Įkraunama...
Įkraunama...

VIJURKAS Klaipėdoje

QUOTE(Gėlėta @ 2011 01 20, 21:42)
Vijurke geros vadovės  g.gif  bigsmile.gif deja teko žiauriai nusivilti jų kompetentigumu, šokti šoka, bet bendravimas su vaikais tai negražus ir nepedagogiškas  schmoll.gif



Vadovės griežtos, bet aš jas suprantu, su tokiu kiekiu vaiku doh.gif turi būti tvarka ir disciplina, negali juk paskui kiekvieną bėgioti ir klausinėti kas atsitiko, gal tau tas, gal anas. Vaikai turi po truputi persiorientuoti į tokį kolektyvinį darbą.
Mano vyresniajai patiko, lanko ( o kiek namuose ji man rodo ką išmoko), o va jaunėlė, užsikapryzino į ašaras ir nenori lankyti va ir suprask smile.gif
Atsakyti
Dukra pradėjo čia lankyti šokius šiemet. Tiesą pasakius, tai tik pirmą kartą atėjus ir pabendravus su vadove, tikrai pastebėjau griežtumą, na ir ne tik, toks keistas tas jos elgesys. Matysim, kokius turėsim rezultatus.
Atsakyti
Su Vijurko vadove Laura teko susidurti ne Vijurke. Mano patyrimas toks, kad tai neobjektyvus ir piktą menantis žmogus, nors aš jai nieko nepadariau ir jos asmeniškai niekuo neapkaltinau, tik pasakiau savo nuomonę ir paprašiau, kad negražūs dalykai nesikartotų.
O pasiklausius kaip Violeta šaukia ir ant vaikų, ir ant tėvų.... schmoll.gif


Tas kolektyvas tikrai yra daug pasiekęs, daug kur važiuoja, pasirodymuose vaikai labai gražias programėles parodo. Bet, tik gabūs šokiui vaikai. Jei vaikas apkūnesnis, nėra geros judesio atminties, silpnesnės muzikinės klausos ir nori šokti, geriau rinktis paprastesnį kolektyvą, kur nebus apšauktas ir per koncertus amžinai ant suoliuko nesėdės.

Atsakyti
Na praėjo jau beveik pusmetis, kai dukra lanko šį kolektyvą. Vis gi su šia vadove reikia sugebėti mokėti bendrauti. Jos norai labai dideli, tačiau, manyčiau, ne visada prasmingi... maža, kad visokiausių prigalvoja "reikalingų" repeticijoms spec. aprangos, jau sugalvojo jog reikia striukių doh.gif , o kad jos tie "firminiai" drabužiai kainuoja per daug, jai neįdomu. Manu, kad kažkuo čia kvepia. Šiaip informacijos mažoka, nesivargina paskambinti ar parašyti sms, reik važiuot į koncertą, nieko beveik nežinau.
Esam lankę klubą "inkarėlis", ten tikrai pigiau.
Atsakyti