Įkraunama...
Įkraunama...

Kas jums sunkiausia vaiko auginime?

Man tai baisiausias dalykas, ypac pirmais menesiais, tai miego trukumas. As is tu zmoniu, kuriu fiziologinis miego poreikis labai didelis. Tai man dar ir dabar vis truksta miego, nors vaikas atsibunda tik kokia 6-7 val. ryto. Todel mes miegam kitam kambary, ir ryte as jam paduodu misinuka, o pati einu toliau miegoti. O jis arba irgi dar miega, arba zaidzia sau vienas loveleje. Tai dabar jau su miegu visai nieko. Bet kai reikedavo nakti keltis po kelis kartus, tai  prisimenu kaip kosmara.
O kas jums sunku? Gal kazkokiu darbu nemegstate, pvz. keisti sauskelniu?
Atsakyti
Man taip pat miego trukumas, kuris atrodo jau tesiasi amzinybe ir tapo pastovia mano busena.......dar  maitinimas misiniais ir kai rekdavo , o as niekuom negaledavau padeti  :(. O sunkiausias periodas buvo iki  kol pradejo sedeti. Po to kazkaip abu "susidraugavom" ir pradejom vienas kita suprasti is zvilgsnio;D ;D
Nors is tikruju ta vaika tai dar tik pradejau auginti , ka zinai , gal po to juokas ims is tokiu rupesciu  ;D ;D
Atsakyti
Sunku buvo vemti pirmus menesius, sunku buvo nemiegoti puse metu, labai sunku budavo, kai pakyla temperatura, tavo vaikas serga, o tu nezinai ka daryti, sunku budavo, kai uzsidejo pirma guza....... O sunkiausia yra zinoti, kad visa gyvenima del mazo puku kamuolelio bus sunku, neramu...Man sunkiausiai zinoti, kad, kai visi aplinkui uzknis, niekada jau nebegalesiu susikrauti savo "manatkiu", susirinkti visas savo mintis ir iskeliauti viena i pasaulio krasta...
bet kartu ir lengva, kai zinai, kur save visada gali rasti......
Atsakyti
Makare, nu čia fain tu dėjai  :D
Atsakyti
wink.gif Neutralai, ir tave malonu matyti...
Atsakyti
Sunkiausia buvo pirmas kelias savaites, kai pute pilveli, o tu darai viska ka gali ir vis tiek nieko negali padeti. Tai ir buvo sunkiausia, tas bejegiskumas.
O siaip tai nesu ipratusi vaikucio maudyti. Dabar kai jau didesnis tai maudosi ir su manim, bet nelabai noriai. Tik tuo atveju, jei tavelio nera namuose. Mat nuo pat pirmuju dienu, musu vaikuti maude tetukas, dabar jie prisigalvoja ivairiausiu zaidimu, tai is vonios iseina slapi ir zagsedami nuo juoko.
Atsakyti
Visa nestuma laigiau kaip telycia, maudziausi juroj, ezeruose, nekompleksavau. atejo gimdymo diena...7cm...man dar neskauda, kalbuosi mobiliaku.Sunku buvo gal 2 valandas.
Sunku buvo kai gijo siule, sunkiau nei gimdyti iskesti ta skausma. Ejo menesiai, vaikutis miegojo po 3-4 val, klausiau kitu mamu :,,kada prasides sunku?".tau turbut jau neateis, jos sake. Atejo. Kai mazyliu suejo  kazkur 8,5 men. Zirzia, oziai, nori eiti, bet klumpa nepaeina, prasidejo alergijos...nemiegojimai, dantys...Itariu kuo toliau, tuo graziau bus...
Atsakyti
Vat sitoj vietoj labai Makare palaikau - sunkiausia, kad negali nerupeti, kad esu ne pati sau, kad net ir palikus kazkam vaikeli trumpam vis tiek neatsipalaiduoju ir nepamirstu, sunku kad negali pasakyti, zinai dabar tu nekakok, tu neverk, tu gal neklausinek manes nieko.
Is dalies tai ir nuostabu, bet buna tokiu minuciu kai noretusi,  kad nuo nieko nepriklausyciau.
Gal as per daug pati is saves reikalauju, noriu buti nepkeiciama mama ir atiduoti vaikams tiek kiek galiu? Gal uztai kartais buna sunku. Ai bet vis tiek nei uz ka nenoreciau tos bevaikes laisves...
Atsakyti
Man sunkaisuai but kantri mama. Pilvukai ir visi kiti negalavimai greit pasimirso, miego stoka? nepastebejau. nors ir nemiegu tiek kiek noreciau, bet islipus is lovos visad uzmirstu kad neissimiegojau. ;D
Va but kantri su vaiku sunku kartais buna. Sunku neaprekt, sunku paaiskint ir kantriai keliasdesimt kart nuvest nuo rozetes, sunku kartais buna eit valgyt gamint, nes virtuve ir taip jau kartais atsibosta, o cia dar kelis kart per diena specialiai vaikui gamint, indus plaut, po to grindis, kose ismetyta rinkt. Ir sunku labai but 24 val su vaiku be pertraukos. Vis del to bent valanda per diena turiu pabut atskirai, bet daznai neiseina.
Atsakyti
As po Auges postu irgi pasirasyt galiu:) 100 proc. viskas tinka:)
Ir dar man sunku, kai negali savo laiko planuot - pradedi ruostis kur nors 12 val, o iseini 16... Kol visi pavalgo apsirengia apsikakoja persisirengia apsiseilėja persirengia apsivemia persirengia pavalgo apsikakoja persirengia apsivemia persirengia - jau ziurek, ir diena pasibaige smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE

Ir dar man sunku, kai negali savo laiko planuot - pradedi ruostis kur nors 12 val, o iseini 16... Kol visi pavalgo apsirengia apsikakoja persisirengia apsiseilėja persirengia apsivemia persirengia pavalgo apsikakoja persirengia apsivemia persirengia - jau ziurek, ir diena pasibaige smile.gif smile.gif smile.gif

;D ;D ;D
o as galvojau , kad viena tokia ciupekle pasidariau, kad be poros val. negaliu is namu ne pajudet. :smile.gif
Atsakyti
Man sunkiausia, kai vaikas serga ir nezinai, ka daryti. Pvz., pakyla temperatura ir nezina nuo ko ir del ko, ir daryti  ??? Nu su kantrybe, tai pas mane irgi ne kas.
Atsakyti