Įkraunama...
Įkraunama...

Škotija

Gal esate apsilankę Škotijoje? Kokios ten vertos apžiūrėti vietos, kainos, pliusai ir minusai ?


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2007 06 06, 11:22)
Gal esate apsilankę Škotijoje? Kokios ten vertos apžiūrėti vietos, kainos, pliusai ir minusai ?
user posted image


as ir siais metais labai svajoju nuvziuoti i skotija, bet turiu 0 info kaip ten elgtis, ir info kazkaip mazai apie ja nete randu. tai gal kas is savo patirties galeu apsviesti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2007 06 21, 14:33)
as ir siais metais labai svajoju nuvziuoti i skotija, bet turiu 0 info kaip ten elgtis, ir info kazkaip mazai apie ja nete randu. tai gal kas is savo patirties galeu apsviesti? ax.gif


skotijoje labai grazu galiu tik tiek pasakyti smile.gif
teko ten braskes rinkti smile.gif
tai vietinis dede ten mumis rupinosi - tai paveziojo daug kur, Edinburga be abejo reikia aplankyti - grazi pilis ten, inverness miesta , lochneso ezera su pabaisa smile.gif
ir siaip kalnus - ten SUPER grazu....ech... wub.gif
seniai jau buvau....
Atsakyti
matau kad ramuma cia rolleyes.gif
na gal kas nors užklys, ir atsakys: kurios Skotijos dalys labiausiai vertos demesio? Viskas zemiau Stirlingo? ar vertetu ir aukščiau (šiauriau) dar vaziuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lial_ka: 26 liepos 2007 - 20:38
gal kas gero apie Glasgou žino?
Atsakyti
neseniai grizom is skotijos. bet vykom i skotijos sala arran. taigi apie miestus nelabai ka galiu papasakot, bet uztat sala... thumbup.gif . kalnai, kriokliai, papludimiai... zodziu gamta ten be galo grazi. mes vykom spacialiai i kalnus, tad miestu nelabai matem, bet tai vistiek pati ispudingiausia mano kelione...
kainos panasiai kaip visoj anglijoj. sako net patys anglai nesupranta skotu snekos. nezinau, as pvz. nesuprantu paciu anglu, o skotus supratau... na gal pasitaike tiesiog taip, kad zmogus aiskiai kalbejo... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristij: 13 rugpjūčio 2007 - 07:07
nuostabu, isimylejau skotija, edinburga , mazus miestelius, grazu wub.gif
Atsakyti
Nuostabus kraštas wub.gif Kažkada, prieš keletą metų važiavome su Kauno Piligrimu pagal šią programą. Tai gal kils kokių nors idėjų, ką galima aplankyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, reikia pagalbos smile.gif per naujus metus žadam važiuoti į škotija, mastom arba su mašina arba lektuvu, bet va nelabai nusimanau į kokį aerouosta reiktu skrist, nes negaliu pažiūrėt bilietų kainos smile.gif gal kas galėtumėt padėt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikule... @ 2007 11 19, 13:12)
Merginos, reikia pagalbos smile.gif per naujus metus žadam važiuoti į škotija, mastom arba su mašina arba lektuvu, bet va nelabai nusimanau į kokį aerouosta reiktu skrist, nes negaliu pažiūrėt bilietų kainos smile.gif gal kas galėtumėt padėt? smile.gif


Esu buvusi Škotijoje, labai patiko. Tik būtinai pakeliaukit. O skridom mes iš Londono į Edinburgą.
Atsakyti
QUOTE(Monikule... @ 2007 11 19, 13:18)
mmm ačiū o tai žiūrėjau per google bet matyt nelabai supratau biggrin.gif nes man rodės kas tas glasgow yra londono ar kitos valstybės aerouostas smile.gif

mes su raynairu skridome is Dublino i Edinburgo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita23 @ 2007 11 21, 18:09)
Esu buvusi Škotijoje, labai patiko. Tik būtinai pakeliaukit. O skridom mes iš Londono į Edinburgą.


Labutis, kaip tik geguzes menesi planuojam skristi per is Lietuvos Londona i Edinburga ir ten savaitele pagastroliuoti. Gal gali patarti, kokiu aviakompaniju bilietai is Londono pigiausi? Taip pat - ar teko susidurti su automobiliu nuoma Edinburge? Be to - susiradom vienos dienos turu po Skotija kompanija. Keliones mazdaug po 40 svaru. Gal teko vazineti tokiais turais? Ar verta?
Atsakyti