Įkraunama...
Įkraunama...

Banga Kulikauskaitė.

Gal kas galite papasakoti apie sia moteriskaite? Kolei kas lankausi, tai maloni baisiai.... ar galima su ja tartis kad priimtu gimdyma ir pan. ? smile.gif
Atsakyti
Teko susidurti su sia gydytoja gulint ligonineje. Siaip as gydziausi pas kita tos ligonines gydytoja, o si buvo palatos daktare. Tikrai labai maloni, rupestinga, netingi issamiai atsakyti i menkiausia klausima. Drasiai tarkis, tikrai nenusivilsi.
Atsakyti
Galima, galima... As pas ja gimdziau susitarus ir likau be galo patenkinta jos demesingumu, prieziura... Sekencia diena po gimdymo atejo musu aplankyti ir dar mazylei dovanele atnese wub.gif
Atsakyti
Visų, ką pažįstu, ir mano pačios gimdymo įspūdžiai Krikščioniškuose tikrai teigiami thumbup.gif . Mes net nesitikėjom, kad sulauksim tiek dėmesio ir nuoširdaus rūpesčio, nors nei centuko nesumokėjom.... Tiesa, po gimdymo, jau gulint su lelium palatoj, nepatogumų gali sukelti tai, jog gyveni patalpoj ne viena, o su keliom kolegėm, todėl reikia atlaikyti visų lankytojų antplūdį, kas vargina ir net erzina. O šiaip visx normaliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas ja gimdziau, ir is anksto buvau susitarusi.As gyvenu Vilniuje, gimdyti vaziavau i Kauna smile.gif Kitus vaikelius noreciau gimdyti tik pas ja. Man ji super thumbup.gif Nuostabiausi prisiminimai apie gimdyma....
Atsakyti
as su ja buvau susitarusi, bet terminas labai velavo, tai isleidom ja i pajuri atostogauti, ir butent tada pagimdziau, bet manau krikscioniskuose pas bet kuria gydytoja papuolus, malonu gimdyti thumbup.gif thumbup.gif o ir sesutes po gimdymo labai padeda ir rupinasi - noreciau antra vaikeli ten gimdyti.. ax.gif dar galeciau pridurti, kad B.Kulikauskaite labai raminanciai veikia smile.gif gera aura turi tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
oi, kaip nudziuginot biggrin.gif pas Kulikauskaite pora kartu ejau kol dar planavau nestuke.gif , paliko puiku ispudi, bet galvojau, kad gal jauna, patirties nelabai turi... turbut jau radau savaja ginekologe clap.gif
Atsakyti
Na, kadangi ir as pasirinkau KGN ir butent papuoliau pas gyd. Banga K. buvo labai idomu perkaityti jusu atsiliepimus. Man ir si gydytoja nuo pat pirmo susitikimo be galo patiko, tokia svelni, silta ir demesinga. smile.gif Beje ir visas personalas man pasirode labai malonus, visi sypsosi, sveikinasi, ne taip kaip i kokia eiline poliklinika nuejus visi nepatenkinti, baisu net ko nors paklausti - dar vis "tarybine dvasia" dvelkia... Norejau paklausti, kas gimde pas gyd.Banga ir jei taresi, tai kokiai sumai, nes is tiesu tai nelabai gaudausi nei kainose nei kaip apie tai kalbeti su gydytoja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Manngo @ 2005 05 04, 20:12)
Na, kadangi ir as pasirinkau KGN ir butent papuoliau pas gyd. Banga K. buvo labai idomu perkaityti jusu atsiliepimus. Man ir si gydytoja nuo pat pirmo susitikimo be galo patiko, tokia svelni, silta ir demesinga.  smile.gif Beje ir visas personalas man pasirode labai malonus, visi sypsosi, sveikinasi, ne taip kaip i kokia eiline poliklinika nuejus visi nepatenkinti, baisu net ko nors paklausti - dar vis "tarybine dvasia" dvelkia... Norejau paklausti, kas gimde pas gyd.Banga ir jei taresi, tai kokiai sumai, nes is tiesu tai nelabai gaudausi nei kainose nei kaip apie tai kalbeti su gydytoja?  ax.gif

mano draugė tarėsi su Banga ir ji neėmė pinigų, nes šiek tiek pažinojo ją.. o šiaip ji yra dūšios žmogus wub.gif suma jai nesvarbi, netgi labiau vertina pvz rankų darbo dovaną negu pinigus smile.gif kartais net pati gimusiam leliukui dovaną įteikia wub.gif
Atsakyti
VISOMS PRITARIU 100 PROCENTU. SIA VASARA BANGA DARE MAN CEZARIO PJUVI. TARIAUSI IS ANKSTO PAS JA GIMDYT. NUOSTABI MOTERIS IR LABAI GERA GYDYTOJA thumbup.gif NOREJAU DUOT PINIGU , NES JAI TA DIENA LAISVA TUREJO BUT (VISI GI ZMONES IR SEIMAS TURI), BET NEEME, TAI KAZKAIP JAUCIUOSI SKOLINGA 4u.gif KITUS VAIKELIS TIK PAS JA NORECIAU GIMDYT.
O KRIKSC GIM NAMAI IRGI FAINI, GERAS PERSONALAS, NORS DEL TU PALATU TAI TRUPUTI NESMAGU, BET SAKE JAU REMUONTUOJA KELETA PAPILDOMU , KUR BUS GALIMA BUTI SU VYRU smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ada21lt: 25 spalio 2006 - 00:15
Mano sesė pas ją lankėsi ir gimdė. Super gydytoja, jos nėštumas buvo komplikuotas, tačiau su Kulikauskaitės pagalba viskas buvo labai gerai thumbup.gif . Sesuo dabar turi berniuką biggrin.gif
Aš irgi dabar laukiuosi ir specialiai pakeičiau šeimos kliniką, kad tik pas ją galėčiau lankytis ir gimdyti. Pas jokią kitą nenorėčiau schmoll.gif
Atsakyti
Bangute- tai besilaukianciai mamytei- atgaiva ir geris. Svelni, nuosirdi, rupestinga ir padaranti viska kas geriausia (pagal situacija). Kad ir kiek gimdyciau- tik pas ja. Net jos prisilietimas nestuke.gif saremiu metu toks kokio labiausiai reik. wub.gif
Atsakyti