Įkraunama...
Įkraunama...

vyresnių vaikų reakcija į kitą mamos nėštumą

Kai nusprendėm kad reikia antro leliaus,pirmam sūnui buvo 6 metai.Dar pilvo net nesimatė ir net nebuvau visai tikra kad jau laukiuos kai jam pasakėm kad turės sesę ar brolį.Iš pradžių jam buvo tas pats tongue.gif O kai tėtis pasakė - jeigu padovanosi dukrą atvažiuosiu su limuzinu tai labai reikėjo sesės biggrin.gif Bet vėlaiu sužinojom kad bus brolis ir jis visai nenuliūdo schmoll.gif Vakarais pilvui sakydavo labanaktis,gryžęs iš mokyklos klausdavo ką veikia brolis ir visiems gyrėsi apie mano pilvą nestuke.gif Ir dabar sako kad nieko daugiau nereikia tik brolio,kai verkia pats pirmas bėga raminti,ir supa ir nešioja thumbup.gif
Atsakyti
Mano vaikai iškart, kai sužinojau, kad laukiuos, žinojo, kad bus lialiukas. ax.gif Sakėm, kai bus žiema, snigs, gims vaukelis. 2.gif tai vidurinysis, labai laukė, kada pradės snigti. Pradėjo snigti, o lialiuko dar nėra!.... doh.gif Broliai norėjo tik sesės. ax.gif
Atsakyti
Man buvo 10 metų,kai sužinojau,jog mama laukiasi... tai buvo man labai didelė laimė , kasdien sapnavau leliuką smile.gif Pasakojau visoms draugėms klasėje, kad mama turės greit mažą leliuką biggrin.gif Bet kad aš mamai buvau pareiškusi,kad jei gims broliukas, kad ji jį paliktų,nes aš norėjau TIK sesutės biggrin.gif:D:D svajojau tik apie sesutę. Bet kai atvykusi pas mamą į gimdymo namus pamačiau mažiuką leliuką broliuką, pamilau jį "iš pirmo žvilgsnio" ir jokių sesučių daugiau nenorėjau, tik TO leliuko ant mamos rankų smile.gif
Atsakyti
Na kai savo sunui pasakiau, kad turesim vaikiuka (4.5 metu jam tada buvo) jis nelabai apsidziauge. -Nenoriu sako. Kodel jis atsiras? Na paaiskinau, kad as esu mamyte, o mamyte vaikelius i pasauli atnesa, kaip ji kad atnesiau.. truputi pagalvojo, matau susitaike su ta mintim, bet vistiek nelabai patenkintas matau. Tada as jam paaiskinau, kad ji vistiek taip pat mylesiu. Na tada sutiko matau palengvejusia sirdele thumbup.gif

