Įkraunama...
Įkraunama...

Buvusi auklė apkalba mūsų šeimą

Oj kiek kartų vaikų aikštelėse esu girdėjusi daugybę slapčiausių kažkokių man nežinomų šeimų paslapčių blink.gif Tos auklės kartais būna pasiutusios - šitaip apkalbinėt - apie atlyginimus, paskutinius pirkinius, drabužių spalvas ir jų skalbimo dažnumą, klotas-neklotas lovas, plautas-neplautas lėkštes, gražias-negražias moteris ir turtingus-neturtingus vyrus... Graudu klausyt doh.gif
Atsakyti
oj pazistama situacija mirksiukas.gif Kieme daznai matydavau auklyte su mergaite, bet bendaruti neteko. Maciau, kad ji rupestinga ir demesinga. Kai man prireike aukles neabejodama ja pasikvieciau (ji jau buvo laisva). Tai atejus i musu seima ji pradejo apkalbineti savo ankstesne seima, kur priziurejo mergyte doh.gif Tai tokiu negraziu dalyku suzinojau doh.gif Po kiek laiko man teko su ja atsisveikinti, tai dabar ji apie musu seima nebutus dalykus pasakoja. Bet kaip nuo tokiu apsisaugoti, tai as nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelena.R @ 2009 10 19, 17:07)
oj pazistama situacija  mirksiukas.gif  Kieme daznai matydavau auklyte su mergaite, bet bendaruti neteko. Maciau, kad ji rupestinga ir demesinga. Kai man prireike aukles neabejodama ja pasikvieciau (ji jau buvo laisva). Tai atejus i musu seima ji pradejo apkalbineti savo ankstesne seima, kur priziurejo mergyte  doh.gif  Tai tokiu negraziu dalyku suzinojau  doh.gif  Po kiek laiko man teko su ja atsisveikinti, tai dabar ji apie musu seima nebutus dalykus pasakoja. Bet kaip nuo tokiu apsisaugoti, tai as nezinau  blush2.gif


Viskas juk buvo aisku jau tuomet, kai ji kita seima apkalbinejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2009 03 10, 18:32)
Kai sunus dar tebuvo 1,5 m. veziojau salia namu esanciame parkelyje. Pries mane ejo dvi bobulytes ir viena veziojo vezimeli, o kitai is paskos begiojo nediduke mergyte. Kazkaip gavosi, kad prasilenkiant jos uzkabino mane ir trumpam iki ko priejom gatve snektelejom. Abi jos buvo auklytes, viena su vezimuku mazai tekalbejo, o kita su mergyte man isklojo viska  doh.gif Kad mergyte mazai kalba nors 2 m. jau, kad isterikuoja, kad jai atrodo nesveika, durna ir pan.  doh.gif Suzinojau as po keliu klausimu kiek metuku anukytei, koks vardas  blink.gif Apie motina irgi buvo papasakota, kad nepriziuri, nemyli ir pan. Ka galiu pasakyti kai taip sneka visiskai svetimas zmogus pirmam sutiktam  doh.gif Kas dar labiau uzkliuvo, tai kad ji pati mergytes beveik nepriziurejo, lakste  ji po pieva, isbego i gatve, kai as atkreipiau demesi tada suskubo pasaukt  blink.gif Nukrito, verkt pradejo tai ji durna prie visu isvadino  doh.gif  doh.gif Gaila nezinojau kieno ta auke buvo, nes buciau tikrai nuejus ir papasakojus tevams ka girdejau ir maciau  ax.gif

Siaubas, pati dirbau aukle, ir su mamytėm pašnekėdavom parkeli, bet tokių dalykų nesu girdėjus. Visi vaikai turi "ožiukus", nieko čia nuostabaus, tai visai nereiškia kad jis durnas. g.gif
Atsakyti
Vakar turejau pora pokalbiu su auklem, tai vinena visai butu nieko, bet is karto jai pasakiau NE del neigiamo poziurio i kitus vaikus ir ju tevelius. Nei vieno gero zodzio neisgirdau apie pries tai priziuretus vaikus ir ju seimas: visi tevai aukleja ne taip, maitina taip pat ne taip, nes vieni vaikai viduriuoja, kiti, pasak jos, "per menesi karta spirom varo", visi auginti vaikai taip pat nekokie, beveik visi isterikai, nesuvaldomi ir pan., visi turi elgesio ir kitu problemu ir t.t. Vienu zodziu, buvau apakus, kaip taip snekedamas zmogus gali tiketis darbo.
Atsakyti
ai, ir as papasakosiu, nors istorijai jau 10 metu doh.gif lotuliukas.gif
turejom auklyte is gretimo rajono. neitikom mes jai, nes neklausydavom. o liepe,: kad vadintumem "mociute", kad nusipirktumem kitoki sviestuva i virtuve (kaip tik mate senukuose su raudonom rozem), kad perstumdytume baldus, kad griezciau baustumem vyresni sunu (kurio ji nepriziurejo), kad ishklausyciau jos seksualinio gyvenimo smulkmenas (kokioj pozoj ir kaip ji pastojo doh.gif ir t.t), na ir t.t
Nors siaip ji buvo moteris punktuali, sazininga, svari, tvarkinga..... ishsiskyrem po beveik metu ir emem naujos auklytes ieskotis ax.gif
Nuvaziavom susipazinti su moterim paskambinusia pagal skelbima; na ka, gyvena vel gretimai, nuvaziavom, pasikalbejom, paklausinejo ji musu apie vaikus, i vaikus pasiziurejo - o po to sako- siaip tai as dirbt neketinu, bet va Tamara (musu buvusioji) tiek visko apie jus pripasakojo, kad idomu paziuret kaip atrodot buvo blink.gif blink.gif blink.gif
taip netekom zado kad net pasakyt nebebuvo ka.... doh.gif
Atsakyti