Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras ir papuošalai

QUOTE(grange @ 2007 01 13, 13:13)

mačiau viename žurnale vyras į bambą įsivėręs  blink.gif  doh.gif

rolleyes.gif o jei i papuka? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(micietta @ 2007 01 13, 14:41)
rolleyes.gif o jei i papuka? doh.gif  lotuliukas.gif

gun_bandana.gif išlupčiau su dantim pamačius lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei tų papuošalų daug, tai, manau, nesuderinama. Užtenka kelių papuošalų vyrui. Na maniškiui gana žiedo.
Atsakyti
MB irgi tik žiedu apseina, ir laikrodis tai turūt keikvienam vyrui yra būtinybė, jau jis jo papuošalu ir neskaito...
Atsakyti
mano vyras noriai užsideda kokį menininko darytą sidabrinį žiedą. jo rankoms jis labai tinka...Esu nupirkusi plieno apyrankę su magnetais, tai ne tik labai gražu, bet ir sveika, ją taip pat noriai nešioje. dar maniškis prasidūręs ausis, vienoje dvi skylutes, kitoje viena-atrodo fantastiškai thumbup.gif ( nors draugai labai išbrokyjo dėl šito poelgio). Kartais einant į kokią didesnę šventę nulakuoju jam juodai nagus.( šarmo tikrai priduoda, negaliu atitraukti akių nuo jo). Kartais pareikškia norą pasipuošti manaisiais kriauklių karoliais...Visa tai man labai patinka ir labai jaudina.
Žinau, sakysite, gal jis gėjus, ar iš narcizų giminės...? Bet galiu patikinti, tikrai ne, tiesiog turi laisvumo pojūti ekspermentams...
Atsakyti
man negrazu jei pas vyra ant pirstu ziedu primaustyta schmoll.gif manau vestuvinio ziedo per akis smile.gif niu kai grandinele kabo ant kaklo tai visai manau normaliai.nu tik man nepatinka jei pasikabina sidabrine.niu nezianu bet man kazkaip visai negraziai atrodo
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2007 01 28, 15:25)
man negrazu jei pas vyra ant pirstu ziedu primaustyta schmoll.gif  manau vestuvinio ziedo per akis smile.gif  niu kai grandinele kabo ant kaklo tai visai manau normaliai.nu tik man nepatinka jei pasikabina sidabrine.niu nezianu bet man kazkaip visai negraziai atrodo

pas maniškį, tai neprimaustyta žiedų, tačiau ant kairės rankos užsideda vieną, o ant dešnės vestuvinis. nemanau, kad tai pjaunasi ir matytųsi prisikarstymo požymių...
Atsakyti
QUOTE(Fui @ 2007 01 28, 14:22)
mano vyras noriai užsideda kokį menininko darytą sidabrinį žiedą. jo rankoms jis labai tinka...
Esu nupirkusi plieno apyrankę su magnetais, tai ne tik labai gražu, bet ir sveika, ją taip pat noriai nešioje.
dar maniškis prasidūręs ausis, vienoje dvi skylutes, kitoje viena-atrodo fantastiškai thumbup.gif
Kartais einant į kokią didesnę šventę nulakuoju jam juodai nagus.( šarmo tikrai priduoda, negaliu atitraukti akių nuo jo). Kartais pareikškia norą pasipuošti manaisiais kriauklių karoliais...Visa tai man labai patinka ir labai jaudina.

g.gif na įsivaizduoju ir jį prie meno, galbūt kokias odiniais rūbais, ilgais plaukais.. ir pan.. jei jums gražu ir tinka tai šaunu, man asmeniškai mažų mažiausiai keistai atrodytų vyras, jei ne gotas koks, dažytais nagais ir kriauklių vėriniu.. nu sorry 4u.gif
Atsakyti
Man graziausias aksesuaras vyrui - vestuvinis ziedas ir laikrodis, ir jokiu ten apyrankiu ar grandineliu schmoll.gif
Atsakyti
Aš irgi sutinku... bigsmile.gif vestuvinis žiedas, laikrodis.
Na dar kaklairaščio tas papuošaliukas, ranokogalių sąsagėlės wub.gif .
biggrin.gif
Atsakyti
O man grazu ziedas ant vyro pirsto ir grandinele ant kaklo jei ji skoninga ir vyriska smile.gif
Atsakyti
Man tai kažkodėl labai juokingai ir neskoningai atrodo, kai jauni, nevedę vyrai nešioja masyvius auksinius ar sidabrinius žiedus. Dar prie banditiško stiliaus (a la juodas kostiumas, lakuoti batai su smailais galais, juodas golfas su kaklu ar juodi marškiniai) galima sakyti ir dera, bet jei su tokiais žiedais pasirodo koks eilinis vaflis, tai griūk iš juoko.
Atsakyti