Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip rengti nestandartinį vaiką?

Mano dukryte stambesne ,nei standartiniai jos amziaus vaikai. Musu miestelyje beviltiska nupirkti drabuzeliu jai.Visada perku kokiais 2-3 dydziais didesnius ir trumpinu rankoves,kelnytes... Gal kas zinote kokiose parduotuvese Vilniuje galima rasti drabuzeliu stambesniems vaikams. kur geriausia apsipirkineti?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisy: 26 sausio 2007 - 14:26
QUOTE(Babalia @ 2007 01 25, 10:35)
Mano dukryte stambesne ,nei standartiniai jos amziaus vaikai. Musu miestelyje beviltiska nupirkti drabuzeliu jai.Visada perku kokiais 2-3 dydziais didesnius ir trumpinu rankoves,kelnytes... Gal kas zinote kokiose parduotuvese Vilniuje galima rasti drabuzeliu stambesniems vaikams. kur geriausia apsipirkineti?
na mano sūnus,iš pasakojimo sprendžiu,toks kaip jūsų dukrytė,tai šias problemas žinauir iki šiol nelabai kaip sekasi su rūbais doh.gif beveik viską siuvu pas siuvėjas,dar viršutinę dalį dar,dar,bet jau su kelnėm tai doh.gif Jei per liemenį tinka,tai ilgis ryškiai per ilgos ,nešu trumpint unsure.gif ,o pvz džinsų niekada neperku ,nes jei per liemenį tinka tai jau aišku,kad bus per ilgi,o klynas palei kelienus doh.gif ,žodžiu parduotuvėse perku tik treningo kelnes,arba kelnes su guma,o kad tokiems vaikams būtų kur nors parduotuvė niekada negirdėjau unsure.gif ,nors gal yra.Manau mamytės pasidalins patirtimi ir savo žiniomis unsure.gif Žodžiu problema su tokių vaikučių apranga ax.gif Beje Babalia liuks temutė ir man labai aktuali biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau, kaip Vilniuje, bet Kaune yra parduotuvė Xteens, "Savam". Ten prekės paaugliams. Tai pardavėja sakė, kad turi drabužių ir stambesniems vaikams. Pati nežiūrėjau - man aktualiau priešingai, labai ploni vaikučiai, bet man regis, kad ten labai mažų dydžių nėra. Ta prasme, gal nuo kokio 120 ūgio prasideda...
Atsakyti
Aciu ,kad atsiliepeteuser posted image.
Lygiai taip pat auginau ir savo sunu.Jis niekad nesirengdavo dzinsu,nes spaudzia pilva. Bet berniuko poreikiai mazesni. Dabar jau jis isaugo i grazu liekna paaugli,problemos baigesi. O dabar vargstu su mazaja "grazuole". Gerai ,kad bent turi kantrybes matuotis drabuzius parduotuveje. Nusipirkome dzinsus "Mada vaikams" parduotuveje. Gerai ,kai dabar madingi pazemintu liemeniu, tai 3 dydziais didesni buvo tik per ilgi.
Atsakyti
Kažin tik męs dviesie turin tokių problemų,ar čia kaip yra g.gif
Atsakyti
Yra ir Vilniuje buvusiame centriniame univermage X-teen parduotuvė thumbup.gif aišku kainos truputį kandžiojasi, bet kai iš viso nebelieka kuo aprengti ir apauti vaiko doh.gif Bet net ir ten kelnių kad tiktų ir patiktų negavom schmoll.gif Bet užtai koks buvo džiaugsmas kai "BIG" parduotuvėj "Seppele" nupirkom vaikinui ne trikotažines o medžiagines kelnes su pamušalu clap.gif o tai kai šitaip nieks netinka tai jau baigiu kompleksą įsivaryti blush2.gif o su džinsais tai istorija tokia: rodos jau ir pamatuojam Gariūnuose ir nesvarbu būna kad ilgi patrumpinsim-parvažiuojam namo ir prasideda rėkimas spaudžia veržia ir t.t. Tuos džinsus nešioja 3 metais vyresnis sūnus- nors tokia nauda bigsmile.gif nes didžiulė problema ir jį ištempti į parduotuves aš jau nekalbu apie matavimąsi doh.gif Taip kad užvesta tema tikrai thumbup.gif Dalinkimės mamos savo vargais rengiant nestandartinius vaikus lotuliukas.gif
Atsakyti
Mažiukams dar galima pirkti iš internetinių parduotuvių. Va tam pačiam www.childrensplace.com yra trijų pločių drabužių. Bent jau berniukams, į mergaites nesigilinau... Pas berniukus yra paprasti, o taip pat "slim" ir "husky". Tiek, kad ten ar ne iki 158 ūgio, toliau viskas...

Tai aš pirkdavau ten todėl, kad tik ten rasdavau slim, o jūs galit imt husky, o mergaitėms - plus... smile.gif Per išpardavimus net ir kainos būna proto ribose - aišku, kažkiek sumoki tarpininkei, sumoki už siuntimą, bet iš bėdos vis tiek įmanoma...
Atsakyti
Su berniukais dar problema ir ta kad jie nemegsta eiti i parduotuves ir matuotis drabuziu. Sako "ai bus gerai" , o namie raukosi. Mergaites labiau suinteresuotos buti grazios.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2007 01 25, 21:53)
Nežinau, kaip Vilniuje, bet Kaune yra parduotuvė Xteens, "Savam". Ten prekės paaugliams. Tai pardavėja sakė, kad turi drabužių ir stambesniems vaikams. Pati nežiūrėjau - man aktualiau priešingai, labai ploni vaikučiai, bet man regis, kad ten labai mažų dydžių nėra. Ta prasme, gal nuo kokio 120 ūgio prasideda...

Man irgi aktuali smulkaus vaiko rengimo problema. Mergaitė labai smulkutė, o ūgis normalus, t.y. standartinis pagal bendraamžius. Nupirkti džinisukus, kitas kelnes - vargas. Užsisega ir nusmunka iki kelių. Jei geras per liemenį, tai tada tik bridžai. Tai ir nešiojam (gerai, kad madinga), bet jau taip nusibodo mergaitei, norim ir ilgų kelnyčių.
Gal kur galima rasti drabužių smulkiems vaikams?
Atsakyti
Turim ir mes tokiu problemu. Sunui issirinkti kelnes be sansu, nes spaudzia pilva doh.gif Paskutinius dzinsus nupirkom jam Flagmane "Seppala: parduotuveje. Kainavo ne per maziausiai, bet nors trumpam vaikas turi kuo apsirengti unsure.gif
Atsakyti
Mano sunus irgi pilnokas, kelnes išrinkti jam būdavo problema. Šįmet jam tinkamas kelnes radom X- teen parduotuvėje VCUPe :super .Į kelnių juosmenį įsiūta guma, todėl neveržia. Ten rubai 5 dydžių pagal pilnumą. Kainos nemažos, bet pas siuvėjus siūtis irgi panašiai išeina. Dydžiai paaugliški 140-170 cm ūgio.

Atsakyti
as savo zuikiui,kad pilvo nespaustu,stengiuosi kombinzonus pirkt mirksiukas.gif aisku,keliais dydziais per dideli,bet kelniu galus atlenki ir valio bigsmile.gif
Atsakyti