Įkraunama...
Įkraunama...

Farma vaistinės

Niekad ten neinu g.gif o kiek ėjau, pirkau ką tai vis per brangu buvo, nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Siaip stengiuosi sia vaistine aplenkti, nes kainos tikrai labai dideles, bet deja, ji man vis pakeliui maisosi biggrin.gif ti kviena kart patiko, kai nuejau visa persalusi vaistu pirkti, man pridejo pilna maiseli reklaminiu propolki pastiliu nuo gerkles thumbup.gif matomai ant geros nuotaikos uztaikiau biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Kažko nepaprasto ir stebuklingo,
Krentančio tiesiai į rankas..
Saulės ir sniego verčiančių šypsotis,
Begalinės laimės ir meilės.
Linksmų Kalėdų!
Atsakyti
truputi brangiau vaistai, pigiau negu kitur nusipirkau palu
Atsakyti
jie netruputi, jie ziauriai brangus, kur seimos vaistinej vaistai kainuoja 41lt, tai pas juos kainuoja 49lt. o dar vitaminu maciau AKCIJA, tai kaina lgiai tokia pati kai titose vaistinese be akcijos... daugiau niekada nebeisiu i ta vaistine
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2007 12 24, 18:08)
user posted image

Kažko nepaprasto ir stebuklingo,
Krentančio tiesiai į rankas..
Saulės ir sniego verčiančių šypsotis,
Begalinės laimės ir meilės.
Linksmų Kalėdų!


Kaip grazu!Pasijutau kaip kaime, vaikystej,paziurejus si atviruka!
Atsakyti
QUOTE(Smaika @ 2007 12 25, 15:16)
Kaip grazu!Pasijutau kaip kaime, vaikystej,paziurejus si atviruka!


aciu wub.gif
Atsakyti
O man tai visai patinka sios vaistines,sutinku,kad kainos didesnes,bet tikrai zinau,kad cia rasiu reikiamus vaistus thumbup.gif ,o del blogo aptarnavimo niekad nebuvau susidurusi schmoll.gif
Atsakyti
Geras, galvojau tik man Farmos kainos aukstesnes nei kitur atrodo, bet pasirode tai tikra tiesa. Pvz. pirkau ten karta vitaminus, tai vos nenualpau isgirdus, kad jie 5 lt. daugiau ju vaistineje kainoja. Suprantu as skirtuma 1-2 ribose, bet virs 5 Lt., tai atsiprasau.
Atsakyti
Farmoje daugelio prekiu kaina buna didesne nei kitose vaistinese. Taip pat ten daznai pasijunti lyg taikinys, ypac Megos Farmoje. gal del to, jog ji salia isejimo. Kiekviena judesi seka, nemalonu apsipirkineti
Atsakyti