Įkraunama...
Įkraunama...

"Giedrita",Poilsis LT kaime

Tikiuosi niekas labai nesupyks,kad vienai kaimo turizmo sodybai užvedžiau atskirą temą . bet ta sodyba tikrai verta jūsų dėmesio rolleyes.gif kas dar nebuvę,paskaitykit ir apsižvalgykit,gal praeis noras ten važiuoti,o buvę joje prašau parašykit savo nuomonę

Viskas prasidėjo tuo,kad nusprendėm keletą dienų praleisti kaimo turizmo sodyboje.Labai norėjom aplankyti Etnokosmologijos muziejų Moletų raj., tai sodybėlės dairėmės būtent tam rajone rolleyes.gif kadangi sumanėm keliauti vos prieš porą dienų,tai pasirinkimas buvo toks: arba labai brangūs nameliai likę (180 lt, 260 lt parai), arba viskas užimta.mums dviems su mažu lelium brangoka pasirodė...bet štai,suradome laisvų kambarių namelyje.visos paieškos vyko tik internete.taigi aptikome sodybą "Giedrita". Iš nuotraukų gan patraukliai atrodė, kainos už vietą pusė velnio-35 lt para žmogui (jei nematęs,kaip yra realybėje), buvo laisvų kambarių
Štai pirminis vaizdelis Giedrita


Papildyta:
Nuvažiavome,apsižiūrėjome,apsistojome.buvo geras oras,tai visą laiką praleidome prie Bebrusų arba kokio kitokio ežero,kuris yra šalia Giedritos,bet aptvertas tvora ir ten rašoma,kad pakrante naudotis draudžiama,nes tai yra kitų privati valda ir reikia susimokėti.taip išeina,kad toj sodyboj būnant nėra kur ant kranto net pasideginti,pasėdėti g.gif


Papildyta:
Privati valda

Pasistatė iš kito namelio žmonės ne palapinę,bet tokią nuo vėjo su viena sienele ir strypais.tai tol ėjo apsauginis iš kitos sodybos-restorano,kol ta palapinė dingo g.gif žodžiu ten dabar vyksta karas tai Vilaribos ir Vilabadžo lotuliukas.gif
O kad ir ta pakrantė,tai atsiprašau...galėtų Giedritos savininkai bent ryte nudvėsusius ungurius nusirinkti.jau smarvė blink.gif net nosį riečia...per diena pabūna,ta smarvė į smėlį kai įsigeria,tai net vakare užtenka aromato blink.gif o ir vaizdas...guli tokie pairę unguriai...apsileidę jau čia patys šeimininkai.sakė,kad jie kažkokia liga serga,už tai ir išmeta juos negyvus į krantą.tipo nuramino blink.gif nesaugu buvo savo mažių maudyti.o ir patiems kažkaip nelabai schmoll.gif
(ungurių foto nebus,per daug bjauru atrodė) doh.gif
nakvojome ten dvi naktis,tai pirmą naktį pusėtinai miegojau. lovos kad kietos tai nieko,bet kad palužę,braškesys,girgždesys,atrodo vienas krustelėjimas ir subyrės kaip kortų namelis.na žodžiu kambaryje baldai tai tragiški.nuo caro laikų.va man ši spintelė labai patiko

Spintele

Bet visa ko kulninacija buvo antrąją naktį unsure.gif iki 4 ryto akim stačiom gulėjau lovoje ir bijojau kambariokių-pelių blink.gif tai po pat lova griaužia kažką,tai gale kojų prie spintos,o paryčiaias persimetė ant laisvos lovos į mūsų maišus.tai ten traškino blink.gif gal kam nors čia ir nieko tokio,bet aš pelių bijau ir jokio malonumo neturiu su jom dalintis savo girgždančiu guoliu schmoll.gif iš pat ankstyvo ryto susipakavome daiktus ir dingom kuo greičiau.tik netoli Kauno prisiminiau,kad šaldytuve palikau puodą,atsivežtą iš namų,maistą.na tiek to,tegu būna ten maistelis kambariokėms biggrin.gif
čia keletas vaizdų,kurių nėta įdėta kaimo turizmo asociacijos psl
Dušas (buvo baisu ir su batais lipti,nes...na pačios matot) blink.gif

