Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl gimdome daug vaikų?

QUOTE(dovile38 @ 2005 04 08, 16:41)
JUNGIUOS. NU ŽINAI TU TIKRAI JĖGA.  O AR GILIAI ŠIRDIES GILUMOJE NIEKAD NEPAGALVOJAI APIE DUKRYTE, AŠ TAI PAGALVOJU. SMAGU BŪTU MATYT LAKSTANTĮ SIJONĖLĮ.

Galvojau, kai laukiaus trečio, paskui, maniau gal iš dvynių bus bent viena mergaitė. Yra kaip yra. Šiandien jau nebenoriu nieko schmoll.gif SOČIAI blink.gif
Atsakyti
Visada norėjau turėti daug vaikų. 4u.gif irmano svajonė pildosi. Turiu tris vaikelius mirksiukas.gif cool.gif tongue.gif ir esu labai laiminga. Pirmus kartus nežinojau, nejutau ko laukiuosi, o trečią kartą net neabejojau - bus mergaitė. Mes, moterys, esame apdovanotos didžiausiu stebuklu - išnešioti ir pagimdyti vaikelį! nestuke.gif Sėkmės visoms mamytėms!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
dar kai buvau 12-kos jau nusprendziau, kad gimdysiu tiek vaiku, kiek pajegsiu islaikyti materialiai, o tikrai ne tiek, kiek "Dievulis duos", nes manau, kad tai yra labai neatsakingas poziuris, jei tau yra sunku finansiskai ir jei tavo seimoje darosi negeri dalykai (pvz.: smurtas, nepagarba ir pan.).
norejau dideles seimos, gal todel vienu rozu man ir gavosi du tongue.gif . nemanau, kad tris vaikai yra daug, jei suteiki jiems normalias gyvenamasias salygas ir jiems netenka miegoti viename kambaryje, jei jie turi savo privatuma ir autonomiskuma, juk tai svarbu kiekvienam zmogui, o vaikas ir yra zmogus su savo norais ir savo pasauliu.
pati norejau tureti daug vaiku, maziausiai tris, bet dabar, kai turiu dvynukus ar del to, kad esu pavargusi, ar del to, kad labai nepatiko buti nesciai, ar del to kad seip gyvenime neviskas rozem klota, bet del trecio laaaaabai smarkiai pagalvociau... na ir seip reikia pabandyti jau bent du ant koju pastatyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2005 04 22, 23:08)
dar kai buvau 12-kos jau nusprendziau, kad gimdysiu tiek vaiku, kiek pajegsiu islaikyti materialiai, o tikrai ne tiek, kiek "Dievulis duos", nes manau, kad tai yra labai neatsakingas poziuris, jei tau yra sunku finansiskai ir jei tavo seimoje darosi negeri dalykai (pvz.: smurtas, nepagarba ir pan.).
norejau dideles seimos, gal todel vienu rozu man ir gavosi du  tongue.gif  . nemanau, kad tris vaikai yra daug, jei suteiki jiems normalias gyvenamasias salygas ir jiems netenka miegoti viename kambaryje, jei jie turi savo privatuma ir autonomiskuma, juk tai svarbu kiekvienam zmogui, o vaikas ir yra zmogus su savo norais ir savo pasauliu.
pati norejau tureti daug vaiku, maziausiai tris, bet dabar, kai turiu dvynukus ar del to, kad esu pavargusi, ar del to, kad labai nepatiko buti nesciai, ar del to kad seip gyvenime neviskas rozem klota, bet del trecio laaaaabai smarkiai pagalvociau... na ir seip reikia pabandyti jau bent du ant koju pastatyti  doh.gif

viktute, zinoma sunku auginti iskart dvi atzaleles, ypac, kai mylimas zmogus isduoda, ar pabega pabrukes uodega. kiekvienas zmogus turi tureti i ka nors atsiremti. ypac parama reikalinga nesciosioms, nes ta nuotaiku kaita, besikeiciantis kunas, nerimas del vaikiuku gali isvesti is proto... dievulis nedaro klaidu, vadinasi jis nebereikalo tau atsiunte iskart du thumbup.gif vaikiukus. jis siuncia tiktai kantriems ir stipriems zmonem .dabar tu dvigubai pavargsti, taciau atsiemi ir dvigubai dziaugsmo wub.gif wub.gif sekmes!!!!!!!! 4u.gif
Atsakyti
Nu antras tai būtina, o trečias reikalingas. Visgi ketvirtos tai norėčiau dukters (registruojantis manęs tikdviejų vaikų užklausė)(šiaip kolkas3,5 turiu) .Manaun kuo daugiau vaikų-tuo smagiau šeimoje(aišku reikia ir pajamų žiųrėti).Taip kad aš už tiek-kiek kas sugeba-sąlyga-vaikai turi būti sotūs ir aprengti.
Atsakyti
QUOTE(supertėtis @ 2005 05 23, 21:07)
Nu antras tai būtina, o trečias  reikalingas. Visgi ketvirtos tai norėčiau dukters (registruojantis manęs tikdviejų vaikų užklausė)(šiaip kolkas3,5 turiu) .Manaun kuo daugiau vaikų-tuo smagiau šeimoje(aišku reikia ir pajamų žiųrėti).Taip kad aš už tiek-kiek kas sugeba-sąlyga-vaikai turi būti sotūs ir aprengti.

