Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

Sveikos,

man irgi neramu... Mano placenta labai zemai ir uzpakalineje sienoje. Gydytoja sake, kad daugiau sansu jai pakilti butu jei priekineje sienoje butu, nes priekine pilvo dalis daug daugiau kinta nestumo metu ir pakilti daugiau sansu butu... unsure.gif Bet ar reikes cezario - spresis tik 30 sav. (dabar 20-ta).
Nesinori.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tryliktoji @ 2007 06 08, 08:23)
Mano placenta taip pat yra priekineje sienoje, taciau gine niekada nesake, kad tokia jos padetis gali kaip nors apsunkint gimdyma  4u.gif 

Kitoms - siulau nestresuot ir ramiai laukt lelyciu gimimo  ax.gif

Gimdymą apsunkina ne placentos prisitvirtinimas priekinėje ar užpakalinėje gimdos sienoje, o jos aukštis. Jei placenta aukštai, tai viskas čiki, bet jei žemai ar visai nusileidusi ir dengia gimdos kaklelio žiotis, tada verysad.gif
Atsakyti
Pas mane irgi placenta labai žemai prisitvirtino ir dengia vidines gimdos žiotis. Tačiau, turiu ir kitą problemą, mane nuolatos kankina dideli skausmai pilvo apačioje ir gimdos spazmai verysad.gif
Gydytoja sako, kad į ligoninę guldys tik tuomet, kai atsiras kraujingų išskyrų.
Bet iš jos išraiškos suprantu, kad neaišku, kaip man viskas baigsis unsure.gif
Ar jums, pas kurias žemai placenta, irgi būdavo ar yra tie skausmai? Mano gydytoja sako, kad dažniausiai jie būna prie pirmaeigių placentų.
Beje, man dar tik 20 savaičių.
Atsakyti
Hmmm.... g.gif
man prieš keletą dienelių gydytoja pasakė, kad placenta yra labai žemai, bet liepė nepanikuot, nes atseit ji dar nėra galutinai susiformavusi (tiesa, mano nestuke.gif apie 9-10 sav. tik), ir ji ir gimda dar didės, tada placenta turėtų "pasikelti" aukščiau. Kol kas man tik rekomenduota susilaikyt nuo lyt. santykių wub.gif , nes jei teisingai supratau, žemai esančią placentą galim pažeisti blush2.gif , o tada jau .... blink.gif

O tai jei iki gimdymo placenta lieka žemai, kas tada? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruttte @ 2007 06 07, 17:59)
Sveikos,

man irgi neramu... Mano placenta labai zemai ir uzpakalineje sienoje. Gydytoja sake, kad daugiau sansu jai pakilti butu jei priekineje sienoje butu, nes priekine pilvo dalis daug daugiau kinta nestumo metu ir pakilti daugiau sansu butu...  unsure.gif Bet ar reikes cezario - spresis tik 30 sav. (dabar 20-ta).
Nesinori....  verysad.gif


Sveikos,
Aš prieš savaitę gryžau iš ligoninės. gulėjau klinikose patologiniam skyriuj. Dar prieš tris savaites jaučiausi puikiai, atrodo kalnus nuverščiau. Aš žinojau, kad mano placenta užpakalinėje pusėje, ir dengia gimdos kaklelio žiotis. Aš to nesureikšminau. Prieš pora savaičiu, nakti, man prasidėjo stiprus kraujavimas. Jei aš būčiau žinojus, kad placentos padėtis tokia rimta, būčiau saugojusi.
Žinoma, jei placenta apačioj be jokių abejonių reikia labai saugotis. Taip ji gali pakilti, bet kol nėra kitaip man reikia gulėti ir laukti. Mums dabar 26 sav., ir mane kankina nežinomybė, jog viskas gali pasikartot, ir prasidėt gimdymas. Man ir dabar teplioja negražiom išskyrom.
Atsakyti
QUOTE(Giedruttte @ 2007 06 07, 15:59)
Sveikos,

man irgi neramu... Mano placenta labai zemai ir uzpakalineje sienoje. Gydytoja sake, kad daugiau sansu jai pakilti butu jei priekineje sienoje butu, nes priekine pilvo dalis daug daugiau kinta nestumo metu ir pakilti daugiau sansu butu...  unsure.gif Bet ar reikes cezario - spresis tik 30 sav. (dabar 20-ta).
Nesinori....  verysad.gif

