Įkraunama...
Įkraunama...

Šokių pamokos Kaune

Net nežinau, kur reikia kurti tokią temą -gal į laisvalaikio temą? ax.gif

Žodžiu, gal kas lankote kokias nors suaugusių šokių pamokas? Gal galit rekomenduoti Kaune kur nors? Domina viskas apie tai -kokios kainos, ar patinka, kokių šokių mokina, ar būtinas partneris ir t.t. rolleyes.gif

Atsakyti
Juzėj yra antrame aukšte (bent jau buvo prieš porą metų) - įėjimas šalia knygyno. Kainos ~ 90 Lt/mėn. berods.
Gruodžio g. šalia gimnazijos yra 150 Lt už tris mėn.
Partnerį geriau turėti, nes jei be partnerio, tai teks su kokia motera šokti, nes jų tradiciškai daugiau susirenka.
Šilainiuose kažkokioj mokykloj nuolat vyksta, bet apie šituos nieko nežinau, nepažįstu aš tų Šilainių.
Atsakyti
QUOTE(Havana @ 2005 01 28, 10:21)
Juzėj yra antrame aukšte (bent jau buvo prieš porą metų) - įėjimas šalia knygyno. Kainos ~ 90 Lt/mėn. berods.
Gruodžio g. šalia gimnazijos yra 150 Lt už tris mėn.
Partnerį geriau turėti, nes jei be partnerio, tai teks su kokia motera šokti, nes jų tradiciškai daugiau susirenka.
Šilainiuose kažkokioj mokykloj nuolat vyksta, bet apie šituos nieko nežinau, nepažįstu aš tų Šilainių.



O pati lankei? Kokie atsiliepimai? rolleyes.gif
Atsakyti
Lankiau ir ten, ir ten. Ir patiko abejose vietose. Na, Juzėj prabangiau viskas, salė moderni ir publika tokia prašmatnesnė renkasi, čia man buvo sunkiau dėl to, kad tada pirmą kartą iš vis lankiau šokių pamokas, bet šiaip liuks viskas thumbup.gif Gruodžio g. tokia seniena dvelkianti salė, bet pamokos normaliai vykdavo. Tiesa, man sunku lyginti dabar, kur kokybė geresnė, nes vienur ėjau visai nemokėdama, o kitur - jau prasilaužusi. Šiaip jei tikrai nori išmokti šokti eiti verta, rinkis pagal patogumą, kainą, nesigailėsi, manau, pasirinkusi.
Atsakyti
O kokie ten shokiai>???? Tipo valsas ir tt....o gal koks breikas? tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
As noreciau palankyt kokius go go , bet tik del saves!!!!!Radau kad vilijampolei yra tokia grupe sudaryta, bet baisiai toli man iki ten vaziuot! Gal zinot ka arciau centro? clap.gif
Nu ir dar noriu as tuos go go lankyt, man 21m. Bet kazin ar ne per sena tokiem, mat jau ten nuo 13m. eina kiek girdejau blush2.gif .Nu bet kad tasnoras toks yra 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
As lankiau Gruodzio gatvej, man labai patiko,
kadangi esu sokusi vaikysteje, tai nebuvo labai sunku.
Tiesiog smagus vakaru praleidimas smile.gif
Sokau su broliu.
thumbup.gif
Noreciau dar palankyt,

O mokina ten visokiu sokiu: valsas, tango, dzeiva, ciacia, rumba, rokenrolas, tvistas ir t.t.
Atsakyti
gal butu galima tiksliau.... koks nr. Gruiodzio g. ar tel nr.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Samija @ 2005 02 10, 18:41)
Jei domina pilvo šokis, skambinkite tel. 8 688 43222. Užsiėmimai vyksta Ašigalio 23 (Aukuro vid. m-kla) pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 20val.
P.S. Kiek žinau labai padeda susitvarkyti po gimdymo.



Vakar kaip tik buvau Egipto prekių parduotuvėj "Izide" Vaižganto gatvėje, tik čia Vilniuje, o ne Kaune, ten kostiumų pilvo šokiui šokti kiek tik širdelė geidžia! bigsmile.gif Faini kostiumai tikrai! Jie pasirodo dar ir tinklalapi savo turi www.egiptas.com
Atsakyti
Tai kaip baigėsi su šokių pamokėlėmis? Ar lankai? Mane irgi domina šokių pamokos Kaune, visiškai "žaliems".
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas galit padet? Ieškom šokių pamokų porose pradedantiems Kaune. Gal kas žinot kokį adresiuką ar telefoniuką? Buvau pramoginių šokių atvirų durų dienoje ir labai labai patiko thumbup.gif , tik va, ko tais jie nesudaro naujų šokio porose grupių blush2.gif ? Labai prašau PADĖKITE 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
kiek zinau kaune yra studija "Šokio harmonija". Ten mokina ir po viena šokti (Solo Latino) ir poromis pramoginius šokius.
Jei domina tai jų adresiukas Kaune Šarkuvos g. 30 cia šilainiai. Tel 8 682 13265
www.sokiai.visiems.lt
Atsakyti