Tikras supertetis biggrin.gif
Atsakyti
As uzaugau 3 vaiku seimoj, turejom viska ir meiles tikrai netruko 4u.gif
Ir as turiu 3 vaikus,esu laiminga wub.gif ,jei galetu kas garantuot ,kad ketvirta butu mergaite, tai rizikuociau tongue.gif
Po poros metu ir mazasis eis i mokykla, tai iki pavakario sedesiu viena namuose, net neisivaizduoju ka reiks daryt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristin: 24 gegužės 2005 - 11:46
Saunuoles mamytes, turincios daug vaikiuku thumbup.gif O kazin vienas - tai gaud ar mazai g.gif laugh.gif Mums kol kas daug... blush2.gif O du - tai jau bus atrodo visa banda blush2.gif biggrin.gif
Irrrr..jei leis finansines galimbybes, pritariu VIKTUTEI, noreciau trecio, po kokiu 5 metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(supertėtis @ 2005 05 23, 22:07)
Nu antras tai būtina, o trečias  reikalingas. Visgi ketvirtos tai norėčiau dukters (registruojantis manęs tikdviejų vaikų užklausė)(šiaip kolkas3,5 turiu) .Manaun kuo daugiau vaikų-tuo smagiau šeimoje(aišku reikia ir pajamų žiųrėti).Taip kad aš už tiek-kiek kas sugeba-sąlyga-vaikai turi būti sotūs ir aprengti.

tu mastai kaip tikras supertetis. ir kodel visi vyrai taip nemasto?
as tai svajoju apie 3 vaikus, bet vyras tokios minties purtosi. net nzn kodel, juk pats uzaugo su broliu ir sese, tevai normalus.sakyciau, kad musu vaikas butu koks nors neramus ar dar kas nors, bet to irgi nera, nes musu mazius super nuo pat gimimo.svorio taip pat daug nepriausgau-nestumo metu atrodziau gana figurnai(nes jis storu nemegsta). tai iki siol nesuprantu, kas ji atbaido????????? p.s. duok dieve kuo daugiau taip mastanciu vyru drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif Sveiki,as manau kad seimoje turi buti 3 atzaleles mirksiukas.gif ,kas liecia daugiau tai kiekvieno pasirinkimas,aisku musu tautoje daug vaiku turi pagrinde neturtingos seimos deja cry.gif ,deja bet taip jau yra .turiu pazystama moteri kuri kaip manau apie liepa-rugpjuti gimdys 12 vaika manau kad absurdas protest.gif .kada pilnai aprupinta seima prasau o 12 ir taip labai daug!!! mes planuojam savo 3 pagranduka ir manau kad mums pakaks 2.gif ,nors mano brangiausias spyriojosi fear.gif schmoll.gif api 4 metus pagaliau as nugalejau clap.gif ,aisku buvo nelengva ir dabar tik meldziuosi kad nepersigalvotu g.gif .nes as to labai noriu ir trokstu.O Supertetis manau kad tikrai Super sekmes jam. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, o aš tai manau, kad gimiau - būti mama.Man tai kažkas neapsakomo, nėštumas, gimdymas auginimas. Aš jau nuo kokių 14metų, žinojau, kad noriu gero vyro ir trijų vaikų ir štai visa tai turiu. Mano visi trys leliai buvo suplanuoti ir laukti.
Atsakyti
QUOTE(Nerimama @ 2005 06 18, 10:35)
Sveikos mamos, o aš tai manau, kad gimiau - būti mama.Man tai kažkas neapsakomo, nėštumas, gimdymas auginimas. Aš jau nuo kokių 14metų, žinojau, kad noriu gero vyro ir trijų vaikų ir štai visa tai turiu. Mano visi trys leliai buvo suplanuoti ir laukti.

As irgi manau,kad tiesiog gimiau buti mama. Labai pasiseke "rasti" toki vyra ,kuris visada svajojo buti teciu biggrin.gif ...
Dabar musu seimoje auga 3 sveiki,grazus vaikuciai ir be ju mes neisivaizduojame savo gyvenimu! Jei galimybes leis noretume dar poros!
Juk nera grazesnio dalyko pasaulyje uz tas mazas kojeles...
Atsakyti