Dušas1

Dušas2

Langelis į Bebrusus

Įdomu būtų išgirsti ir kitų čia buvusių atsiliepimus apie šią kaimo turizmo sodybą "Giedrita" , esančią Kirneilės k.,Luokesos sen., Molėtų r..Gal čia tik mes tokie išpaikę miesčionys,kuriems netinka toks kaimo turizmas.Bet kiek teko būti pvz. Zalensų sodyboje ir kitur,tai nėr ką net lyginti schmoll.gif Ir tarkim namelį išsinuomavus,tai ne pigiai gaunasi...jame 3 kambariai,viso 8 miegamos vietos,gaunasi 280 Lt blink.gif pačios palyginkit,aš jau neįkyrėsiu su savo nuomone ax.gif
Giedrita turi 2 gandrus.manau,kad nei vienos gandro kojos ji neverta.Tikrai labai netvarkinga,nešvaru g.gif
Kai ten poilsiavome,tai kaip tik buvo iš kaimo turizmo asociacijos fotografė atvažiavusi ir paveikslavo naujai kuriamai svetainei tą sodybą.nesuprantu,kaip tokia sodyba aplamai gali priklausyti tai asociacijai g.gif
Grįžom pikti,visiškai nepailsėję.Tik tiek gerai,kad aplankėme Etnokosmologijos muziejų,kuris tą savaitę dirbo paskutinę,po to jau užsidaro.

