Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl neįsileidžia į Miegamąjį?

Nesijaučiu ten nieko blogo prisidirbusi, bet prašo SLAPTAŽODŽIO, o aš jo jau po tiek laiko neprisimenu, o kito nemoku įvesti ir t.t. Kodėl taip įvyko?
Atsakyti
Ir as ten noriu 4u.gif o kaip pakliuti? ax.gif
Atsakyti
Ir as vakar rasiau zinute moderatorei, bet atsakymo taip ir negavau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2007 05 30, 00:21)
Ir as vakar rasiau zinute moderatorei, bet atsakymo taip ir negavau  unsure.gif


Taigi moderatoriai nekaba kiaurą parą prie interneto ir SM biggrin.gif turi ir svarbesnių užsiėmimų mirksiukas.gif gali ir palaukti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leonel: 30 gegužės 2007 - 06:36
QUOTE(*Gizmo* @ 2007 05 30, 01:21)
Ir as vakar rasiau zinute moderatorei, bet atsakymo taip ir negavau  unsure.gif



astaip pat.. unsure.gif

Bet vistiek slaptazodzio neduoda
Atsakyti
ka as tokio padariau kad neileidziat "uz miegamojo duru" ?user posted image
Atsakyti
taigi negavot atsakymo iš vienos - parašykit kitai (tai kurią matot pasijungusią)- maža kas, - žmonės gi čia negyvena ir gal nė nepasijungę.
Atsakyti
QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 06 04, 16:56)
taigi negavot atsakymo iš vienos - parašykit kitai  (tai kurią matot pasijungusią)- maža kas, - žmonės gi čia negyvena ir gal nė nepasijungę.



tai as specaliai paskui paziurejau kuri siuo mmetu yra prisijungusi ir parasiau, bet...atsakymo jokio... unsure.gif
Atsakyti
Nesinervuokit, gausit slaptazodi...ar ka pametet ten...niekaip nesuprantu...
As va neturiu, neprasau, ir gyvenu... smile.gif
Be to, yra atskira tema ir ten, be kitako, parasyta, kad moderatores nusprendzia ar suteikti slaptazodi...
Atsakyti
gavau slaptazodi user posted image
Papildyta:
QUOTE(de Nada @ 2007 06 04, 18:25)
Nesinervuokit, gausit slaptazodi...ar ka pametet ten...niekaip nesuprantu...
As va neturiu, neprasau, ir gyvenu... smile.gif
Be to, yra atskira tema ir ten, be kitako, parasyta, kad moderatores nusprendzia ar suteikti slaptazodi...



ir gyvenk toliau... mirksiukas.gif
Atsakyti
na as parasiau laiskuti, bet negavau jokio atsakymo. nenoriu buti ikyri, tad net nezinau ka daryti, rasyti kitai moderatorei ar dar laukti.. blush2.gif
Atsakyti
aš irgi negavau slaptažodžio... rašiau keliom moderatorėm prieš kelias dienas rolleyes.gif
ir dar įdomu, jei moderatorė nusprendžia, kad aš "neverta", ar perspėja g.gif ar taip ir lauki....
Atsakyti