Man dabar 36 sav., bet ar reikės cezario, paaiškės tik prasidėjus gimdymui. Kažkas panašaus į varžybas, kuris pradės eiti pirmas - kūdikio galvutė (jei taip, tai ji prispaus placentą ir gimdymas vyks normaliai) ar placenta (tada norint išvengti nukraujavimo ir komplikacijų darys operaciją). Bent jau mano tokios prognozės, grįžus iš gydytojos unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Guga @ 2007 06 14, 16:05)
Pas mane irgi placenta labai žemai prisitvirtino ir dengia vidines gimdos žiotis. Tačiau, turiu ir kitą problemą, mane nuolatos kankina dideli skausmai pilvo apačioje ir gimdos spazmai  verysad.gif
Gydytoja sako, kad į ligoninę guldys tik tuomet, kai atsiras kraujingų išskyrų.
Bet iš jos išraiškos suprantu, kad neaišku, kaip man viskas baigsis  unsure.gif
Ar jums, pas kurias žemai placenta, irgi būdavo ar yra tie skausmai? Mano gydytoja sako, kad dažniausiai jie būna prie pirmaeigių placentų.
Beje, man dar tik 20 savaičių.

mano diagnoze identiska: placenta nugaros puseje, dengia kaklelio ziotis. VISADA skauda pilvo apacia. apie tai kalbejausi su gydytoju. atsakymas paprastas: saugotis, nieko nekilnoti, nepersitempti, ir, zinoma, jokiu lyt.santykiu. klausiau: ar reikia guleti? jis atsake: na koks cia gyvenimas tada, jei tik guleti.
kol nieko nenutike - aisku i ligonine neguldo. kol saugojiesi, galima visai neblogai gyventi biggrin.gif as ir i darba einu, ir siaip po miesta pasivaikstau.
aisku, visas planuotas jogas ir baseinus teko pamirsti. vaikeliukas - svarbiausia.
siuo metu man 25 sav.
taigi, saugokis, o skausmai ir kietejimas jau lydintis dalykas.

QUOTE(Asta Sk. @ 2007 07 10, 14:32)
Sveikos,
Aš prieš savaitę gryžau iš ligoninės. gulėjau klinikose patologiniam skyriuj. Dar prieš tris savaites jaučiausi puikiai, atrodo kalnus nuverščiau. Aš žinojau, kad mano placenta užpakalinėje pusėje, ir dengia gimdos kaklelio žiotis. Aš to nesureikšminau. Prieš pora savaičiu, nakti, man prasidėjo stiprus kraujavimas. Jei aš būčiau žinojus, kad placentos padėtis tokia rimta,  būčiau saugojusi.