Kas perskaitė iki galo,tai dėkui už sugaištas minutes.O kitiems sėkmės renkantis tikrą lietuvišką kaimišką poilsį mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 13 rugpjūčio 2007 - 21:45
Labai faina,Olaiva, kad uzvedei pokalbi, ... Buvom ir mes toj skylej, tai prisiminus net siurpas krecia.Vaziavom ta savaite, kai savaitgaly nusimate Jonines, tai seimininke liepe pervesti uzstata, nes kitaip nerezervavo kambariu. Tai nuvaziave nelabai turejom kur detis, nes uz 3 dienas buvo sumoketa. Teko likti....Vaizdelis buvo siaubingas: visu pirma su kito kambario kaimyne issisveitem kriaukle, klozeta ir dusa, nes buvo baisus, tada pradejom galvoti, kur deti daiktus, nes spintoje(kurioje neuzsidarinejo durys) nebuvo nei vienos lentynos, nei pakabos...Vakare susiruosus miegoti teko pamatyti, kad patalyne sulopyta, kai kur net nebandyta lopyt, vyresnio vaiko lova buvo suluzusi.O jau kvapas namelyje g.gif Aciu dievui, buvo puikus oras, tai buvom pastoviai lauke, ir dar unguriai nesimete ant kranto lotuliukas.gif
Pagal nuotraukas matau, kad gyvenom tame paciame namelyje, pirmam prie pat Belvilio tvoros.
Atsakyti
Dabar del nuotrauku internete:
nuotraukos laaabai grazios, bet....fotografuotas pirties priespirtis ir didelio namo mansarda( ten kur lovos baltai uztiesto), tai galiu pasakyti, kad ten yra 2 kambariai ir jie ju NENUOMOJA paprastiems mirtingiesiems, ten gali apsisitoti tik vestuvininkai,t.y. jaunavedziai ir kt garbus ponai. Kai mes papraseme geresniu salygu uz papildoma mokesti mums pasake , nenuomojam. Vat. Taip kad nevaziuojam chebra i Giedrita, nes dar kokiu ligu, parazitu pasigausit!
Papildyta:
O kad taip jie idetu i interneta realiu kambariu nuotraukas, kur gyvenama doh.gif
Papildyta:
Zinot, jei atvirai, tai buvo labai skaudu, kad siais laikais dar tokie dalykai dedasi, kad moki pinigus, o is taves tyciojasi.
Atsakyti
Cia gal nei tema,bet apgailetina, kad taip yra
mes buvome baisesneje traku sodyboje http://www.kaimoturi....lt/seimoms.htm vadove nuvede i kazkokia luzna ir viskas, nei kaip nei kur net neparode kur tuoletas,nieko nepasiule ir pan. (kazkokia nedraugiska ir tundra)namelyje buvo tik sukaltos lovos su abdriskusia patalyne..... doh.gif norejom geresnio namelio tai sake nera vietu nors nameliu buvo daug g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indriuske: 13 rugpjūčio 2007 - 22:54
cia visos foto,kam nesimato pirmoje zinuteje ax.gif
Giedrita
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Aš irgi turėjau malonumą pabuvoti šitoje sodyboje blink.gif
Gerai, kad buvau su bendradarbiais, o su šeima schmoll.gif
Sąlygos baisios, išrinkom irgi iš interneto, pasirodė visai padori vietelė.
Susitarėm, kad nuomosim visą sodybą už 1500 lt. Kai atvažiavom, pasibaisėjom viskuo, pradėdant namukais, indais, baldais, baigiant pirtim ir nesutvarkyta aplinka g.gif
Maža to, tai ten dar pilna buvo svetimų chebrų.
Žodžiu baisiau sunku ir įsivaizduoti doh.gif
Indai, baldai, patalynė ne mažiau kaip 30 m. senumo. Gerai turėjom savo ploviklio, tai nors indus išplovėm, nes baisiai buvo į rankas imti.
Su vaikaik jokiu būdu ten nevažiuokit schmoll.gif
Atsakyti
Oi kokios "mielos" sirdziai nuotraukytes...Beje, ta veidrodi virs kraukles mano vyras pakabino, nes jis gulejo ant virtuvinio g.gif stalo. Tai kaip nusiskusti? lotuliukas.gif
Papildyta:
O kas keisciausia, seimininkai ne kokie ten apsepe kaimieciai, o kaunieciai, pradeje savo versla g.gif , t.y. zmoniu isdurinejima. Abu ju vaikai Amerikoj gyvena, jie pas juos daznai lankosi. Tikiuosi, kad gal ju vaikai pamatys inte, ka raso apie ju tevu sodyba....Beje sodyba yra ju dukters Jurgitos vardu. Taigi seimininkai nekvaili, supranta, ka daro, netamsuoliai gi, reiskiasi daro pyktybiskai.
Parasiau skunda i kaimo turizmo asociaicija, bet jokiu ziniu, jokio atsakymo..... g.gif
Atsakyti
Teko garbės ir man cia pabuvoti šioj "nuostabioj sodyboj". Apie pačia sodyba mano nuomonė su anksčiau išsakytom visiškai sutampa. Kai atvaziavau su vyru ir jo bendradarbiais, buvom "sužavėti" vandens nebuvimu ne tik klozeto bakelyje (gyvenom tam didžiajame name su pačiais šeimininkais), duše, bet ir kriauklėje. Gerai, kad netyčia įsimečiau drėgnų servetėlių.Internetiniame puslapyje rašo, kad galima žaisti krepšinį, tinklinį ir dar kitų dalykų, o realiai tai nieko ten nėra apart mažos aikštelės su krepšio stulpu.Norėjom pažaist prie pakrantės tinklinį (tinklą kabinom ant medžių), iškart prisistatė "Belvilio" apsauginis. Gavosi taip, kad vienintelė pramoga šioj sodyboje buvo krepšinis ir pirtis. Beje tas apsauginis neleido net sėdėti ant kranto, nes krantas priklauso "Belviliui",taigi sėdėt gali tik vandenį.
Mes niekuo dėti "Giedritos" poilsiautojai turėjom matyti kaip šeimininkė kovoja su "Belviliu" dėl vietos prie ežero su policijos pagalba, nepasinaudoje visu tuo ka skelbia savo puslapyje. Kiek teko iš jos ta vieninteli vakara girdėt, ji jau senai su "Belviliu" kovoja, nes neparduoda savo sodybos už jai siūlomą konkurento kainą. "Belvilis" savo ruožtu savavališkai jos sodybą apstatė tvora, sugriovė jos šulinį ir sėkmingai neleidžia "giedritos" poilsiautojams poilsiauti prie pačio ežero.
Nesuprantu tik, kaip pati šeimininkė nepamąsto, kad ilgai su savo tokiu verslu tikrai negyvuos.
Atsakyti
Nu ir aš paporinsiu, mes ten užklydome visai netyčia, ir na ne kaip eiliniai poilsiautojai bet ir nevisai garbūs ponai, nu kaip ir kas garsiai nekomentuosiu, žodžiu taip vieno namelio visai kompanijai negavom, nors buvo žadėta, apgyvendino šalia kažkokių balvonų tipo bobos atskirai su vaikais vyrai atskirai tai mano vargšas vyras turėjo kraustytis į kitą namuką ir lipt per langą nes durys neatsidarė, stalo normaluas nei pavėsinės nėra nori vežkis savo, vaizdas katastrofiškas, žmonės kurie ten buvo nuvykę per jonines sakė, kad ir savo gimines ar kažkokius svečius irgi sukiša į tuos sutriušusius namelius, žodžiu iš visko daro biznį viskas ten taip apgailėtina ir absoliučiai nulis ramybės ir nulis poilsio, jeigu tik galite išvenkite šitos sodybos, neverta kaimo turizmo vardo nei per kur, vienkiemyje stovinti sodyba su senom grigždančiom lovom tikėkit malonesnė nei šitas apgailėtinas balagasn iš kelioliko namukų doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Buvau ir aš su kolektyvu prieš beveik 4 metus Giedritoje - tai matyt kondicija buvo gera, nes netrugde apluzusios lovos, tik tiek kad erzino dusas kur tikrai tik su batais imanoma ieiti...
O del belvilio draudimo vaikscioti paezere - as kviesciau policija ir viskas, neturi teises uzdrausti megautis ezeru nei belvilis nei dar kas nors su savo apsauga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indriuske @ 2007 08 13, 23:46)
Cia gal nei tema,bet apgailetina, kad taip yra
mes buvome baisesneje traku sodyboje http://www.kaimoturi....lt/seimoms.htm vadove nuvede i kazkokia luzna ir viskas, nei kaip nei kur net neparode kur tuoletas,nieko nepasiule ir pan. (kazkokia nedraugiska ir tundra)namelyje buvo tik sukaltos lovos su abdriskusia patalyne.....  doh.gif  norejom geresnio namelio tai sake nera vietu nors nameliu buvo daug  g.gif

