Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai hemoglobinui pakelti

Mano metinuko hemoglobinas 80. Paskaičiau receptų. Reikės pabandyt granato, spanguolių ir dilgėlių arbatos. Nors išrašė Hemofer, bet tokia šlykštynė, tai nežinau kaip reikia sugirdyt doh.gif Bandysiu toliau jūsų minėtus produktus 4u.gif
Atsakyti
as vaikams karta i savaite viriau jautienos liezuvi. kraujo tyrimai tikrai pagerejo thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane visada žemokas hemoglobinas buvo, o dabar kai laukiuosi dar pamažėjo.. Tai mano gydytoja rekomendavo tokį mišinuką pavartoti: lygiomis dalimis imti spanguoles, gr.riešutus ir medų bei viską sutrinti. Valgyti po 3-4 š. Skonis neblogas, o ar pakels hemoglobiną, žiūrėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2012 09 01, 01:43)
Mano metinuko hemoglobinas 80. Paskaičiau receptų. Reikės pabandyt granato, spanguolių ir dilgėlių arbatos. Nors išrašė Hemofer, bet tokia šlykštynė, tai nežinau kaip reikia sugirdyt  doh.gif  Bandysiu toliau jūsų minėtus produktus  4u.gif


Mano metinuko hemoglobinas 103, tai pergyvenu nemazai. Pavasari buvo lygiai toks pats gerem Ferum lek, o dabar hemofera geriam. Valgom labai prastai. Geriam hefera ir sumaisau ji su kokiomis nors rugsiomis sultimis. Stengiuosi po keleta lasiuku duoti granatu sulciu, obuoliu. Dar girdejau, kad spaudzia dilgeliu sultis ir duoda po arbatini sauksteli vaikuciams. Ir aisku kuo maziau pienisku produktu, nes jie neleidzia pasisavinti gelezies. o siaip liezuvis, grikiai, raudona mesyte. taciau gydytojai sake, kad vien su maistu neatsistatysim normos hemoglobino, reikia ir vaistuku verysad.gif
Atsakyti
Radau toki recepta, bet dar nebanziau blush2.gif


1 stiklinė džovintų abrikosų

1 stiklinė razinų

1 stiklinė džovintų figų

1 stiklinė džovintų slyvų

1 stiklinė graikiškų riešutų (nuvalytų)

2 citrinos

1 stiklinė medaus

Vaisius susmulkinti, isspausti citrinos sulciu ir viska sumaisyti su medumi.
Laikyti saldytuve stikliniame inde.
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2012 09 12, 12:55)
Radau toki recepta, bet dar nebanziau  blush2.gif

Sita recepta kaip tik siandiena buvau radusi, patiko, toks galima sakyti vietoj saldainiu smile.gif Bandysiu itraukti i savo meniu kuo daugiau gelezies turincio maisto, nes neissigydau mazakraujystes, papildai neisisavina..
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 09 12, 14:56)
Sita recepta kaip tik siandiena buvau radusi, patiko, toks galima sakyti vietoj saldainiu smile.gif Bandysiu itraukti i savo meniu kuo daugiau gelezies turincio maisto, nes neissigydau mazakraujystes, papildai neisisavina..



Gal vartojate daug pienisku produktu? Taip pat po gelezies negalima gerti kuri laika arbatos ir kavos.
Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2012 09 14, 12:30)
Gal vartojate daug pienisku produktu? Taip pat po gelezies negalima gerti kuri laika arbatos ir kavos.

Megstu ir daug vartoju pieno produktu, anksciau i tai nelabai kreipdavau demesio, isgerdavau gelezi po arbatos. Dabar jau susirupinau, prisirinkau daug internete medziagos apie mazakraujyste. Siuo metu esu pasidariusi ir vartoju burokeliu, morku, spanguoliu sultys ir medu lygiomis proporcijomis, galvojau skonis bus nelabai, bet skonis panasus i sirupo smile.gif
Atsakyti
http://www.dieta.lt/...stoforas2_plist[subst]=ms&vv_maistoforas2_plist[action]=filter&vv_maistoforas2_plist[sort]=0&vv_maistoforas2_plist[limit]=50&vv_maistoforas2_plist[pointer]=1&vv_maistoforas2_plist[ms]=fe&cHash=802d339aee1d59edfdab3433965e1feb#pager-top

Laba, mano maziau hemoglobinas irgi vis ant ribos, tai stai ka turiu issisaugojusi - maisto produktai kur daugiausia gelezies wink.gif
Man labai tiko kad dziovintose petrazolese jo labai daug, tai jam vis i koki maista barstau wink.gif ir prieskonis ir nauda wink.gif

Ziuriu visos nuorodos nededa, ten reikia atsifiltruoti pagal mineraline medziaga ir gelezi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Floweeer: 15 rugsėjo 2012 - 21:48
QUOTE(Floweeer @ 2012 09 15, 22:46)
http://www.dieta.lt/...stoforas2_plist[subst]=ms&vv_maistoforas2_plist[action]=filter&vv_maistoforas2_plist[sort]=0&vv_maistoforas2_plist[limit]=50&vv_maistoforas2_plist[pointer]=1&vv_maistoforas2_plist[ms]=fe&cHash=802d339aee1d59edfdab3433965e1feb#pager-top

Laba, mano maziau hemoglobinas irgi vis ant ribos, tai stai ka turiu issisaugojusi - maisto produktai kur daugiausia gelezies wink.gif
Man labai tiko kad dziovintose petrazolese jo labai daug, tai jam vis i koki maista barstau wink.gif ir prieskonis ir nauda wink.gif

Ziuriu visos nuorodos nededa, ten reikia atsifiltruoti pagal mineraline medziaga ir gelezi wink.gif

Labai naudinga nuoroda, aciu thumbup.gif
Atsakyti
MAn labai padėjo dilgėlių arbata thumbup.gif
Atsakyti

Mamyte ar Tu isprotejai?! Ar sudeti Hematogeno skaitei? Ten tik CUKRUS su CUKRUMI.

Atsakyti