Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie baseinus Vilniuje

QUOTE(*plepute* @ 2006 03 14, 06:33)
Prasom mirksiukas.gif
Sekmes surandant geriausia baseina! Moksleiviu rumuose man laaaaabai patiko ir tiko viskas rolleyes.gif


A gal ten yra kokiu treneriu,kurie pamokytu istobulinti plaukima?Esu studente ir uzsimaniau tobulai ismokti nardyt bei plaukt...kokios mazdaug galetu buti kainos? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Hide_pride @ 2006 09 15, 13:32)
A gal ten yra kokiu treneriu,kurie pamokytu istobulinti plaukima?Esu studente ir uzsimaniau tobulai ismokti nardyt bei plaukt...kokios mazdaug galetu buti kainos?  blink.gif



yra
paskambink jiems (tel rasi www.lvjc.lt) ir viską sužinosi
Atsakyti
Sveikutes, labai sudomino vandens aerobika. Gal galetumet pasidalinti nuomone, atsiliepimais. Kur geriau, linksmiau, pigiau sportuoti smile.gif
Aciu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alleksandra: 24 rugsėjo 2006 - 17:16
na man asmeniskai nlb patinka si saka,nors siaip norint vandeny papluduriuoti ir linxmai pabuti glaima nueot.siaip jei einu tai i karoliniskiu impulsa,gerai ieva veda,linxmai,nuvaro ten ji smile.gif bet kaina nera maza rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2006 09 24, 20:33)
na man asmeniskai nlb patinka si saka,nors siaip norint vandeny papluduriuoti ir linxmai pabuti glaima nueot.siaip jei einu tai i karoliniskiu impulsa,gerai ieva veda,linxmai,nuvaro ten ji smile.gif bet kaina nera maza rolleyes.gif

bet kaina ieina i abonemento kaina?
Atsakyti
jo,ten abonementa jei perki i visa sporto kluba,nes jei tik i baseina tai nesiskaito,nes tai prisiskaiciuoja aerobikai.o siaip dabar jau 199lt kainuoja tas menesio abonementas visam sporto klubui bet kuriuo laiku.
Atsakyti
thumbup.gif pagaliau LVJC atidarytas naujas baseinas!!!!!Kita savaite predesiu eit i plaukimo pamokas...na tiksliau suoliu i vandeni pamokas...gal bus ir nardymo.... g.gif pazengusiems plaukikams.... smile.gif na tai kiek girdejau ten lyg ir studentams...tikiuosi...pati esu studente...norejau pasiteirau gal dar kas ten varysit??
Atsakyti
QUOTE(Hide_pride @ 2006 10 04, 17:03)
thumbup.gif  pagaliau LVJC atidarytas naujas baseinas!!!!!Kita savaite predesiu eit i plaukimo pamokas...na tiksliau suoliu i vandeni pamokas...gal bus ir nardymo.... g.gif  pazengusiems plaukikams.... smile.gif  na tai kiek girdejau ten lyg ir studentams...tikiuosi...pati esu studente...norejau pasiteirau gal dar kas ten varysit??

Ir kaip plaukimo pamokos? Ar dar lankai? Parasyk, ar patinke ten?
As vis mastau ar mokytis plaukti grupej, ar paciai.... g.gif
Atsakyti
Aš galvoju irgi kokius šuolius į vandenį palankyt ar ką... Nu nenoriu aš ten šokt nuo belenkokio aukščio tiltelio visaip besivartydama, tik išmokt bent jau ant galvutės gražiai nusileist... blush2.gif nes jei šoku į vandenį tai tik ant kojų ir nosį užsispaudus su ranka . Ir aplamai kai nardau visada užsikemšu nosį, nežinau, man labai šlykštu kai ten pribėga vandenio. ax.gif ir šiaip nemoku nardyt neužsikimšus. paspringstu. blush2.gif nors šiaip vandeny jaučiuosi puikiai, tiek plaukiant tiek nardant, galiu neišlipus kelias valandas kokiam ežerėly turkštis, nei man šalta, nei pavargstu. Tik va kad nusileist ant vandens gražiai nemoku, tai erzina, o dar ir nosį kaip mažas vaikas užsikamšius... Norėtųsi vasarą gražiau pasirodyt. g.gif blink.gif lotuliukas.gif reiks rimtai į moksliukus eit, nors nesu buvus, bet ten daug visokių mokslų siūlo. Tik gal nemalonu kad ten mano buvęs baxuras lankosi... unsure.gif . Ai, va, porą kartų buvau lazdynuose, tai įspūdžio nepaliko. Nėra ten baisu, bet nėra ir nuostabu. Nu taip...pusėtinai. O va IMPULS+ , kaveivių gatvėj jei neklystu, oooooi kaip man ten patiko !!! Dar ir kai grįžtu namo tai kilo ar tai dviejų ant manęs nebelieka... blush2.gif pirtelėse išsikepina kažkaip. Bet ten tikrai jėga, 5 pirtys (man labai patinka viena tokia medinė visa, ten taaaip skaniai kvepia...) , ledo kambarys, tokiuose mediniuose kubiluose ledinis vanduo, patempi už raiščio ir užsiverti gaivos ant savęs, kaip gera! , sukūrinės vonios, yra čiuožykla, vaikams baseiniukas šiltas, vandens baras, visokios povandeninės srovės, čiurkšlės, krioklys, burbulai iš baseino dugno... bangų baseinas, ten jėga duotis... smile.gif oi smagus tas baseinas. Ir persirengimo kambarys, ir tūlikas, ir dušai, viskas ten man gražu, o ypač pati baseinų patalpa. Ir bobikės drąsios renkasi, plikos atsistoja plaukų džiovintis prie fenų... doh.gif lotuliukas.gif tik aš ten nebuvau nei sporto klube, nei aerobikoj, tik baseinuose apsilankiau. Bet ten kaip tik į tą baseiną eina langai iš antro aukšto, ir per jį matosi visi kardiotreniruokliai ir juos beminantys žmonės ax.gif na, baseinas ten superinis, eisiu ir eisiu į jį. Pinigų nepagailėjau dar nei karto.
Atsakyti
Daugiau mažiau peržiūrėjau temas, bet neradau, kur būtų galima paplaukyti Vilniuje..? ax.gif Žinau, kad yra "Impuls" klube, bet ten truputį per brangu.. Gal kas gali pasiūlyti kokių kitų vietų?
Atsakyti
Lazdynu baseinas ax.gif
Atsakyti
o kaip ten salygos? bigsmile.gif galima nueiti kada nori?
Atsakyti