Įkraunama...
Įkraunama...

Ar aš kvaila, kad nenoriu varyti "dviem frontais"?

biggrin.gif na man atrodo,kad tu išvis niekur nevažiuosi... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(PRIPSYTE @ 2007 06 28, 09:34)
biggrin.gif na man atrodo,kad tu išvis niekur nevažiuosi... bigsmile.gif

Labai to tikiuosi wink.gif
Bo įsimylėjau. wub.gif
Tik dėl jo jausmų dar nesu tikra.
smile.gif
Jis toks santūrus ir išlaikytas. O man norisi taškytis meilės fejerverkais. Nu bet susilaikau dar kažkaip.
smile.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad bent dėl savęs esi tikra ax.gif Juk tai svarbiausia. Ateis laikas ir išlaikytasis fejerverkais prapliups biggrin.gif
Atsakyti
Anksciau tai budavo amzinas galvos skausmas, draugauti su tuo ar su anuo biggrin.gif Ir kol galvodavau, viskas savaime issispresdavo. Dabar aciu dievui turiu viena ir man ramu.
Atsakyti
Manau, kad būtumei neprotinga, jeigu varytumei dviem frontais. Kai varai dviem frontais, tai galiausiai lieki išvis be fronto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 10 15, 09:33)
Manau, kad būtumei neprotinga, jeigu varytumei dviem frontais. Kai varai dviem frontais, tai galiausiai lieki išvis be fronto  doh.gif



Oi oi oi, atrodo, kad jau paskutinioji artėja ir grabui mergina prisimatuoja tongue.gif Bus dar tų frontų ir ne vienas irnesakyk.gif Juolab kad šiuo atveju irgi abu frontai gana migloti.

Mano nuomone, temos autorė jau seniai yra priėmusi sprendimą, kaip pasielgti, tik dabar nori masėse pasitikrinti, ar teisingai pasirinko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2007 10 15, 11:39)
Oi oi oi, atrodo, kad jau paskutinioji artėja ir grabui mergina prisimatuoja tongue.gif Bus dar tų frontų ir ne vienas irnesakyk.gif Juolab kad šiuo atveju irgi abu frontai gana migloti.

Mano nuomone, temos autorė jau seniai yra priėmusi sprendimą, kaip pasielgti, tik dabar nori masėse pasitikrinti, ar teisingai pasirinko biggrin.gif


Nepaskutinioji lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik mano nuomone negražu žaisti žmonių jausmais... O tai, kad ji apsisprendus, tai ir man taip rodos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(KiaulPienė @ 2007 06 26, 13:47)
Mano esybė tam priešinasi. Be to, esu tikra, kad lietuvis draugas iškart pajustų, kad kažkas netaip, jis mato kiekvieną mano nuotaikos svyravimą ir iškart aiškinasi, kas ne taip.

nu grazu... blink.gif
tai jeigu nori vaziuok,, jei nenori,, nevaziuok... g.gif
zaisti su dviem vienu metu gana zema... schmoll.gif
pasirink ta,, kuris manai, jog yra artimesnis rolleyes.gif
o geriausia mesk abu ir susirask nauja thumbup.gif
Atsakyti
Manau, kad tokiais atvejais tikrai abu variantai galimi, kita vertus jei būtų tikra meile, net nesvarstytum kažkurio varianto, tad.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Suinteresuotas @ 2017 01 26, 16:09)
Manau, kad tokiais atvejais tikrai abu variantai galimi, kita vertus jei būtų tikra meile, net nesvarstytum kažkurio varianto, tad..  rolleyes.gif

Žinutes renkat, kad ištraukėt 2007m temą? biggrin.gif

O į temą tokioj situacijoj: meilės tikrumas svarus, ir, turbūt, dažniausiais kriterijus homo sapiens`ams. Bet jis ne vienintelis - tai ir vertybinis klausimas. Kai kuriems.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2017 01 31, 02:41)
Žinutes renkat, kad ištraukėt 2007m temą?  biggrin.gif

O į temą tokioj situacijoj: meilės tikrumas svarus, ir, turbūt, dažniausiais kriterijus homo sapiens`ams. Bet jis ne vienintelis - tai ir vertybinis klausimas. Kai kuriems.


Paieška ištraukė pagal raktažodžius biggrin.gif ax.gif
Atsakyti