Įkraunama...
Įkraunama...

Kad neatlėptų ausytės

Labutis mamytes, norejau paklausti ar jusu mazyliai,kai miega neuzgula ausyciu i kita puse????t.y ausytes uzsilenkia??? g.gif as vis pataisau, kai pamatau, bet tas mazai padeda. nenoreciau, kad vaikui butu atlepusios ausys del mamos kaltes.girdejau, kad kai kurios mamos klijuoja pleistriukais. man tai skamba truputeli ziaurokai. gal kas emetes kokiu priemoniu ir galite patarti?
Atsakyti
QUOTE(kristukas00 @ 2006 03 21, 18:07)
Labutis mamytes, norejau paklausti ar jusu mazyliai,kai miega neuzgula ausyciu i kita puse????t.y ausytes uzsilenkia??? g.gif as vis pataisau, kai pamatau, bet tas mazai padeda. nenoreciau, kad vaikui butu atlepusios ausys del mamos kaltes.girdejau, kad kai kurios mamos klijuoja pleistriukais. man tai skamba truputeli ziaurokai. gal kas emetes kokiu priemoniu ir galite patarti?

labas,
mane tokia pati problema kankino,o kai pasiklausiau daktarės ar taip ausytės neatlėps ji pasakė,kad atlėpusios ausytės yra igimta ir vaikučiai su tokiom jau gimsta.Bet liepdavo kepurytę dėti ir ne vien tam,kad nesušaltų,o taip ir ausytes prispaudžia.Dėl pleistriuko klyjavimo ir aš esu girdėjusi,taip pat kaip moneta deda ant bambutės išvaržos,bet chirurgai sako,kad tai nieko nekeičia ir nebuvo įrodyta,kad tai veiksminga.Tai ir nežinia kur dabar teisybė,nors tiesa mano jaunėlei sesei viena ausis laabai atlėpusi,o mama sakė taip yra todėl,kad tik ant vieno šono gulėjo užgulusį ausyte,jai dabar 20m ir ji dėl to labai kompleksuoja
Atsakyti
mano vyras neseniai prisiminė "atsimeni, kokios buvo Joniuko ausytės? plonos kaip popieriukai wub.gif " Ir nugulėdavo tuos savo popieriukus jis, užsilankstydavo visaip, nieko čia baisaus, daryti nieko nereikia, mano manymu. Dabar jam tuoj 8 mėn, ausytės normalios, gražus berniukas (mamytei aišku pats gražiausias)
Atsakyti
Sveikos,mes irgi uzgulam viena ausyte,ji vis uzsiriecia unsure.gif ir nuotraukoj matosi viena biski daugiau atvipus verysad.gif
Atsakyti
Mano mazajam taip pat kartais uzsilenkia viena ausyte miegant. AIsku,stengiuosi pataisyti, kai pamatau. Bet nemanau,kad ji jam bus atlepus, nes jis jau 7 men.,o ausyte mano akimis visai normali smile.gif
Bet jei pergyveni, kad gali atlepti, tai,manau, bent jau nakciai ar kai miega ir diena, gali uzdeti plonyte kepuryte 4u.gif
Atsakyti
Oi mamytės, tikrai ausytės neatlėps.Čia įgimtas dalykas, o kai miegant užsilenkia tai reikia pataisyti nes leliukui pradės skaudėti .Pleistriukų klijavimas tikrai nepadės , senais sovietų laikais taip darydavo, bet pasitvirtino, kad nesamonė. doh.gif
Atsakyti
Mano suneliui taip pat atsilenkia bet pataisau o tikrai nebus atvėpus ausite neben visalaik laikysi tai tikrai gali
Atsakyti
QUOTE(Livcia @ 2006 03 22, 14:10)
Sveikos,mes irgi uzgulam viena ausyte,ji vis uzsiriecia unsure.gif  ir nuotraukoj matosi viena biski daugiau atvipus verysad.gif

Pas mano dukryte tas pats - viena ausyte labiau atsikisusi doh.gif Bet nemanau, kad tai nuo to, kad ji ja nuguli, kaip ir kita doh.gif
Pleistriukai tikrai nepades, O KEPURYTES MANO MAZAJAI NEPATINKA - TAI NERISU biggrin.gif
Ausu atlepumas yra IGIMTAS!!!
Atsakyti
As tai dedu plona kepuryte, tai ausytes labai grazios.
Atsakyti
biggrin.gif Labas mamytes,
ausytes as irgi labai priziuriu,kad butu neatlepusios. dedu nakciai plona kepuraite,diena ji miega lauke ,o ryte as ja guldau be kepuraites . o del klijavimo tai kiek girdejau grina nesamone. thumbup.gif
Atsakyti
Mano mergytė irgi nuo gimimo galvytę taip pasukdavo miegodama, kad ausytė užsilenkdavo verysad.gif Taisydavau ir taisydavau... Iš tos nevilties irgi galvojau, kad pleistriukus reiks klijuot... Neklijavau ir kepurytės nedėjau ( su kepurėle man rodos vis tiek atlėptų )... Palikau kaip yra... Atsidaviau genams, kaip sakant, kaip bus taip... Jei labai atlėps, operaciją užaugusiai padarysim...
Atsakyti
Mums taip pat pastoviai miegant atlėpsta ausytė tai nakčiai maunam kepurytę ploną thumbup.gif dabar ausytės kaip ir tvarkoje rolleyes.gif
Atsakyti