... brangoka blush2.gif
Atsakyti
o man buvo prabanga namie sėdėti. ir šiaip kažkaip labai į žmones norėjosi.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 02 13, 20:56)
o man buvo prabanga namie sėdėti. ir šiaip kažkaip labai į žmones norėjosi.


tai taip, suprantu. na tiesiog as dabar baigiu bakalaura, planuose buvo pradet dirbt, bet pamasciau kad auklei samdytis vistiek pinigu reiks, o juk is kartu kalno pinigu neuzdirbsiu, gali tas ant to iseit, tai nusprendziau stot vasara i magistra ir dar 2 metus pabut su vaiku 4u.gif
Atsakyti
laukiam mamyciu nuomoniu apie si darzeli lens.gif flirt.gif nail.gif
Atsakyti
man rodos, kad mes ir būsim tos mamytės, kurios po gerų metų pusantrų parašysime nuomonę hihihi.gif
Atsakyti