Įkraunama...
Įkraunama...

Flokati patalynė, kilimai ir kt.

Mamytės, buvau šiandien FLOKATI pardėj, tai sakė, kad ją perka ir perka, o nė viena neprisipažįstat...nepasidalinat įspūdžiais. verysad.gif Noriu ją pirkti, nes iki 20 dienos jai nuolaidos, arba tik taip sako, gal bus jos ir vėliau g.gif
Atsakyti
Turiu lovos užklotą tokį kailinį. Man patinka, gerai atrodo. Nereikia daug priežiūros. Tik bėda, kad užkloto šeriai kimba prie rūbų ir ant tamsių labai matosi.
Pirkdama nežinojau, kad šitos firmos produkcijos kokybė priklauso nuo vilnos gramų (ar kilogramų - neprisimenu) kvadratiniame metre: kuo daugiau, tuo geresnė kokybė ir, be abejo, didesnė kaina. Mano užklotas tinkamas tik lovai užtiesti, nes gramų/kilogramų kvadratiniame metre mažiausiai (kaip kilimas jis yra per lengvas). Vidutinis tinka lovai užtiesti ir kaip kilimas, o sunkiausias - kaip kilimas.
Apie kitą produkcija nieko nežinau.
Atsakyti
Prieš kokius metus ir aš susidomėjau Flokati bigsmile.gif tuo metu taip pat buvo nuolaidos, taigi išsirinkom mes pagalves sau ir visą komplektą sūnui, žodžiu už tris pagalves ir antklodę sumokėjom kažkur 300 lt., tik kažkaip išeinant iš parduotuvės aš lyg ant durniaus užklausiau ar čia Flokati, tai sako, kad ne, kad Flokati yra tik kilimai, tokie labai ilgo plauko, o patalynė lenkiška doh.gif , žodžiu, kai tokia kaina, tai pirkom ir nesukom sau galvos, nes pardavėja sakė, kad Flokati patalynės neturi ir ji beabejo būtų brangesnė. O mūsų patalynė jaučiu tokia pati kaip turguj...tikiuosi, kad ir kaina panaši. Beje, ta Flokati parduotuvė Pašilaičiuose virš Maximos. Nežinau, gal šiemet jau kas nors pasikeitė.
Atsakyti
Tai ar kas nors turi šios firmos patalynę? g.gif
Atsakyti
as nusipirkus is tos parduotuves antklode.dar niekada nezinojau,kad esu alergiska vilnai.nors ja buvau ivilkus i uzvalkala(nors pardaveja siule guleti gryna uzsiklojus),mane taip isbere,kad jau visa savaite nepraeina.o pirmas pastebejo vyras,nes kai tik atsiguldavo i lova,ji visa pradedavo niezteti.as is jo juokiausi,bet kai man taip atsitiko,tai nusviedziau ta antklode i giliausia sandeliuko kampa.
nors ji buvo minksta ir jauki.man tikrai patiko.bet as galvoju,kad jos nekokybiska vilna.tarp kitko,nusipirkus pamaciau,kad ji lenku gamybos. doh.gif

turiu dar merkio stora antklode,bet ji per didele ir per sunki,todel naudoju kaip lovatiese.ir mastau,gal lietuviska geresne?nors ka cia gali zinot...
Atsakyti
Aš pirkau dvipuse,o tiksliau iš dviejų dalių susegamą antklodę, bet kolkas neišbandžiau.Tad nieko negaliu pasakyti.Tačiau tos pačios firmos turiu nupirkus dukrai kupranugario vilnos.Miega po ja nuo mažens,jokios alergijos ar kazko panasaus nepastebėjau.
Atsakyti
Turiu Flokati vilnos užtiesaliuką 60*120, jį tiesiu ant šviesios odinės sofutės. Derinys džiugina akį ir glamonėja odą. Nesu jam alergiška. Be to, tas mano užtiesaliukas net jokio specifinio vilnos kvapo neturi. Per šią Jūros šventės mugę aš iš tolo apeidavau prekiautojus avies kailio ir vilnos gaminiais - įsaulėje kvapelis... doh.gif
Bėje, mano užtiesaliukas pirktas dar 2002 metais Kaune, Mickevičiaus g. Planuoju įsigyti dar ką nors smile.gif
Atsakyti
as turiu visa komplekta is flokati,tapkes,ir kol kas patenkinta,nes pirkau is nevilties nes esu alergiska dulkiu erkem,o sitoj patalynej tipo jos nesiveisia.pirkom pernai,tai dar buvo akcija,tai gal kainavo apir 1500lt,pirkom dviguli,kiek zinau flokati ir yra lenku firmos ir nematau as cia nieko blogo.beje alergija sumazejo thumbup.gif
Atsakyti
Visiškai patenkina antklodė, liemenė ir šlepetės
Atsakyti
Tik ne Flokati !!!

