Labadiena 4u.gif
Mano dukrytei 3 mėnesiai. Valgome ir MP ir primaitinu mišinuku Aptamil 1, nes jaučiu, kad truksta pieno. primaitinu kartais kartą per dieną kartais du, bet ji niekada nesuvaldo daugiau nei 60-90 ml. ar čia ji valgo po MP ar net nedavus MP. Manau kad pieno truksta nes jaučiu, kad ir krūtis minkštos net po 3 val. valgo dukrytė iš abėjų per vieną maitinimą, jei krūtis kietesnės tai iš vienos. Bet jei kietesnės bandžiau nusitraukti tai gaunasi tik 100 ml. Geriu tikrai daug, valgyti irgi stengiuosi normaliai. O gal man tik atrodo, kad pieno truksta, bet jei neduodu mišinuko tai ir naktį dažniau pradėda keltis ir dieną mažiau miega. O kad ir mišinuką duodu naktį vistiek keliasi bent 3 kartus. Per pirmą meėnesį kai valgė tik MP priaugo 1,2kg, antrą 700, trečia jau pradėjau duoti mišinio ir priaugo tik 500 gr. Be to rečiau dabar tuštinasi, kartais tik kas 4-5 parą, bet matau kad stena, spardosi, negali užmigti, šiandien jau padėjau išsituštinti, įdėjau gabaliuką vaikiško muiliuko, tai pakakojo iškart, išmatos nėra kad skystos bet ir nekietos, bet iš pradžių išmatos išėjo kietesnės, ant galo skystesnės. Ar čia jai užketėjo viduriai ar kažkas kito? Be to mažylė visą laiką atpilinėja, dažnai atpila po maitinimo, ir dažnai ryte po maitinimo o kartais ir ne, atpila tokį vandenuką ir kaip varškytę. gal jai netinka mišinelis, o gal man reikia stengtis maitinti tik MP, be kad jei trūksta pieno ką tada daryti? Kartais dieną dukrytė paima MP bet kelis kartus patraukia ir viskas daugiau nebeįkiši jai, bet kad manau kad turėtų būti alkana, jei 3 val. prieš tai nevalgė o kartias ir 4. Mišinuko irgi tada neima, nėra kad labai irzli, bet tiesiog pati atrodo nežino ko nori, arba aš nesuprantu ko jai reikia. Prašau patarimo nes nebeįsivaizduoju ką daryti, režimo nėra jokio, pačiai sunku. Patarkite kaip mums maitintis, ir dėl atpilinėjimo, ir pasituštinimo. Daktare patarė duoti jau tyreles, bet nuo ko pradėti nepasakė, ir ar yra tyrelių nuo 3 mėnesių, nes mačia parduotuvėje tik nuo 4. Ačiū.