Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jums buvo taip,kad perklausėte vardo?

Juk būna tokių situacijų smile.gif man pvz buvo 4u.gif atėjo tokia Praurimė (kaip šiandien pamenu) dokumentų priduot (tuo metu univere dirbau) reikia man tem tikrą pažymą jai paduot. Na ji pasakė savo vardą pavardę (pavardė dažna,taigi pagal vardą reikejo atrinkt)...o aš neišgirdau smile.gif kad tik keistas kazkoks smile.gif tai teko perklaust ax.gif
buvo ir univere toks bajeris smile.gif pasakė bahūrėlis savo vardą Erdvilas,o man kažkaip susigirdo Eržilas blush2.gif nu galvoju ir tėveliai jam pasitaikė doh.gif
Atsakyti
man buvo tas pats su Jovaldu. gal 3 kartus perklausiau vardo kai susipažinom. o po to dar per keletą susitikimų vis prašydavau priminti vardą doh.gif
Atsakyti
aisku buna bigsmile.gif ir ner cia ko gedytis... as tai zmogus paprastas, neisgirdau, nesupratau, tai ir perklausiu ax.gif ir ko cia gedytis rolleyes.gif

o tuo labiau siais laikais, kai tokie neiprasti vardai ax.gif

Atsakyti
Ko tik nėra buvę! Ir perklausiu, ir perklausus užmirštu doh.gif .
Kartą perrašinėjau rankraštinį tekstą, žiūriu, parašyta pavardė "Pedikienė"... doh.gif Net rankos sukaito. Galvoju g.gif , negali būti tokia pavardė (o buvau girdėjusi!). Pasitikslinau, aišku netokia. Būčiau parašiusi, būčiau moteriškę mirtinai įžeidusi.
Nežinau kodėl, bet dažnai vardų neatsimenu iš karto. Beje, neišimtis ir mano vyro vardas. Jis prisistatė, aš pasakiau "malonu", o kai išėjo, klausiu kitų "koks jo vardas?" doh.gif
Atsakyti
Būna taip, bet visada perklausiu ir jeigu vėliau reikės dar ir užsirašau, jeigu esu įsitikinusi kad tikrai neprisiminsiu. Pirmą kartą teko perklausti tokio vardo - Juvenalis. Po to užsirašiau ir vis pažiūrėdavau, kol atsiminiau.
Atsakyti
as tai i viena bendradarbi pirma menesi tik "klausyk" "ar girdi" ir visokiais kitokiais kreipiniais kreipdavausi, nes vis varda pamirsdavau. Nors ir siandien ne labai zinau Jurandas ar Jorandas jo vardas doh.gif
beje, man su savo vardu pakankamai ne mazai vargo - amzinai iskraipo. as jau prisistatydama sakau Indra, galune -A, bet vistiek visiems Indre gaunuosi. o dar blogiau Inga blink.gif
Atsakyti
Mano vardo beveik nuolat perklausia. Nors nėra jis nei labai retas, nei labai neįprastas. Daugelis taip ir neįsidėmi, padaro mano vardą ilgesnį nei yra biggrin.gif
Pačiai būna labai nesmagu, kai perklausiu vardo, bet aišku pasitaiko ir manau, tai yra normalu
Atsakyti
perklausia neretai nors vardas trumpas ir paprastas biggrin.gif dazniausiai perklausia ar ne Joana biggrin.gif
Atsakyti
yra tekę wink.gif bet dažniau tenka vaiko vardą keliskartus kartoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano mergautine pavarde buvo labai panasi i zodi "giminaite". Vaikysteje gulejau ligonineje, tevai uzejo pas gydytoja pasikalbeti. Sako mano varda, pavarde, "esam jos tevai... " O ta turbut nelabai isgirdo, atsake "tai suprantu, kad ji jusu giminaite, bet kokia ligones pavarde?" biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 12 02, 21:17)
aisku buna  bigsmile.gif ir ner cia ko gedytis...  as tai zmogus paprastas, neisgirdau, nesupratau, tai ir perklausiu  ax.gif ir ko cia gedytis  rolleyes.gif

o tuo labiau siais laikais, kai tokie neiprasti vardai  ax.gif

Visiškai pritariu drinks_cheers.gif Nematau nieko gėdingo jeigu tenka pačiai perklausti ar tavęs perklauso vardo rolleyes.gif
Atsakyti
man buvo nesusipratimu su vardu giulnara bigsmile.gif
Atsakyti