Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: spec. l/d '' Pušaitė''

gal kas savo mažylį leidžiat į šį darželį,gal galit pasakyt,kokia ten atmosfera,kaip auklėtojos?beje,kas labai svarbu,ar priima sergančius vaikučius,ar netenka epidemijų metu prasėdėt namie?..ačiū 4u.gif
Atsakyti
cia,jeigu ka, turiu galvoj Klaipedos darzeli 4u.gif
Atsakyti
[quote=believer,2007 01 04, 22:49]
cia,jeigu ka, turiu galvoj Klaipedos darzeli 4u.gif
[/quote

Nuostabus darželis, thumbup.gif ,jauki aplinka, nuostabios auklėtojos, vedėja, ir visas darželio kolektyvas... Vyksta vaikučiams daug renginių. Mano dukrelei liko vos keli mėnesiai, ir bus išleistuvės. 4u.gif Ji visada noriai ir su nuotaiką, keliasi rytais ir eina į darželį. Kai buna savaitgalis, ji jau nebesulaukia, kada vėl reikės eiti į darželį. smile.gif Drąsiai siūlyčiau tik šį darželį wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū, kad atsiliepėt, jau norėjau prieš kelias dienas ten ir vesti dukrytę, bet kaip tik vietų nebeliko doh.gif tai dabar žinosiu, kad nuo rudens drąsiai galima vest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(believer @ 2007 04 21, 21:21)
Ačiū, kad atsiliepėt, jau norėjau prieš kelias dienas ten ir vesti dukrytę, bet kaip tik vietų nebeliko doh.gif  tai dabar žinosiu, kad nuo rudens drąsiai galima vest biggrin.gif



Sekmės jums mirksiukas.gif . O dukrelė gal elergiška, kad pasirinkote šį būtent darželį? g.gif
Atsakyti
sveikos, aš savo berniuką ruošiuos vest į šį darželį. Kažkur irgi paskaičiau gerų atsiliepimų... Startuosim nuo rudens, nors labai norėčiau jau šį pavasarį ar vasaros pradžioj. Sako vaikai geriau adaptuojasi dėl ligų. (mažesnė tikimybė kad sirgs) jei vedi šiltuoju metų laiku.
lAuksiu kitų mamyčių komentarų apie šį darželį.
beje užrašiau ir į Želmenėlį, bet kažko labiau dūsia traukia prie Pušaitės... rolleyes.gif
Atsakyti
Sitas darzelis tikrai neblogas.
Lopselinukai visada uzimti, jau net nespeju suziureti ju darbeliu (koridoriuj visad buna mazyliu rankdarbiu stendas) wub.gif
Maistas ivairus. Aukletojos geros. Ko daugiau reik thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaipėdiete @ 2007 04 21, 22:21)
Sekmės jums  mirksiukas.gif . O dukrelė gal elergiška, kad pasirinkote šį būtent darželį?  g.gif

Aciu smile.gif taip,buvo nustatyta alergija, nors dabar stipriai nesireiskia, bet manau,kad ten nemaitins bet kuo ax.gif visai nenoriu, kad kokiais neaiskiais gerimais girdytu ar pyragu su irgi nezinia kuo duotu,kas gali pasitaikyt kitame darzelyje. tai man ten zymiai patikimiau.
Papildyta:
QUOTE(tori @ 2007 05 02, 13:39)
sveikos, aš savo berniuką ruošiuos vest į šį darželį. Kažkur irgi paskaičiau gerų atsiliepimų... Startuosim nuo rudens, nors labai norėčiau jau šį pavasarį ar vasaros pradžioj. Sako vaikai geriau adaptuojasi dėl ligų. (mažesnė tikimybė kad sirgs) jei vedi šiltuoju metų laiku.
lAuksiu kitų mamyčių komentarų apie šį darželį.
beje užrašiau ir į Želmenėlį, bet kažko labiau dūsia traukia prie Pušaitės... rolleyes.gif

as taip pat norejau del to pavasari pradeti, bet jau vietu nebera, na nebent atsilaisvino kokia. o ir atostogaus darzelis vasara smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo believer: 08 gegužės 2007 - 19:48
Believer
, na kai as pasakiau kad nuo rudens noretumem lankyti, tai direktore mane patikino kad tikrai mes pateksim. grupeje bus 2-3 metu vaikuciai.
As vis dar abejoju, nes bijqau ligu. mes buvome pradeje lankyt 1,5 m. l/d Zuvedra tai po 3 d. 2 sav. sirgo, taip pratempem 2 men. ir atsiemem, nes istisai sedejau biuletenyje ir vaikucio labai gaila buvo... na gal bus dabar sustiprejes smile.gif
Atsakyti
sveikos mamos, taigi mano bernelis irgi lanko sita darza. Nu ir liuks jis mums. Turejom patirties su tipo vienu geriausiu miesto darzu, tai aciu, ne uz ka negriztume (atsirenkami tevai, rinkliavos, arogancija...). O cia labai paprasta draugiska atmosfera. Aisku, viskas priklauso nuo aukletoju. Taciau istaigos personalo problemos islenda - pvz. senam darze vaikas bijodavo kitos grupes aukletojos, net rekdavo ja pamates. Pasirdo, ji vaikus musdavo... Cia per 2 metus net itarimo jokio neturejom. Atvirksciai, labai daug demesio is personalo, ar problemos, ar susirgo - visuomet kalbasi, padeda.
Del maisto - kazka galima riboti. Dirba alergologe, tai iskart klausia ko vaikiukas negali valgyti. Beje, darzo meniu nera zuvies ir kiausiniu. Mes pirmais metais buvom atsisake kakavos, ir tvarkingai visus metus vaika girde tik arbatele.
Daug veiklos: sportas, muzika, spektakliai, kasdien 2 k. i lauka (kas nelabai patinka saltuoju periodu), reguliarus uzsiemimai, ivairus darzelio konkursai, o dar proceduros po ligos.
Kas dar labai patinka - del tu 2 k. lauke vaikas pazista beveik visa darzeli, tiek vaikus, tiek aukletojas. Nu zodziu, bendruomeniskai jie ten gyvena...
Atsakyti
smagu girdite kad ir pas kukutiene geri atsileipimai. 4u.gif idomu dar del maisto. Ar nebuna jis visai bevertis? tikiuos negirdo kokiu soju mišiniais ir šiaip kasdieniniam gyvenime nevalgomu maistu. mano vaikinas megsta zuvi ir kiausinius, nu ka darysi, reiks namuose atpirkt trukuma. maniškis daugiau visokiem vaisiams alergiskas. bet maistas gal nebus didele problema. Svarbiausia kad noriai eitu.
Atsakyti
QUOTE(tori @ 2007 06 16, 00:19)
smagu girdite kad ir pas kukutiene geri atsileipimai. 4u.gif  idomu dar del maisto. Ar nebuna jis visai bevertis? tikiuos negirdo kokiu soju mišiniais ir šiaip kasdieniniam gyvenime nevalgomu maistu. mano vaikinas megsta zuvi ir kiausinius, nu ka darysi, reiks namuose atpirkt trukuma. maniškis daugiau visokiem vaisiams alergiskas. bet maistas gal nebus didele problema. Svarbiausia kad noriai eitu.



Kiausiniu manau, gauna pakankamai su maistu ( gal i farsha deda ar kepinius, blynus, sausainius). Tereikia pasakyti ko negali vaikiukas valgyti, ir tuos produktus jam is raciono isims. O jei visa kita gali, ta ir gaus.
Atsakyti