Ha, buvau ir as sitoj sodyboj biggrin.gif tik jauna buvau , tai daug demesio nelabai gal kreipiau.. O nameliai ten tikrai labai tragiski... gerai,kad musu ten vaziavo LABAI daug, tai mazai lovoj teko guleti smile.gif na, vienintelis dalykas, kuriuo baisiai negaliu skustis, tai pirtele. cia turbut vienintelis privalumas... ax.gif o siaip dusu ten isvis nera, wc lauke, bet irgi tokie,kad geriau jau i miskeli varyti schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai va pabuvau as Giedritoje. Po visu neigiamu komentaru mano nusiteikias buvo visai ne koks, bet galiu pasakyti, kad nera taip blogai.
Seimininkai labai malonus zmones, man jie nepaisorode nupeze zmones, orentuoti is visko daryti bizni.
Gyvenome name, kuriame daug kambariu. Keliems kambariams yra dusas, aisku anktokas toks, bet dusas ir tikrai n etragiskas. Kambarys labai mazas pakliuvo, tas nepatiko, durys senos, ant jos matosi 3 spynos buvo, tad jokios izoliacijos, bet maciau kitur jau idetos naujos. Lova dvigule, labai gera, duoda patalyne, aisku spinta tokia padeveta. Naudomones bendra normalia virtuve, su indais visais, bei svetaine kur didelis telikas. Kasdiena pirtis nemokamai, vandens dviraciais galima naudotis.
Tikrai nera taip blogai, bet investiciju reikia reikia.
Atsakyti