Dabar vis karts nuo karto parodau jam mazus kudikelius, paaiskinu, kad jie nieko neveikia - tik guli ir pienuka is mamytes valgo, dar verkti moka, bet labai labai daug meiles su savimi turi. Paaiskinu, kad bus sunku, kad mamyte laiko tiek nebetures. Pagavau save sunu mazuliu vadinanti daznai - tai perkrikstijau kol nevelu i didziuli ir vis stengiuosi ji pagirti koks jis didelis ir kaip man padeda rolleyes.gif kad neitartu kai mazulis atsiras mano gudrybiu wub.gif na taip ir laukiam... lyg ir graziai, idomu kaip bus kai kudikelis atsiras, nes is pavydo vyrui (neleidzia jam su manimi apsikabinti ) itariu kad gali nelengva vyresneliui but..
Atsakyti
o as kad norejau maziulio vaikams pasakiau dar pries pastojant nestuke.gif sunui 7, dukrai 6 buvo.kartu testa darem, pirmas buvo neigiamas, tik po savaites parode pakartotinis, kad laukiuosi thumbup.gif nuo pat pirmos dienos kartu pilveli auginom, jie mane lepino, mat nekaip jauciausi, nestumui didejant piesdavo piesinius ant pilvo wub.gif tetis vaikams net mano nesciskus kaprizus labai graziai pateisino-mazdaug-mama siautet pradeda, jus sypsodamiesi atatupsti atatupsti ir i savo kambari dinkit lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jei rimtai, tai visa seima nuo pat pirmu dienu gyveno laukimu,o nuo pat leliaus gimimo nebuvo jokiu pavydu, pykciu ar kitu nesutarimu del maziulio.tik dukra karta (prisiklausiusiu mano draugiu pokalbiu, ar, atseit kad negali vaikas pavydo nejausti) papriekaistavo, kad jai mazai demesio skiriu, tai as griebiausi tos auksines minties "geriausia gynyba-puolimas" atsoviau, kad ir ji man maziau demesio skiria, anksciau atejus is lauko mane pirma pabuciuodavo, dabar broliuka lotuliukas.gif padejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Mūsų sūnus labai nenorėjo nei brolių nei seserų todėl nusprendę turėti kitą pirma pradėjom pratinti jį prie minties kaip bus gera su mažiuku kaip jam patiks būti dideliu ir t.t.... po kiek laiko jis pats paklausė na tai kur tas mūsų lelius taip ilgai lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano mergos tai nori, kad mama dar vieną kūdikėlį pagimdytų. Aš jas į echoskopiją buvau nusivedus, tai paskui visam darželiui išsigyrė, kad mama laukiasi. smile.gif
Jos sako, kad labiau norėtų sesės ("berniukai mušasi"), bet manau, kad broliu irgi džiaugtųsi. Labiausiai mano pilvas ir kūdikėliai knieti jaunėlei (net autobuse kūdikį pamačiusi, lekia pasižiūrėti) - jaučiu, auklytę turėsiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai laukiausi antro (antrų), pirmajam buvo treji. Tėtis viską paaiškino, kad reikia saugoti mamytės pilvelį. Bet kai eidavom, prašydavo panešti "gal niekas pilveliui neatsitiks,jei nuneši mane nors iki to medelio". Kartą parėjęs iš darželio pranešė, "žinai, o Gretos mama turės tik vieną dvynuką. " Sunkiausia jam buvo susitaikyti, kad brolis ir sesuo valgo iš mamos. Tada būtinai reikėdavo pasekti pasaką. Ką darysi- mažylis prie krūtinės, vyresnysis ant kelių su knyuga rankoj, ir mamukė skaito. blink.gif
Atsakyti
Kai laukiausi antro, sūnui buvo 7. Kai pasakiau, kad vasarą jis turės brolį arba sesutę, labai apsidžiaugė, bet iš karto pasakė, kad apie jokią sesę negalvočiau ir kad jis nori tik brolio. Kai grįžau po pirmos echoskopijos, sūnus pasitiko prie durų ir susinėręs rankas paklausė: Na, kas? Paklausiau, kaip tau atrodo? jis sako: Brolis? Sakau taip. O jis taip: Yes, yes, yes. Net ašarą išspaudžiau, kad jis taip apsidžiaugė. Visą nėštumą mane saugojo, sakė, ką man galima daryti, ko ne. Jei per karsčius išgerdavau porą gurkšnių alaus, tuoj sakydavo, kad tai negalima. Kelti man irgi nieko neleisdavo. Kai gimė brolis sakė, kad jis labai gražus ir visai nepanašus į kitus kūdikius - daug gražesnis. Ir iki šiol, mažyliui jau 4,5 mėn., jis su juo labai gražiai žaidžia, nešioja. Aišku, būna, kad ir supyksta, jei trukdo jam žiūrėti filmukus ar pan., bet tuoj atsiprašo. Šiaip viskas labai thumbup.gif .
Atsakyti
Kai laukiaus dukrytes sunui buvo 11metu. Kai suzinojo prieme labai normaliai ir dziaugsmingai thumbup.gif Bet kai sesute parvaziavo namo vaikina uzpuole pavydas jis juk tiek ilgai buvo vienas, otada jau demesio jam kaip ir sumazejo g.gif zodziu vaikis pergyveno nevalge. Dabar viskas thumbup.gif ir sesute myli ir globoja
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2006 11 09, 15:21)
Kai laukiaus dukrytes sunui buvo 11metu. Kai suzinojo prieme labai normaliai ir dziaugsmingai thumbup.gif Bet kai sesute parvaziavo namo vaikina uzpuole pavydas jis juk  tiek ilgai buvo vienas, otada jau demesio jam kaip ir sumazejo g.gif zodziu vaikis pergyveno nevalge. Dabar viskas thumbup.gif ir sesute myli ir globoja

musu situacija buvo tokia pati,tik sunui buvo tada 9 metai ir namo parvaziavo broliukas smile.gif
Atsakyti
sveikutes, 4u.gif

siuo metu as turiu tris sunus thumbup.gif ,maziausiajam 4,5 menesiuko wub.gif . kai suzinojau kad laukiuosi trecio man paciai sokas buvo,bet malonus aisku, nes mano vyresneliui 15 metu,viduriniajam 10metu,tai skirtumas sioks toks yra ir pati viska pamirsusi buvau lotuliukas.gif .vidurinysis pradejo kazka itarineti kai mate kad rankoje is venos kraujukas imtas man ir siek tiek kraujo paleido,tai isigando sako mama kas tau blink.gif ,tai ir nutariau,kad jau reikia pasakyti jiems,tai vidurinysis sunus is laimes net verke,apsikabino mane sako kaip as jo laukiau senai wub.gif ,tai buvo tikrai nuostabu mums smile.gif ,prisiminsiu sias akimirkas visada.o vyresnysis reagavo santuriau,aisku labai dziaugesi blush2.gif thumbup.gif .o kai mane isveze i ligonine tiesiog negalejo miegoti visi lauke ,norejo lankyti ir nakti biggrin.gif .dabar labai mylime ji visi wub.gif wub.gif wub.gif ,tiesiog nuostabu thumbup.gif ,as labai laiminga sio zmogucio atejimu. wub.gif thumbup.gif geriausias mano laikas siuo metu. smile.gif
Atsakyti