Įkraunama...
Įkraunama...

Rasa Babiliūtė

Gimdziau pas sia gydytoja dukryte - man ji labai patiko. Labai profesionali gydytoja, jei gimdysiu vel -tai tik pas ja,
Atsakyti
nestumo pabaigoje lankiausi ir gimdziau pas sia gydytoja - tikrai nuostabi moteris, kaip kazkas minejo - patars, atsakys, nuramins. Kadangi sunelis neskubejo - teko gimdyti su skatinamaisiais, tai kaip ir planuota buvo - tai prieziura iki gimdymo, gimdymo metu pati siuvo (nes teko nemazai kirpti) ir po gimdymo tikrai super buvo... laaaabai patenkinta jos darbu, tikiuosi ir antra gimdyti pas ja, nors KGN visas personalas labai mielas smile.gif
Atsakyti
Lankiausi, tariausi gimdžiau, negaliu su kuom nors kitu palyginti tai sunku pasakyti, priežiūros metu neturėjau jokių nusiskundimų tikrai maloni ir rūpesting, gimdymas buvo sunkus, vaikas didelis, manau reikėjo cz daryti, bet gimdžiau pati,lūžo mažiaus raktikaulis.Po gimdymo didelio dėmesio negavau, bet manau jai ir nebepriklauso.O šiaip gera gydytoja.
Atsakyti
Babiliute man dare cezari pries bisk daugiau nei dvi savaites. Viskas labai profesionalu - randas gyja kuo puikiausiai, jau sasai lupasi, mazylis sveikutis - tai manau, kad ij tikrai puikiai atlieka cezarius.
Atsakyti
Sveikutes,

As irgi gimdziau pas Rasa, labai liuks daktaryte. Man labai patiko prieziura visa gimdymo laika, akuseres net nepastebejau, viska seke daktare ir viska kas man daro aiskino. Aisku ir po gimdymo buvau priziureti. Daktare galiu vertinti auksciausiais balais. Sunuti turiu sveikuti wub.gif , kuriam tuoj puse metuku thumbup.gif . Jei turesiu antra tikrai vel gimdysiu prie jos thumbup.gif
Sekmes visom besiruosiancioms gimdyti 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif super daktare thumbup.gif esu labai patenkinta jos prieziura ir gimdymo priemimu thumbup.gif jei tektu antra karta gimdyti,tai tik pas ja 4u.gif
Atsakyti
Gimdziau "pas ja", ne visai susitarusi, nes ii gimdymo 3 savaites kasdien lankiausi dienos stacionare, ji ten mane ir priziuredavo, o viena diena po termino pasake, kad vaikuciui reiketu kuo greiciau gimti, butu gerai, kad ryzciausi rytoj nuleisti vandenis. Ryzausi, nes ji sake, kad nuo pat ryto bus.

Gimdymas buvo super, nors truko 12 valandu, taciau kaip ir norejau- neskatino, CP nedare, visi sprendimai buvo protingi. Tiesa, jos nuojauta neapgavo- ji nuleido vandenis penktadieni, nes sako, iki pirmadienio dar toli....ir neklydo- vandenukai jau buvo su spalva- spejom wink.gif

kita karta bandysiu tartis su ja, bei su ta pacia akusere, kuri tada papuole, super komanda.
Atsakyti
As irgi gimdziau pas sia gyytoja vos pries savaitele, labai liuks daktare. Man labai patiko prieziura visa nestumo ir gimdymo laika, viska kas man daro aiskino. Aisku ir po gimdymo buvau priziureta. Daktare galiu vertinti tik auksciausiais balais. Siltas zmogus, konkretus,profesionalus tik pas gimdyciau jei dar karta reiktu 4u.gif
Atsakyti
O as pasakysiu taip...Nedaug truko ir ji butu mane i kapus nuvarius tiesiogine sio zodzio prasme.Dabar taip pat turiu gimdyt ir jau nusprendziau gryzt i kgn,bet bijau kad papulsiu pas ja...Nors tikiu kad zaibas du kartus i ta pacia vieta netrenkia unsure.gif Zodziu per praeita nestuma su ja jokiu reikalu neturejau,taciau po gimdymo praejus kelioms dienoms pakilo didele temperatura.As pasiskambinau savo daktarei,bet ji buvo isvykus,todel paprase kad Babiliute mane priimtu ir apziuretu.Ji paziurejo echo,pasake kad gimdoj dar daug kraujo,bet valosi viskas.Padare kraujo tyrima ir tepasake kad kazkoki uzdegima rodo.Kadangi buvo kirpta tarpviete ir issileido siulai blink.gif pasake kad susitvarkysiu kai gimdysiu antra blink.gif zodziu israse kazkokiu vaitu ir paleido namo...Mazdaug jei vel darysis blogiau tai isgerk.O as buvau nusimusus temperatura ir atvaziavus apziurai.
Zodziu vyras nuveze iskart pas kita daktare,kuri net neleido gryzt namo,liepe vyrui gryzt ir surinkt daiktus,o man iskart antibus pradejo leist.Veliau dare abrazija,nes pasirodo kazkokia infekcija isimete.3 savaites pragulejau vaduodamasi su mirtim.Sake jei buciau gryzus namo ir vakare issikvietus greitaja,jau butu buve per velu unsure.gif
Taigi...Labai gaila kad taip nutiko ir labai nenoreciau sykart pas ja papult,nors tikiu kad sikart nieko panasaus nebenutiks ir sekmingai pagimdysiu pas kazka kita ax.gif Ir tikiuosi kad niekam taip nebenutiks 4u.gif
Atsakyti
Abudu mano leliukai atejo i si pasauli su sios gydytojos pagalba po CP. Puiki gydytoja, trecia irgi eiciau tik pas ja! smile.gif
Atsakyti
esu dekinga ir antra karta siam nuostabiam zmogui smile.gif Ji liko po savo pamainos, kad priimtu musu pametinuka suneli, gimdymas buvo tiek naturalus, be jokio isikisimo, kad as dar dabar negaliu atsidziaugti wub.gif Aciu Jai wub.gif
Atsakyti
4u.gif
o as sitai gydytojai tariu sirdinga ir didinga DEKUI, uz jos prieziura, pasisventima darbui, uz jos kantrybe aiskinant kiekviena smulkmena. mirksiukas.gif
kantrybes ir stiprybes su nevisada pakanciom nestuke.gif
Atsakyti