Įkraunama...
Įkraunama...

Svogūnai

O man toks sumuštinis turi būti BŪTINAI su svogūnais pjaustytais ŽIEDELIAIS smile.gif. fantastiškai skanu. dar jei ant viršaus svogūnų laiškų pabarstyt truputuką ar kapotų petražolių.... mmmmmmmm...
Atsakyti
kepiau tuos svogunu ziedelius tesloje blink.gif blink.gif blink.gif
gavosi kazkoks kosmaras huh.gif blynas, o viduje toks sleikstus minkstas svogunas dry.gif , gal ka ne taip padariau g.gif
Atsakyti
QUOTE (hobo @ 2004 11 04, 06:25)
kepiau tuos svogunu ziedelius tesloje blink.gif blink.gif blink.gif
gavosi kazkoks kosmaras huh.gif blynas, o viduje toks sleikstus minkstas svogunas dry.gif , gal ka ne taip padariau g.gif

Aš keptus valgiau "Šeduvos malūne"-man labai patiko thumbup.gif ,tešla trapi..Pati negaminau, bet pasiūliau,nes galvojau,kad nieko " chitro" ten juos pasigamint wink.gif Gaila,kad nepavyko sad.gif Kepimo niuansų nezinau sad.gif
Atsakyti
tai buvo kepimo aprasymas kazkurio temoj. man irgi gavosi gan traskus tokie, bet tesla dzin esmė, kad viduj toks sleikstus svogunas laugh.gif gal kitiem kaip tik tai butu labai skanu, vat buvau namie viena tai pasigaminau pries nml ir suds gavosi.
Atsakyti
Ar nereikejo ta svogunkuka pavolioti miltuose? g.gif
Atsakyti
taigi pavoliojau tesloj, kuria dariau is miltu biggrin.gif
Atsakyti
Vat tame ir reikalas, kad pirmiausiai apvolioti miltuose, kad svogunas sausesnis butu, o tik paskui telsoje. Bent as taip manau, teoriskai taip gal, praktiskai nebandziau biggrin.gif
Atsakyti
bet tai kur man dabar bliudą tų keptų svogūnų dėt, siūliau katei, bet labai isižeidė laugh.gif
Atsakyti
Dar priedo valerijono pasiulyk, tada jai vienodai bus ka esti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (hobo @ 2004 11 04, 07:19)
bet tesla dzin esmė, kad viduj toks sleikstus svogunas laugh.gif

Tai gal tu svogūnų nemėgsti g.gif O gal svogūną paprieskoniuot ir pamarinuot reikėjo g.gif
Atsakyti
tai vat jau išsiaiškinau:))nuo durnumo vaistų nėr, paskambinau draugui pasiguosti, o jis sako, tai gi tu svogūnų nemėgsti. nu visai iškvėšau per darbus ir mokslus. buvau pamiršus, kad svogūnų nemėgstu. blink.gif blink.gif
Atsakyti
hobo, rasei ,kad gavosi "blynas , o viduje svogunas". kokia tesla darei? g.gif is tiesu turi gautis tokia traski plutele ant to svoguno... na tu nemegsti,bet gal kitos bandys:

tesla:

1,5 puodelio miltu
2 kiausiniu tryniai
~ puodelis nusigaravusio alaus
druskos ir pipiru

1. is siu produktu padaryti tesla.

2. svogunus atskyrus ziedeliais trumpai nuplikinti karstu vandeniu, pabarstyti druska ir pipirais, tada mirkyti tesla ir atsargiai su deti i karsta alieju.

3. truputi padazyti skaniausiam kecupe ir valgyti uzgeriant skaniausiu alumi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti