Įkraunama...
Įkraunama...

Po narkozės

QUOTE(zilze @ 2012 09 06, 12:17)
as po narkozes (laparaskopijos) po savaites pastojau  soske.gif

Jums iskart po operacijos leido santykiauti? Man darys lapo 10 ciklo diena ir sake, kad po operacijos pacios vaisingiausios dienos bus ir teks iskart bandyti pagauti gandriuka blush2.gif tik man labai keista kaip iskart po operacijos leidzia (net pataria) myletis g.gif vis tik siokia tokia operacija...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė7: 06 rugsėjo 2012 - 14:19
Po LP man leido daktarai bandyti jau po 2 sav su ND, todel manau narkoze jau tada nebaisi busimam maziukui butu
Atsakyti
QUOTE(ruth24 @ 2009 08 09, 09:08)
sveikos 4u.gif  4u.gif  4u.gif
man va pries kelias dienas atliko laparoskopija, pasalino negimdini is kiausintakio verysad.gif
kaip manot ar galiu po sekancio ciklo jau planuotis  nestuke.gif ?

Man irgi pasalino, bet sake puse metu neplanuot, reikia kad sugytu.Ir dar sake, kad gali tas pats pasikartot tada kiauside reiks salint verysad.gif
Atsakyti
Sveikos moterytes 4u.gif
Visos temos neperskaičiau, bet norėčiau paklausti gal teko kuriai iš jūsų susidurti su mano situacija. Trumpiau tariant, turiu dideli akmenuką tulžį, gydytojai planuoja daryti operaciją(UK) Neturiu vaikiukų, bet galvojom planuoti... Kada po operacijos jau galėtume planuoti? Kiek reikia duoti oranizmui pailsėti? Operacijos noriu, nes kiek žinau jai užeitų skausmai besilaukiančiai -galiu prarasti leliuką. Tai dabar kaip ir įstrigau savo situacijoje. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleskaitra @ 2016 05 30, 20:41)
Sveikos moterytes  4u.gif
Visos temos neperskaičiau, bet norėčiau paklausti gal teko kuriai iš jūsų susidurti su mano situacija. Trumpiau tariant, turiu dideli akmenuką tulžį, gydytojai planuoja daryti operaciją(UK) Neturiu vaikiukų, bet galvojom planuoti... Kada po operacijos jau galėtume planuoti? Kiek reikia duoti oranizmui pailsėti? Operacijos noriu, nes kiek žinau jai užeitų skausmai besilaukiančiai -galiu prarasti leliuką. Tai dabar kaip ir įstrigau savo situacijoje.  g.gif

Akmenuką šalintų laparaskopija, na greičiausiai taip.
Kai padaro laparaskopiją kiaušidžių drilingui, kiaušintakių praeinamumui sutvarkyt, duoda pilną narkozę ir dažniausiai pataria tik nurimus skausmams bandyti gaudyti 2.gif Matyt ta narkozė jau per keletą savaičių ir išsisklaido g.gif
Gal ir Jūsų atveju rištis reiktų prie savijautos g.gif Kažin ar iš kart po operacijos norėsis mylukais užsiimti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 31 gegužės 2016 - 09:38
Labas, man buvo daryta tulzies pasalinimo operacija, zinoma su pilna narkoze... gydytoja sake vaikiuka galima drasiai planuoti po 4-6savaiciu. Zinoma visiems skirtingai smile.gif
sekmes 4u.gif
Atsakyti