Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pirkti berniukui mergaitiškus žaislus?

QUOTE(Limni @ 2013 04 17, 20:18)
As irgi manau, kad zaislai yra universalus, ir nereiketu ju skirstyti i mergaitiskus ar berniukiskus. Mano sunus irgi kartais uzsimano ko nors su Hello Kitty ar su Barbie. Jei tuo metu esam susitare, kad pirksim kazkoki zaisla-tai ir nuperku, nematau tame jokios problemos.


kažkur mačiau antraštę nelabai seniai, kad D. Britanijoj nebeliks tradicinio žaislų skyriaus skirstymo berniukams ir mergaitėms.
Atsakyti
Vienintelis mano dukters zaislas - radiobangomis valdoma masinele...
Atsakyti
Pas mus darzelio grupeje vyksta rungtynes prie mergaiciu virtuveles. Tiek mergaitems, tiek berniukams labai smagu gaminti, o paskui plauti indus.
Atsakyti
Mes irgi galvojam, kad nereikia labai jau skirstyti žaislus į berniukiškus ir mergaitiškus smile.gif
Nes pas mane auga berniukas, kuriam patinka mergaitiški žaislai. O va draugė turi mergaitę, kuriai tik mašinos patinka biggrin.gif
Atsakyti
mano mergaitės turi po rimtų įrankių dėžę, kala vinis, pjauna, ir dar mašinėlėmis žaidžia. Daugiau tokių "berniukiškų" užsiėmimų nereikia. Na, vandens pistoletų dar norėtų smile.gif
Atsakyti
sunus megdavo zaist su lelem , tipo barbem. paskui man vyras isaiskino kodel nes ju rankos ir kojos lankstosi o berniukisku tik atsisest gali ir atsistot. nupirkom kelis kur lankstosi visas ir labai gerai. niekad nedraudem zaist su lelem ar mergaitiskais zaislais nes vaikas nori juk viska isbandyt jam idomu. kas man labiausiai pikta tai kinder kiausiniai, mergaitiskuose visokios lelytes , gyvuneliai o berniukiskuose ideda lipduka ant rubu - virsune ka vaikui su ja veikt?! zaidzia ir su virtuvele. dukra su irankiais, plaktukais. nebezinau ar tikrai yra berniuku ir mergaiciu zaislai. viskas bendra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 02 lapkričio 2014 - 15:40