Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(vilmandr @ 2009 10 30, 15:40)
Aš nuoširdžiai sakau savo nuomone, kad , mano galva, ten 90 žmonių netilps arba tilps bet bus susigrūdę  verysad.gif Bet aišku jūs pasiklauskite kas ir kaip ...
O jūs su pačia šeimininke kalbėjote ar su administratore ? Mums buvo administratorė, tai man įdomu kaip šeimininkė, ar geranoriška ir pan.  smile.gif


Vestuvėse, kuriose dalyvavau buvo apie 40-45 zmonės. Vietos - kaip tik. dėl 90 abejoju... stalai ten beveik per visa sale turėtų būti. o kur šokti polka ir rokenrola visiems? mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute85: 30 spalio 2009 - 14:54
O gal galetumete parasyti kokia sio viesbucio nuomos kaina? ir maisto?
Atsakyti
Man irgi būtų aktualu bent apytikrės vestuvių kainos Sonatos viešbutyje. Ar vasarą sunku jį užsibukinti? t.y. ar labai užimtas?
Atsakyti
Konkrečios kainos nežinau, bet kainos pakankamai kandžiojasi.
Kiek teko domėtis, šiuo metu turi jau ne vieną užsakymą kitiems metams. Jei labai norisi tos vietos, patarčiau paskubėti wink.gif
Atsakyti
Ieškau kavinės/restorano/viešbučio salės Marijampolės apskrityje iki 20 žmonių, mažai šventei artimųjų rate. Gal kas turit kokių atsiliepimų ar rekomendacijų? Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri turite šviežių atsiliepimų apie Suvalkijos dvarą? Kaip kambariai? Salė? Maistas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svede @ 2013 10 09, 15:33)
Sveikos,

gal kuri turite šviežių atsiliepimų apie Suvalkijos dvarą? Kaip kambariai? Salė? Maistas? smile.gif

Teko vasara dalyvauti viename renginyje, tai tikrai patiko ir skanus maistas, ir gausus stalas ir aptarnavimas visa para, nustebino tas tikrai, nes buna, kad pradzioj padavejos pasisukioja ir viskas, o cia aptarnauja iki kol vyksta veiksmas. Kiek maciau salia "Suvalkijos dvaro", na ne visai salia, kiek toleliau, pusyne ant slaito pastatyta nauja vila "Nerlonas" berods, bet ten viskas modernu, siuolaikiska, visai kitas stilius nei suvalkijos dvaro. Tai tiek.
Atsakyti
Sviezi atsiliepimai apie suvalkijos dvara is savo pacios vestuviu smile.gif... gaila kai pati tekejau apie sia sodyba nelabai radau atsiliepimu... ogi buvo taip is pradziu sumokejom avansa, pasirasem sutarti , kad jei bus iki 20 zmoniu kaina bus viena, o jei bus 30 zmoniu kaina bus kita. Likus bent menesiui pranesiau kad zmoniu bus ne daugiau nei 25, finale reikejo susimoket uz visus 30, nes atseit jie padare atsarginiu kepsniu, kuriu niekas nemate, neprase ir issinesimui ju neidejo taip pat. Kas liecia pacia sodyba ir aptarnaujanti personala jokiu priekaistu neturiu. Kitas dalykas Maistas... karsti buvo vistienos kepsniai, neissivaizduoju kaip ten taip gavosi bet jie buvo labai kieti. Pacios mesos ant stalo kazkaip pasigedom itariam, kad buvo maziau nei kad taremes. Taip pat aptariant maitinima nutarem kad bus dvi idarytos zuvys, kadangi mes su vyru nemegstam zuvies pabreziau kad nenorim jos matyti priesais save ir ka jus manot, tiesiai mums pries nosi visa vakara puikavosi didziausia idaryta zuvis... tai tokia mano patirtis su sia sodyba, tuo metu buvo pikta bet nieko nereikalavom, nes isskubejom i kitas patalpas svesti antrosios vestuviu dienos, tiesiog nesinorejo pyktis ir gadintis nuotaiku...
Papildyta:
Beja musu vestuves buvo jau naujose patalpose - pusyne. Ir aptarnavimas pas mus buvo iki 7 ryto biggrin.gif 7 neistvere ir paklause ar gali jau pradet stala ruost pusryciams- del to mergaites labai gyriau ir cia galiu pagirti smile.gif
Atsakyti