Pries gimdyma visus namus issveiciau, sugalvojau ir patalyne pakeisti, kad kuo maziau sintetikos namie butu, kad tik leliukui geriau. Nors patalyne ir apvilkau - visas mano butas baltomis dulkemis apsetas. Siurbk nesiurbes, valyk nevales verysad.gif Kudikelio plaukuciai baltai aplipe budavo. Gerai, kad dukryte bent jau elergijos negavo. Ir patalynes nauji uzvalkalai sugadinti (nepigus beje)

Kai pirkom patalyne - su didziausiu pilvu buvau. Nesuprantu, kaip galejo parduoti tokius nekokybiskus daiktus. Ir "Merki" labai apkalbejo (negrazu is konkurentu puses). Nuvaziave paklausti - ka daryti su tokia patalyne - gavom atsakyma - reikejo pakratyti blink.gif Kratem ,dulkinom lauke, su Kirby siurbliu siurbem, viena antklode net isskalbiau su specialiomis priemonemis - vis tiek namie debesys plaukeliu

Skusiuos vartotoju teisems kita savaite.

Atsakyti
QUOTE(Diancikas @ 2008 10 05, 18:06)
Tik ne Flokati !!!

Pries gimdyma visus namus issveiciau, sugalvojau ir patalyne pakeisti, kad kuo maziau sintetikos namie butu, kad tik leliukui geriau. Nors patalyne ir apvilkau - visas mano butas baltomis dulkemis apsetas.  Siurbk nesiurbes, valyk nevales  verysad.gif  Kudikelio plaukuciai baltai aplipe budavo. Gerai, kad dukryte bent jau elergijos negavo. Ir patalynes nauji uzvalkalai sugadinti (nepigus beje)

Kai pirkom patalyne - su didziausiu pilvu buvau.  Nesuprantu, kaip galejo parduoti tokius nekokybiskus daiktus. Ir "Merki" labai apkalbejo (negrazu is konkurentu puses). Nuvaziave paklausti - ka daryti su tokia patalyne - gavom atsakyma - reikejo pakratyti  blink.gif   Kratem ,dulkinom lauke, su Kirby siurbliu siurbem, viena antklode net isskalbiau su specialiomis priemonemis  - vis tiek namie debesys plaukeliu

Skusiuos vartotoju teisems kita savaite.


Siaubas kazkoks aggressive.gif taip ir alergija pasigauti galima.
as beje turiu Merkio patalyne ir tikrai nenusivyliau friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute33: 06 spalio 2008 - 13:08
Pirkite kupranugari ir nenusivilsite,o jai nusiperkate pacia paprasciausia ir pigiausia tai nesitikekite stebuklu.Turim kupranugari ir labai thumbup.gif thumbup.gif .Miegam be jokiu uzvalkalu,ir tikrai labai thumbup.gif .Isvis nesuprantu kam pirkti vilnone ir ja ivilkineti,taip prarandate daugeli vilnos savybiu,svarbiausia mikro masaza.
Papildyta:
O MERKYS TAI KUPRANUGARIO PATALYNES ISVIS NETURI schmoll.gif schmoll.gif .TEN TIK KELI JOS /
Atsakyti