Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikos chirurgai

QUOTE(Besikiskiakopusteliaudama @ 2013 03 27, 16:33)
nu va buvau dar pas kelis plastikos chirurgus, tas daikciukas kur po oda deda vadinas ekspanderis.nesiojamos nuo menesi ir daugiau pagal situacija. ar ji reikes det ar ne priklauso nuo rando vietos ir plocio. draugas dares nosi pas vitku, sake blogai ir pataise viksraitis, o kitos dvi drauges pas viksraiti dares nosi, bet liko nepatenkintos... pas viksraiti konsultacija 50 lt, o pas vitku 200, tad ejau pas pirmaji... apsalus likau! sumokejau uz nieka.  tokio neorofesionalumo konsultuojant ir neissamumo nesu macius!pati turejau temti uz liezuvio apie tai koki butu operacijos rezultatai,  tada pasake: nu konsultacija baigta, neturiu laiko ir atsistojo islydet...sakau:o tai antras randas?aplamai sake jo kolega darytu operacija ,nes jis tingetu uzsiimti. jis sugebejo jo nepastebet(15 cm rando!)! vieninteli dalyka ka padare be man klausinejimo , tai paskaiciavo operacijos kaina.nezinau kaip del operaciju kokybes , bet konsultacijos geriau neit pas ji schmoll.gif

Na labai idomiai smile.gif
As pas ji kai buvau konsultacijoje, tai ne tik kad 1,5 valandos uztrukau, bet dar ir su vaiku atejau, kuris davesi po kabineta... Labai malonus zmogus, viska suzinojau ko norejau, labai profesionaliai pakonsultavo.
Atsakyti
Merginos, jei planuojate kreiptis pas plastinį chirurgą Saulių Vikšraitį (operuoja Kaune, konsultuoja Kaune ir Vilniuje) - parašykite man į AZ dėl nuolaidos 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(arbuzas1 @ 2014 01 21, 21:13)
Merginos, jei planuojate kreiptis pas plastinį chirurgą Saulių Vikšraitį (operuoja Kaune, konsultuoja Kaune ir Vilniuje) - parašykite man į AZ dėl nuolaidos  4u.gif

Ši informacija galioja, jei kreiptumėtės pas Saulių Vikšraitį pirmą kartą.
Atsakyti
QUOTE(arbuzas1 @ 2014 02 26, 11:52)
Ši informacija galioja, jei kreiptumėtės pas Saulių Vikšraitį pirmą kartą.

As manau kreiptis i S.Viksraiti Kaune. Pamazu reikalinga akiu voku korekcija(kazko labai jie zemyn nori rolleyes.gif ..) ir krutines pakelimas. Rezultatus butinai parasysiu,kada viskas bus sutvarkyta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzas1 @ 2014 01 21, 19:13)
Merginos, jei planuojate kreiptis pas plastinį chirurgą Saulių Vikšraitį (operuoja Kaune, konsultuoja Kaune ir Vilniuje) - parašykite man į AZ dėl nuolaidos  4u.gif


labas, ka reiskia AZ del nuolaidos?
aciu:)
Atsakyti
QUOTE(cinderelaa @ 2014 12 26, 17:20)
labas, ka reiskia AZ del nuolaidos?
aciu:)


labas - asmenine zinute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grappe @ 2012 07 18, 19:37)
Sveikos merginos, planuoju didintis krūtine, labai domintu jūsų nuomone apie plastikos chirurgus Kaune. Apie kuri turite geru atsiliepimų, o gal ir blogu? Vis neapsisprendziu dėl Kaune esančių chirurgų :
1. G. Papeckys
2. T. Astrauskas
3. S. Viksraitis
4. K. Maslauskas

Prašau, jeigu žinote apie juos ką nors gero ar blogo,labai vertinciau jūsų atsiliepimus.

labs as vaziuoju lapkricio 12d pas T.astrauksa OP krutu pakelimas ir didinias savais riebalais nes as dydzio nenoriu tai ir nesiule implantu ir pilvo sienos plastika seip dar nieko negaliu pasakyt o OP galesiu pranest kaip kas nors pirmas ispudis apie ji teigiams rimtas konkretus mazai kalbantis negrazbiliaujantis ir nekisantis savo nuomones pasako konkreciai nes as galvojau kad man uzteks riebalu nusiurb bet jis pasake kad tikrai ne o gyd rinkausi astrausk arba norku tai likau prie astrausko
Atsakyti