is tikruju tai tave gydytoja galejo ir ispeti...
Atsakyti
Zhani, kaip matau tavo pilvukas keliom savaitem vyresnis uz mano smile.gif
Noriu paklaust, ar tau nors kiek pakilo ta placenta? Man gydytoja sake, kad, jei placenta kyla, tai dazniausiai iki 30 sav. As pries pora dienu buvau echoskopijoj, tai man pakilo 2 cm. Cia aisku labai nedaug, bet suteike vilciu mirksiukas.gif
Deja, skausmai del to nemazeja g.gif
As irgi kaip ir tu einu i darba, taciau stengiuos maziau vaikscioti, vakarais daugiausia guliu.
O apie kokias atostogas prie juros matyt teks sia vasara visai pamirsti unsure.gif
Nes man tai truputi daugiau pavaiksciojus pilva dar labiau tempt pradeda unsure.gif
Zhani, o tu kokias nors priemones vartoji tiem skaumam/spazmam malsinti? As tai tik Magni B6 arba Magvit'a geriu. Bandziau brendi nakciai, bet pati nesupratau, ar padejo, ar tik biski apgirtau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta Sk. @ 2007 07 10, 13:32)
Sveikos,
Aš prieš savaitę gryžau iš ligoninės. gulėjau klinikose patologiniam skyriuj. Dar prieš tris savaites jaučiausi puikiai, atrodo kalnus nuverščiau. Aš žinojau, kad mano placenta užpakalinėje pusėje, ir dengia gimdos kaklelio žiotis. Aš to nesureikšminau. Prieš pora savaičiu, nakti, man prasidėjo stiprus kraujavimas. Jei aš būčiau žinojus, kad placentos padėtis tokia rimta,  būčiau saugojusi.
Žinoma, jei placenta apačioj be jokių abejonių reikia labai saugotis. Taip ji gali pakilti, bet kol nėra kitaip man reikia gulėti ir laukti. Mums dabar 26 sav., ir mane kankina nežinomybė, jog viskas gali pasikartot, ir prasidėt gimdymas. Man ir dabar teplioja negražiom išskyrom.

Sveika,
Mano bukle tokia pati.Man diagnozuota placenta pravia ir dar kazkokia pridetine placenta. Ik i22 sav.buvau kaip tankas, deja prasidejus kraujavimui isvaziavau i ligonine.Placenta pakilo siek tiek, taciau, kad visa pakils tikimybe nedidele.Nesvarbu, kad gresia cezaris, svarbiausia, kaip danesioti kudikeli iki nebepavojingo laiko, nes man dar tik eina 26 savaite.Rezimas grieztai gulimas ir kiekviena savaite yra issukis.Labai baisu verysad.gif
O kuo tau stabde kraujavima? Man dicinonu ir gimdos spazmus nifidipinu g.gif
Atsakyti
O ką reiškia placentos subendimas 0 laipsnių, ar kažkas panašaus doh.gif g.gif Nieko nesupratau. O šiaip, pas mane ji nugarinėj dalyje, bet gydytoja nieko nesakė, vadinas pakolkas viskas gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 07 21, 15:37)
.Nesvarbu, kad gresia cezaris, svarbiausia, kaip danesioti kudikeli iki nebepavojingo laiko, g.gif


O kuris laikas jau yra nepavojingas? doh.gif
Mums dabar apie 15 sav., dare jau antra echoskopija ir vel pasake, kad placenta ne kiek neauksciau, be to, prieky, bet tiketina, kad dar kils. Jei ne - tiesiog bus planinis cezaris. Liepe nesijaudint, saugotis, nekilnot sunkumu ir t.t. Tiesa, gydytoja ispejo, kad gali buti kraujavimu blink.gif Bet kolkas, aciu Dievui, ju nera, tikiuos ir nebus ax.gif
Atsakyti
Teko ir man apie tai pasidometi..Jei gydytoja echoskopijos metu pamato kad placenta yra zemai tai ji vad pirmeige o lotyniskai -placenta praevia..Tai jau skaitosi kaip patologija ir butina pasisaugoti: jokiu lytiniu santykiu, apribotas rezimas (nebutina nuolatos guleti bet reik saugotis)..Pavojus yra del to kad gali atsirasti kraujavimas, tai visada zenklas kad skubiai vaziuoti i ligonine.
O gimdyti tai is tiesu sprendziama prasidejus 3 trimestrui ir patvirtinus placentos padeti - deja gali reiketi cezario operacijos, butent del pavojingo kraujavimo gresmes. Tiek informacijos g.gif Linkiu visoms mamytems su tokiu sutrikimu stengtis islikti ramioms ir dzaiugtis kiekviena nestumo dienele bei tiketi kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti